Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] Beats by Dr. Dre από goldenbrands ["expired"]


paan71

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικα γραφει "Expired"

 

Έχεις δίκιο φίλε, δεν το είδα...

 

Πάντως δεν έχασες και κάτι, το πιο πιθανό είναι να παραλάμβανες κάποια αντιγραφή και μετά να έτρεχες για refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εφόσον δεν υπάρχει προσφορά (και ουδέποτε υπήρξε προσφορά στην προκειμένη), το θέμα μήπως θα πρέπει να κλειδωθεί?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να στερησουμε δηλαδη απο καποιον που μπορει να παρηγγειλε, τη δυνατοτητα να μας πει τι συνεβει ή/και πως/ποτε/τι παρελαβε;

 

Οπως εχω ξαναγραψει πολλες φορες, θεματα που ειναι σε αναμονη παραλαβων δεν κλειδωνουν για αυτον ακριβως τον λογο. Feedback. (Ο βασικοτερος ισως λογος υπαρξης και η μεγαλη χρησιμοτητα/αξια των φορουμς.)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα ειναι η πρωτη φορα που καποιος απο αυτες τις "εταιρειες" παρακολουθει τα φορα οποτε ισως να ειδαν πως τους πηραμε πρεφα και γιαυτο να το εληξαν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είναι και αυτό που λες! ''αλλά εγώ θυμάμαι ότι από την αρχή της προσφοράς-καμπάνιας είχε ώρα λήξης .''

πάντως ικεσίες έχουμε μόνο όχι αποδείξεις για το αν είναι ή δεν είναι προσφορά τα ακουστικά ....( σε ένα ποστ πίσω λέει ένα μέλος ότι : όλα τα ρούχα που έχω πάρει είναι μαϊμού ενώ άλλο μέλος μετά λέει είναι οκ και γνήσια τι άκρη να βγάλει κάποιος ) πάντως και στο amazon που έψαξα λίγο είχε κάποια dr.dre 34£ περίπου ( και εκείνα μαϊμού είναι ...? )  η νεκροψία θα τα δείξει όλα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ''αλλά εγώ θυμάμαι ότι από την αρχή της προσφοράς-καμπάνιας είχε ώρα λήξης .''

Mα ακριβως αυτο εγραψα κι εγω παραπανω... 1 μερα πριν το ληξουν εγραφε οτι η προσφορα θα ισχυε για πανω απο 5 μερες ακομα!!!

Αρα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα ακριβως αυτο εγραψα κι εγω παραπανω... 1 μερα πριν το ληξουν εγραφε οτι η προσφορα θα ισχυε για πανω απο 5 μερες ακομα!!!

Αρα;;;

 

:confused: Δεν το διάβασα αυτό  B) αν είναι έτσι όπως το λες τότε σίγουρα υπάρχει θέμα .... για να κατέβει νωρίτερα.

Απλά επειδή είχα δει και εγώ κάποια στιγμή προς το τέλος ,έλεγε ότι λήγει σε 3 ώρες αλλά δεν την παρακολούθησα την καμπάνια από την αρχή για να πω την αλήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να είναι και αυτό που λες! ''αλλά εγώ θυμάμαι ότι από την αρχή της προσφοράς-καμπάνιας είχε ώρα λήξης .''

πάντως ικεσίες έχουμε μόνο όχι αποδείξεις για το αν είναι ή δεν είναι προσφορά τα ακουστικά ....( σε ένα ποστ πίσω λέει ένα μέλος ότι : όλα τα ρούχα που έχω πάρει είναι μαϊμού ενώ άλλο μέλος μετά λέει είναι οκ και γνήσια τι άκρη να βγάλει κάποιος ) πάντως και στο amazon που έψαξα λίγο είχε κάποια dr.dre 34£ περίπου ( και εκείνα μαϊμού είναι ...? )  η νεκροψία θα τα δείξει όλα !

 

Ναι αλλα το Αμαζον εχει ρολογια 30-40 λιρες που εδω κοστιζουν 200ε....

