Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα γραφικών] MSI AMD R7950 3GB DDR5 Twin Frozr £151.99 @amazon.uk


vizolover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ρε όλοι την πήραμε αλλά κάτι μου λέει ότι θα γεμίσει ο τόπος 650boost :-D

Όχι ρε συ.. Δε νομίζω να είναι τόσο στραβοί. Το πολύ να μας πουν λάθος συγγνώμη άκυρο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η μητρική μου επέτρεπε cf, παίζει να την τραβούσα κι εγώ τη σκανδάλη. Πολύ δελεαστική τιμή (αν όντως ισχύει). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να δούμε μπορεί να είναι τρολ μπορεί και όχι, τουλάχιστον να δούμε τι παίζει για να ακυρώσουμε η όχι..

 

Αυτός που ξεκίνησε την προσφορά σε αυτό το αγγλικό σίτε τις παρέλαβε. 650 Τι και αυτός,

 

gg  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ανεφερα και πριν επειδη τελευταια κοιταγα καθημερινα τις καρτες το εχω ξαναδει το εργο.. zotac 650 ti amp 2gb σε σουπερ τιμη ,που τελικα παραλαμβανανε μη ti καρτα. Η περιγραφη ελεγε ti η φωτο ειχε απλη και ο κωδικος προιοντος παρεπεμπε σε απλη..Τα ιδια μαλλον επεξαν και εδω..Φανταζομαι μεχρι το βραδυ που θα παραλαβουν και αλλοι αγγλοι θα ξεκαθαρισει το τοπιο 100℅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I've had a mail from one of the listed suppliers:

"...because of a technical error we listed another item. Please do not place an order we do not offer it anymore. Very sorry."

Ετσι εγραψε ενας στο hotukdeals....φιασκο οριστικα λογικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως που δεν παρηγγειλα. Βεβαια κ αυτοι που το εκαναν δεν χανουν τιποτα παρα μονο λιγο ταλαιπωρια στην επιστροφη του προιοντος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...