Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημερα σας

εχουμε παραγγειλει απο το geekbuying ενα dvd αυτοκινητου και ενα κινητο στις 16\1/14.Σημερα 30/1/14 δεν εχει ερθει κατι.λογικα δεν θα επρεπε να εχει ερθει?εφυγε πριν τις κινεζικες γιορτες.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το PIPO U8 αν σε ενδιαφερει. μπορεις να δεις και αυτο..!! Το έχω δει το PIPO,ωραίο με 2GB RAM,δεν έχει όμως 3G και GPS σε αντίθεση με το ONDA.

 

αα...., και υποψιν, μην αγορασεις απο το συγκεκριμενο site..!!! !Ακούγονται διάφορα για αυτά τα site,εγώ προσωπικά για φίλο είχα παραγγείλει από αντίστοιχο το Cube U30GT2,όλα τέλεια,άψογοι και γρήγορα!Τι να πω όλα είναι θέμα τύχης :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πληρωνω σε δολλαρια παντα(μεσα στο site,δηλαδη δεν αλλαζω το currency σε ευρω) και αφηνω στην τραπεζα να κανει το conv. μεσα στο paypal.παντα βγαινω κερδισμενος εστω και 50cents :D
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πληρωνω σε δολλαρια παντα(μεσα στο site,δηλαδη δεν αλλαζω το currency σε ευρω) και αφηνω στην τραπεζα να κανει το conv. μεσα στο paypal.παντα βγαινω κερδισμενος εστω και 50cents :D

τα λεφτά από την κάρτα τα παίρνει τη στιγμή της παραγγελίας ή όταν τα στείλει από εκεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ ναι ρε συ το ξέρω για τις γιορτές, "πολύ" εννοώ να μην κάνει κάνα μήνα

Για τα τελωνεία ξέρω:

όχι: dhl, ups

ναι: ems, singapore,usps, china airmail

 

απλά δεν ξέρω τι παίζει με:

  • Pandawill free shipping
  • TNT Post
  • Deutsche Post

Εάν έχεις κάποιο που πήρες και είναι έμπιστο πες μου.

 

Θελω και εγω να κανω παραγγελια.. ποιος ειναι ο τροπως τελικα ο σωστος?

Pandawill ή TNT?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://androidphoneinfomation.blogspot.gr/2014/01/hdc-galaxys-s5-n9700-mtk6582-quad-core.html

Παίδες, εσείς που γνωρίζετε περισσότερα,ποιά η γνώμη σας γι'αυτό το κινητό,και για τον πωλητή του?

Ευχαριστώ σε όποιον απαντήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://androidphoneinfomation.blogspot.gr/2014/01/hdc-galaxys-s5-n9700-mtk6582-quad-core.html

Παίδες, εσείς που γνωρίζετε περισσότερα,ποιά η γνώμη σας γι'αυτό το κινητό,και για τον πωλητή του?

Ευχαριστώ σε όποιον απαντήσει.

Εγώ δεν έχω ψωνίσει από εκεί αλλά ένας φίλος πήρε iphone 6 με android και μετά το έφερε σε μένα για να περάσουμε Ελληνικά. Μίλησα μαζί τους 3-4 φορές με μέιλ και ήταν ιδιαίτερα εξυπηρετικοί. Γενικά όπως είδα το site νομίζω πως πουλάνε μαϊμού και αντίγραφα. Η εξυπηρέτηση όμως ήταν άψογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω ψωνίσει από εκεί αλλά ένας φίλος πήρε iphone 6 με android και μετά το έφερε σε μένα για να περάσουμε Ελληνικά. Μίλησα μαζί τους 3-4 φορές με μέιλ και ήταν ιδιαίτερα εξυπηρετικοί. Γενικά όπως είδα το site νομίζω πως πουλάνε μαϊμού και αντίγραφα. Η εξυπηρέτηση όμως ήταν άψογη.

 

Εχουν μαιμου αλλα εχουν και γνησια..

Ε το IPHONE 6 :D :D :D :D δεν μπορει να ειναι καν μαιμου γιατι δεν υπαρχει καν γνήσιο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω ψωνίσει από εκεί αλλά ένας φίλος πήρε iphone 6 με android και μετά το έφερε σε μένα για να περάσουμε Ελληνικά. Μίλησα μαζί τους 3-4 φορές με μέιλ και ήταν ιδιαίτερα εξυπηρετικοί. Γενικά όπως είδα το site νομίζω πως πουλάνε μαϊμού και αντίγραφα. Η εξυπηρέτηση όμως ήταν άψογη.

Το θέμα είναι αν είναι καλής ποιότητας οι συσκευές και λειτουργούν όλες οι δυνατότητες που αναφέρουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι αν είναι καλής ποιότητας οι συσκευές και λειτουργούν όλες οι δυνατότητες που αναφέρουν....

 

Ποτε μην αγοράζεις κατι που να ειναι ΣΑΝ iphone ι ΣΑΝ SAMSUNG κτλ.

Αλλο απομίμηση και αλλο κινεζικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^αυτό ακριβώς. + του ότι όσοι αγοράζουν τέτοια θέλουν να "το παίξουν" κάπως.

Αγόρασε μέχρι εκεί που μπορείς κι όχι για την πόζα ότι έχω iphone ή s4!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...