Προς το περιεχόμενο

[Κάρτα γραφικών] MSI AMD R7950 3GB DDR5 Twin Frozr £151.99 @amazon.uk


vizolover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 217
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ πάντως θα τους εξέφραζα παράπονα για το λάθος γιατι θα με είχαν στο περίμενε με την ελπίδα οτι πρόλαβα μεγάλη ευκαιρία ενώ στο ενδιάμεσο μπορεί να αγνοούσα άλλες υπαρκτές ευκαιρίες.

Θα σας κάνουν κάποια έκπτωση αν τους το πείτε λογικά. Το γεγονός οτι ειναι ένα πρότυπο μαγαζί σε όλα του μας δημιουργεί και τις ανάλογες προσδοκίες αλλά και απαιτήσεις.

Το λάθος ηταν διαρκείας και δεν το μάζεψαν άμεσα αλλά συνέχιζαν οι παραγγελίες για μέρες αν δεν απατώμαι .. Εχετε κάθε δικαίωμα να τους το πείτε . Μερικοί ελπίζουν ακόμη και τώρα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως πολυ προσφατα εχουμε το παραδειγμα με τον φακο που τελικα εδωσαν πιστωση ιση με την διαφορα που ειχε προκυψει και οσοι ηθελαν τελικα τον πηραν στην τιμη που τον ειχαν παραγγειλει. Ειναι αρκετα αυτου του ειδους τα παραδειγματα και γι αυτο οι δαδες δεν εχουν 'αναψει' ακομα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον έχουν διορθώσει τη φωτογραφία και βάλανε μια 7950..

Λέτε να γίνει κάνα θαύμα και να παραλάβουμε;  :mrgreen:  Θα πέσει κράξιμο πάντως σε αντίθετη περίπτωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα αφου ρωτησα μου εστειλαν οτι δεν μπορουν να τσεκαρουν το προιον γιατι ειναι παραγγελια μεσω τριτου και αν λαβω λαθος προιον να τους το πω για να το στειλω πισω και να παρω τα λεφτα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σε ερώτηση στο chat μου επιβεβαίωσαν τη παραγγελία.

 

Επίσης τι εννοείτε από τρίτο; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν την παραγγειλατε ηταν πωλητής το amazon; Τώρα που προσπαθώ να την παραγγείλω μου λέει ότι δεν μπορεί να την στείλει. Αν ειναι πείτε μου να ακυρωσω την 7870 απο το άλλη προσφορά.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδω ενας τυπος λεει πως παρελαβε 2χ 7950 http://www.overclock.net/t/1396188/amazon-uk-msi-hd7950-twin-frozr-151-delivered/20

Απ οτι κατάλαβα ο τυπος ακυρωσε την παραγγελια απο το amazon και αυτες που παρελαβε τις αγορασε 165 λιρες την μια απο προσφορα στο overclockers.co.uk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...