Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα γραφικών] MSI AMD R7950 3GB DDR5 Twin Frozr £151.99 @amazon.uk


vizolover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω μια GTX 580 και μπήκα φυσικά στην πρίζα και εγώ ( btw αυτό το thread του insomnia μας έχει κάψει τελείως λέμε!:P), ΑΛΛΑ λέω αυτή την φορά να κρατηθώ.... :lol:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 217
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιζει να ειναι λαθος η περιγραφή, το λεω για να μην απογοητευτουν πολλοί. μου εχει τύχει. βάλτε το p/n σε άλλα amazon και ισχυει οτι λενε τα περισσότερα...

 

edit: http://www.amazon.fr/MSI-N650TI-graphique-Geforce-Express/dp/B00C1ZHT24/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1369918326&sr=1-1&keywords=R7950-TF-3GD5%2FOC-BE-G νομίζω είναι καθαρό πού αντιστοιχεί στο amazon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα στο τσατ μου είπαν πως δεν ξέρουν τι γίνεται και αν προχωρήσω την παραγγελία και είναι λάθος προιον αναλαμβάνουν την επιστροφή του και full refund. 

 

Επίσης το ASIN σε ΟΛΑ τα αμαζον βγάζει την Geforce...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να χει πιστεύω για κάποιον που είναι σε αναζήτηση καινούργιας κάρτας, αξίζει το ρίσκο αφού πρόκειται για αγορά απο amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H διαφορά ανάμεσα σε HD5770 και HD7950 είναι χαώδης. Εννοείται ότι αξίζει για την ανάλυσή σου.

Άλλωστε στα νέα παιχνίδια με την HD5770 κάνεις αρκετές παραχωρήσεις στα φίλτρα προκειμένου να μπορείς να παίξεις με ικανοποιητικά fps στα 1080p.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχω μια 4850 και 26άρα με 1980χ1200. Να την πάρω; Δεν ξέρω... δεν μπορώ να πω οτι παίζω άπειρα παιχνίδια και γενικά η υπάρχουσα με υπαρκαλύπτει. Αλλά φαίνεται πολύ καλή προσφορά.

 

Ουφ, με έχετε καταστρέψει με αυτό το thread...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν σε υπερκαλύπτει η υπάρχουσα στα 1920x1200 16/10 (η εκτός των άλλων παλιά, ζεστή & ενεργοβόρα πλήν τίμια καρτούλα) τότε φίλε μου δεν χρειάζεται να αναβαθμιστείς. Δεν παίζεις παιχνίδια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχω μια 4850 και 26άρα με 1980χ1200. Να την πάρω; Δεν ξέρω... δεν μπορώ να πω οτι παίζω άπειρα παιχνίδια και γενικά η υπάρχουσα με υπαρκαλύπτει. Αλλά φαίνεται πολύ καλή προσφορά.

 

Ουφ, με έχετε καταστρέψει με αυτό το thread...

 

Αν δεν χρειάζομαστε κάτι δεν ψωνίζουμε στις εποχές μας...

Ειδικά στα ήδη τεχνολογίας. Σε κανα 4μηνο θα πέσει λογικά η τιμής σε αυτά τα επίπεδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οποιος μπορει και υπαρχει ακομα  η καρτα ας επικοινωνησει μαζι μου για να μου παραγγειλει και εμενα μια γιατι δεν εχω ξαναπαραγγειλει απο εξωτερικο και δεν εχω καρτες και λοιπα..Θα του ημουν υποχρεως.... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αφου λένε τα παιδια οτι στο chat με το amazon επιβεβαιωνουν οτι ειναι η 7950...

 

Αυτο δεν λεει τιποτα. Υπαρχουν τυποι και εκει που λειτουργουν οπως ακριβως και εδω σε δικα μας cs που ειναι για γελια. Μπορει για παραδειγμα απλα να βλεπουν οτι βλεπεις και εσυ στη σελιδα και να σου λενε "ειναι η 7950".

 

(θυμιζω την προσωπικη μου αποψη οτι ειναι 50-50, μην νομιζει κανεις οτι λεω οτι ειναι σιγουρα λαθος)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...