Προς το περιεχόμενο

Επεκτείνεται η διαθεσιμότητα υπηρεσιών VDSL 30 και 50 Mbps - Νέες περιοχές σε Νότια και Βόρεια Προάστια της Αθήνας


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τις τιμές που έχει ο ΠΟΤΕ και τα προγράμματα δεν το σκέφτεται κανείς. Ας πιάσουμε τα 24 και αν δεν φτάνουν σε κανένα να βάλει VDSL.Ίσως έχετε ξεχάσει το(π) ΈΩΣ 30-50Mbps. Μην τρελαθούμε κιόλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 199
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά εγω μολις πηρα τηλ τον οτε και ρωτησα την αποσταση μεταξυ του σπιτιου μου και της καμπινας που ειμαι συνδεδεμενος και μου ειπε οτι ειμαι στα 1.300 μετρα...επειδη ομως τοποθετουνται καμπινες ενδιαμεσα σ'αυτες τις αποστασεις δηλαδη αν ειμαι μεσα στο χιλιομετρο μπορω να παρω την vdsl...χρονοδιαγραμμα ομως δεν εχουν..αναφερομαι για αθηνα

 

Εγώ είμαι στα ~120 μέτρα από μια γκρι καμπίνα, αλλά δεν ξέρω αν θα παίρνω από αυτήν VDSL όταν έρθει η ώρα.

 

Στον έλεγχο διαθεσιμότητας πάντως μου βγάζει για Απρίλιο. Εσένα τι σου βγάζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις τιμές που έχει ο ΠΟΤΕ και τα προγράμματα δεν το σκέφτεται κανείς. Ας πιάσουμε τα 24 και αν δεν φτάνουν σε κανένα να βάλει VDSL.Ίσως έχετε ξεχάσει το(π) ΈΩΣ 30-50Mbps. Μην τρελαθούμε κιόλας

Να φανταστώ έκανες έρευνα και κατέληξες οτι δεν το σκέφτεται κανείς ε; :P

 

Από ότι θυμάμαι VDSL είναι πολύ κοντά στις ταχύτητες που λένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις τιμές που έχει ο ΠΟΤΕ και τα προγράμματα δεν το σκέφτεται κανείς. Ας πιάσουμε τα 24 και αν δεν φτάνουν σε κανένα να βάλει VDSL.Ίσως έχετε ξεχάσει το(π) ΈΩΣ 30-50Mbps. Μην τρελαθούμε κιόλας

 

εχεις καλες γνωσεις βλεπω πανω στο θεμα

 

NOT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...