Προς το περιεχόμενο

Επεκτείνεται η διαθεσιμότητα υπηρεσιών VDSL 30 και 50 Mbps - Νέες περιοχές σε Νότια και Βόρεια Προάστια της Αθήνας


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

τι εννοειτε παιδια εγω που εχω 24αρι θα παω αυτοματα σε 30αρι?

όχι, θα πρέπει να επιλέξεις πακέτο vdsl το οποίο ασφαλώς είναι ακριβότερο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια που βλεπω τωρα αν βλεπω καλα 526

 

Έχω αποτυπώσει τις καμπίνες της Γλυφάδας (κάτω από τη Βουλιαγμένης) μέχρι το ύψος της Μιλτιάδου (και μερικές πάνω από τη Βουλιαγμένης) αλλά δεν έχω την 526 που είναι, βέβαια, σ ' αυτή την περιοχή.

 

τι εννοειτε παιδια εγω που εχω 24αρι θα παω αυτοματα σε 30αρι?

 

Εάν είσαι σε περιοχή που ενεργοποιήθηκε το vdsl, θα κανεις αίτηση και θα μπεις στο νέο πρόγραμμα πληρώνοντας το ανάλογο μηνιαίο ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δώσει και σε Ξάνθη, Αλεξανδρούπολη, Κομητηνή μέσω των νέων ΚΑΦΑΟΥ (FTTC) αν δεν κάνω λάθος...

 

 

 

 

Πρωτα επρεπε να δωση στην περιφερεια και μετα στις μεγαλες πολεις. Αλλα ειπαμε Ελλαδα ΕΙΝΑΙ Η Αθηνα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αποτυπώσει τις καμπίνες της Γλυφάδας (κάτω από τη Βουλιαγμένης) μέχρι το ύψος της Μιλτιάδου (και μερικές πάνω από τη Βουλιαγμένης) αλλά δεν έχω την 526 που είναι, βέβαια, σ ' αυτή την περιοχή.

εγω ειμαι αρκετα πιο πανω απο τη μιλτιαδου (κοντα στη παλια τροχαια) 

βεβαια και με τα ποδια μιλαμε για 5-10 λεπτα περπατημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειμαι αρκετα πιο πανω απο τη μιλτιαδου (κοντα στη παλια τροχαια) 

βεβαια και με τα ποδια μιλαμε για 5-10 λεπτα περπατημα 

 

Εάν ενδιαφέρεσαι, έλεγξε διαθεσιμότητα στο oteshop.gr και προχώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως εγραψα και πιο πριν δε δουλευει καλα το εργαλειο τους και δε μου βγαζει αποτελεσματα 

 

θα το κοιταξω και αργοτερα, αλλωστε δε βιαζομαι μιας και θα παραμεινω σιγουρα για μερικους μηνες ακομα στη forthnet και ενδεχομενως περιμενω και δικες της προσφορες σχετικα με το θεμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πρωτα επρεπε να δωση στην περιφερεια και μετα στις μεγαλες πολεις. Αλλα ειπαμε Ελλαδα ΕΙΝΑΙ Η Αθηνα.

σίγουρα, εξάλλου η περιφέρεια έχει τον πληθυσμό και τους περισσότερους υποψήφιους πελάτες οπότε θα βγάλουν από εκεί το μεγαλύτερο μέρος των επενδύσεων και μετά θα γίνουν έργα στις πόλεις που ζουν ελάχιστοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως εγραψα και πιο πριν δε δουλευει καλα το εργαλειο τους και δε μου βγαζει αποτελεσματα 

 

θα το κοιταξω και αργοτερα, αλλωστε δε βιαζομαι μιας και θα παραμεινω σιγουρα για μερικους μηνες ακομα στη forthnet και ενδεχομενως περιμενω και δικες της προσφορες σχετικα με το θεμα 

 

Επειδή είμαι στη Forthnet (με 3 γραμμές σε διαφορετικές περιοχές) έχω επικινωνήσει πολλές φορές με διάφορα Τμήματα (Εμπορικό και Τεχνικό) και η απάντησή τους είναι αρνητική, δηλαδή ότι δεν δίνουν από KV αλλά μόνο από ΑΚ, σε απόσταση μέχρι 700μ. περίπου.

 

Έχω, όμως, την πληροφορία ότι, ίσως, αλλάξουν πολιτική τους επόμενους μήνες και ακολουθήσουν το τιμολόγιο του ΟΤΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορουμε να βρουμε απο καπου ( καποιο site ) που βρισκονται τα KV (dslam πως λεγονται?) του ΟΤΕ ? Και γω αργυρουπολιτης ειμαι,κλειδωνω στα 4,5 με forthnet και εχω την απορια αν οντως αξιζει να παω στον ΟΤΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι στη Forthnet (με 3 γραμμές σε διαφορετικές περιοχές) έχω επικινωνήσει πολλές φορές με διάφορα Τμήματα (Εμπορικό και Τεχνικό) και η απάντησή τους είναι αρνητική, δηλαδή ότι δεν δίνουν από KV αλλά μόνο από ΑΚ, σε απόσταση μέχρι 700μ. περίπου.

 

Έχω, όμως, την πληροφορία ότι, ίσως, αλλάξουν πολιτική τους επόμενους μήνες και ακολουθήσουν το τιμολόγιο του ΟΤΕ.

το χα ξεχασει αυτο.. οποτε ισως πρεπει να αρχισω να ξανακοιταω προς οτε μερια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Επειδή είμαι στη Forthnet (με 3 γραμμές σε διαφορετικές περιοχές) έχω επικινωνήσει πολλές φορές με διάφορα Τμήματα (Εμπορικό και Τεχνικό) και η απάντησή τους είναι αρνητική, δηλαδή ότι δεν δίνουν από KV αλλά μόνο από ΑΚ, σε απόσταση μέχρι 700μ. περίπου.

 

Έχω, όμως, την πληροφορία ότι, ίσως, αλλάξουν πολιτική τους επόμενους μήνες και ακολουθήσουν το τιμολόγιο του ΟΤΕ.

o poulinos είπε ότι Ιούνιο-Ιούλιο θα δίνει και από KV...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...