Αν παραγγειλε κανεις να μας πει τι εγινε η αν τον πηραν τηλ και του ειπαν ακυρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες επειδή και εγώ ενδιαφερόμουν για τα ακουστικά ήξερα ότι λήγουν σε 5 μέρες και ξαφνικά έγιναν μεμιάς όλα expired. Μούφα η υπόθεση μυρίζει, τους είχα στείλει και mail για επιβεβαίωση της γνησιότητας και μου τα μασούσαν...τους έστειλα και δεύτερο και αναμένω...μου μίλησαν περί ελέγχων προμηθευτών και προϊόντων αλλά δεν απάντησαν ξεκάθαρα αν είναι τα συγκεκριμένα γνήσια ή όχι. Όποιος θέλει του στέλνω και το νήμα της επικοινωνίας. Νομίζω ορθώς το κουβεντιάζουμε το θέμα γιατί είναι ύποπτη η φάση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα το Αμαζον εχει ρολογια 30-40 λιρες που εδω κοστιζουν 200ε....

Αν παραγγειλε κανεις να μας πει τι εγινε η αν τον πηραν τηλ και του ειπαν ακυρο....

θα διαφωνήσω μαζί σου τα ρολόγια δεν είναι ηλεκτρονικά, εκεί η έκπτωση είναι κάπως μικρότερη άλλωστε τα κοσμηματοπωλεία δεν δουλεύουν από τους άντρες   B) , πάντως δεν είπα ότι είναι ή δεν είναι μην πει κανένας ότι έχω λόγο και ασχολούμαι με το κουπονάδικο ( πάντως και τα ακουστικά αυτά π.χ. κάτι ψίρες

που είδα δεν δικαιολογούν τα 150€ που λένε ότι κάνουν με τίποτα 30-40€ και καλά τους είναι μαζί με τα λεφτά για το σήμα b ( μάρκα).

 

παίδες επειδή και εγώ ενδιαφερόμουν για τα ακουστικά ήξερα ότι λήγουν σε 5 μέρες και ξαφνικά έγιναν μεμιάς όλα expired. Μούφα η υπόθεση μυρίζει, τους είχα στείλει και mail για επιβεβαίωση της γνησιότητας και μου τα μασούσαν...τους έστειλα και δεύτερο και αναμένω...μου μίλησαν περί ελέγχων προμηθευτών και προϊόντων αλλά δεν απάντησαν ξεκάθαρα αν είναι τα συγκεκριμένα γνήσια ή όχι. Όποιος θέλει του στέλνω και το νήμα της επικοινωνίας. Νομίζω ορθώς το κουβεντιάζουμε το θέμα γιατί είναι ύποπτη η φάση...

κάνε Αντιγραφή επικόλληση το κείμενο <<ΜΌΝΟ>>που σου έστειλαν  μπορεί να βγουν συμπεράσματα από εκεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FeedBack δεν βλέπω να έχουμε γιατί μάλλον δεν παρήγγειλε κανείς :P

 

Παίζει από τα mail σας να το έψαξαν και να είδαν ότι πρόκειται για αντιγραφές και γιαυτό το έληξαν για να μην έχουν θέματα.

 

Υ.Γ. Πολλές φορές τα deal sites δεν φταίνε για τυχόν αντιγραφές/απομιμήσεις, φταίνε που έχουν (συνήθως) ανίδεους/αστοιχείωτους υπαλλήλους, οι οποίοι συνεργάζονται με τον εκάστοτε x ******** έμπορο χωρίς να ελέγξουν καν τι πουλάει αυτός...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μούφα η υπόθεση μυρίζει, τους είχα στείλει και mail για επιβεβαίωση της γνησιότητας και μου τα μασούσαν...τους έστειλα και δεύτερο και αναμένω...μου μίλησαν περί ελέγχων προμηθευτών και προϊόντων αλλά δεν απάντησαν ξεκάθαρα αν είναι τα συγκεκριμένα γνήσια ή όχι.

 

Πάλι καλά, εγώ που του έστειλα και τους ρώτησα ποιος είναι ο προμηθευτής τους, δεν μου απάντησαν καν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...