Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα γραφικών] MSI AMD R7950 3GB DDR5 Twin Frozr £151.99 @amazon.uk


vizolover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Τοσο λεει και ο τιτλος, γιατι ρωτας; Μεχρι να ακυρωθουν ισχυει :P

 

Edit

Ας ριξω μια ματια να πω τη γνωμη μου για το τι μπορει να συμβαινει.

Πρωτον να σας πω οτι ηταν και 5 λιρες φτηνοτερη επι ενα μηνα μεχρι προχθες!

 

amazon.png?force=1&zero=0&w=725&h=440&de

 

Επισης το asin της ειναι της 650... Το ιδιο ASIN στο ιταλικο

Ολη η περιγραφη ειναι της 7950. Τωρα ποια απο τις 2 θα παραλαβετε (οσοι παρηγγειλαν πριν εξαντληθει δλδ, γιατι λογικα με τους υπολοιπους θα εχει "διευκρινιστει" ακομα και με πιθανοτητα ακυρωσης μεχρι να βρεθουν κοματια) παιζεται... 50-50 θα ελεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Την στελνεις πισω και παιρνεις πισω τα χρηματα σου ΚΑΙ τα μεταφορικα της επιστροφης και end of story.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμενη εχει κυκλοφορησει στο κλασσικο αγγλικο hotukdeals απο χτες. Επειδη το εχω δει απο την αρχη,χτες σχεδον παντου ανεφερε 650 εκτος απο τον τιτλο..Σημερα το εχουν φτιαξει καπως αν και ακομα καποια σημεια παραπεμπουν σε 650..Δε θα εβαζα κ το χερι μου στη φωτια για το τι θα παραλαβει καποιος..Εχω ξαναδει παρομοιο και πριν λιγο καιρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμενη εχει κυκλοφορησει στο κλασσικο αγγλικο hotukdeals απο χτες. Επειδη το εχω δει απο την αρχη,χτες σχεδον παντου ανεφερε 650 εκτος απο τον τιτλο..Σημερα το εχουν φτιαξει καπως αν και ακομα καποια σημεια παραπεμπουν σε 650..Δε θα εβαζα κ το χερι μου στη φωτια για το τι θα παραλαβει καποιος..Εχω ξαναδει παρομοιο και πριν λιγο καιρο..

Επίσης όταν κάνεις αναζήτηση "GTX 650 Ti boost" στο αμαζον στην βγάζει πρώτη...

 

Φαίνεται σαν να πήραν την σελίδα της GTX 650 και να την άλλαξαν σε 7950 ξεχνώντας δυο-τρεις λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η συγκεκριμενη εχει κυκλοφορησει στο κλασσικο αγγλικο hotukdeals απο χτες. Επειδη το εχω δει απο την αρχη,χτες σχεδον παντου ανεφερε 650 εκτος απο τον τιτλο..Σημερα το εχουν φτιαξει καπως αν και ακομα καποια σημεια παραπεμπουν σε 650..Δε θα εβαζα κ το χερι μου στη φωτια για το τι θα παραλαβει καποιος..Εχω ξαναδει παρομοιο και πριν λιγο καιρο..

 

 

Εκει εβλεπαν πριν 1.5 ημερα που πρωτοανοιξε το θεμα 3 κομματια διαθεσιμα. Επομενως το #3 ποστ εδω ειναι λαθος, βλεπει ο συμφορουμιτης το υπολοιπο του 3ου πωλητη φανταζομαι που ειναι 5 κομματια. Απο την αρχη επομενως θα ηταν εξαντλημενη οταν ανοιξε εδω το θεμα. (γιατι δεν το αναφερει ο TS, ειπε και ο επομενος 5 left και υπηρχε αλλη εντυπωση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω είδα το RRP: στις 258 λιρες και αυτο ηταν που με εκανε να ριξω παραγγελια...τωρα περιμενουμε...στην χειροτερη θα ταλαιπωρηθουμε με το να στειλουμε πισω την λαθος καρτα...κατα τ' αλλα ειναι τελεια τιμη.

Και μεχρι προχτες σκεφτομουν να παρω την 7870xt stis 154 λιρες. Αλλα με απετρεψε η ψυκτρα! Μαλλον για καλυτερο ηταν :)

Ευχαριστω τον topic starter!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα και εγώ μία στις 155.79 λίρες, δηλαδή 182Ε περίπου. Για να δούμε τι θα δούμε! Delivery estimate: 22 Jun 2013 - 8 July 2013                                                 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...