Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα γραφικών] MSI AMD R7950 3GB DDR5 Twin Frozr £151.99 @amazon.uk


vizolover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απ οτι κατάλαβα ο τυπος ακυρωσε την παραγγελια απο το amazon και αυτες που παρελαβε τις αγορασε 165 λιρες την μια απο προσφορα στο overclockers.co.uk

Ειναι λιγο μπερδεμα το τι εγινε με δαυτον.Κοιτα και το ποστ #20 που εχει κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 217
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτός λέει "I cancelled my order from amazon, but they had already dispatched. I recieved 7950's, and sent them back as my overclockers 7950's arrived today."

 

Οπότε υπάρχει μέλλον. 

 

Επίσης λέω ότι προσπαθησα να την παραγγείλω μου λέει ότι δεν μπορεί να την στείλει. Αν ειναι πείτε μου να ακυρωσω την 7870 απο το άλλη προσφορά. Πως την παραγγειλατε εσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός λέει "I cancelled my order from amazon, but they had already dispatched. I recieved 7950's, and sent them back as my overclockers 7950's arrived today."

 

Οπότε υπάρχει μέλλον. 

 

Επίσης λέω ότι προσπαθησα να την παραγγείλω μου λέει ότι δεν μπορεί να την στείλει. Αν ειναι πείτε μου να ακυρωσω την 7870 απο το άλλη προσφορά. Πως την παραγγειλατε εσεις;

 

Όταν την παραγγείλαμε εμείς ήταν πωλητής το amazon.Πλέον δε μπορείς να παραγγείλεις....Το έχουν αποσύρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτός λέει "I cancelled my order from amazon, but they had already dispatched. I recieved 7950's, and sent them back as my overclockers 7950's arrived today."

 

Οπότε υπάρχει μέλλον.

 

Επίσης λέω ότι προσπαθησα να την παραγγείλω μου λέει ότι δεν μπορεί να την στείλει. Αν ειναι πείτε μου να ακυρωσω την 7870 απο το άλλη προσφορά. Πως την παραγγειλατε εσεις;

Όταν την παραγγείλαμε εμείς ήταν πωλητής το amazon.Πλέον δε μπορείς να παραγγείλεις....Το έχουν αποσύρει.

Οκ τότε θα αρκεστω στην 7870 Tahiti leSent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα στο chat και γκρίνιαξα και τελικά μου δώσανε 5pounds για επόμενη αγορά.

 

Μου έλεγε οτι η κάρτα ήταν defective and not working γι'αυτό και την αποσύρανε..

Ότι να ναι!!

Ζήτησα να μου στείλουνε άλλη με ίδια specs αλλά τζίφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...