Προς το περιεχόμενο

μπαταρια για Panasonic sd800


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε ολους!! εχω την panasonic SD800 και θελησα να παραγγειλω μια μπαταρια απο το battery upgrade ετσι οταν επελεξα την καμερα μου με εβγαλε σε αυτη τη σελιδα

http://www.batteryupgrade.gr/shopBrowser_search.php?searchphrase=panasonic+sd800&searchType=searchByshopGroup#/shopGroupId/49439737

 

και παραγγειλα την VW-VBN390 επειδη είδα οτι εχει το μεγαλυτερο αποθηκευτικο χώρο (3300mah) ωστοσο τα κινεζακια εκει μου ειπαν οτι δεν ειναι σωστη επιλογη για την καμερα μου κ οτι αν επιθυμω να την αλλαξω με την VBN130 (1050mah) κοιταζοντας λίγο πιο προσεχτικα εγω στο site ειδα οτι η 390 δινει 7,4 ταση ενω η 130 7,2.

η καμερα που εχω στο σπίτι εχει 7,2 (1250 mah) οποτε θεώρησα οτι ενδεχομενος για αυτο μου λενε οτι δεν κανει κ ετσι δεχτηκα να αλλαξουν την παραγγελια μου. ωστοσο τωρα που ηρθε η μπαταρια αναγραφει επανω 7,4 V 1050 mah ,,, και σκεφτομαι τι γινεται τελικά ??

ενδεχεται να προκαλέσει πρόβλημα στη μηχανή ? στο ebay Που κοιταξα ολες οι μπαταριες οι κινεζικες για τη μηχανη μου δίνουν 7,4 v τι λέτε ?? ευχαριστω εκ των προτέρων

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...