Προς το περιεχόμενο

Η Samsung παρουσιάζει τη mini έκδοση του Galaxy S4


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι μια χαρα το mini με μια εξαιρεση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝΙ

μια παντοφλα και μιση ειναι!

Αυτο το πραμα να μεγαλωνουν συνεχως τα τηλεφωνα δεν μπορω να το χονεψω με τιποτα.

μεχρι 4 ιντσες παλευετε απο 4 και πανω τα κινητα δεν χορανε στην παλαμη

ποσο υψος εχεις? 1.40?
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά και εγώ δεν είμαι υπέρ που μεγαλώνουν τόσο ΟΛΑ τα κινητά... Ιδανικότατο μέγεθος ήταν το 3gs μου καθώς και ιδανικό πιάσιμο.... καλύτερο από του 4. Η αλήθεια είναι πλέον ότι έχω βολευτεί το s2... Αυτό όμως το μικρό για μένα θα ήταν καλή σκέψη upgrade (σε κανά δυο χρόνια). Ειδικά αν το βγάλουν και με pure Android.... Να δούμε πως θα τα πάει και η μπαταρία.... Δεν ξέρω για κάποιους που λένε ότι δεν θα πουλήσει καθόλου αλλά εγώ το έπαιρνα πολύ άνετα σε σχέση με τον ανταγωνισμό. Το μόνο που με χαλάει κάπως είναι η εσωτερική μνήμη 8gb αντί 16/32 τίποτα άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο υψος εχεις? 1.40?

 

 

εγώ είμαι 1,91 95 κιλά άλλα ούτε σε μένα φαίνεται mini αυτό το κινητό mini ήταν το xperia x10 x10 pro xperia mini αυτά ναι μάλιστα και καλά και μικρά

 

είμαι κάτοχος του xperia p και htc one (το one δώρο είναι)

στο one εχω δυο παράπονα(πέρα από την camera)

1. ζεσταίνετε σαν κόλαση

2. είναι πάρα πολύ μεγάλο οταν το βάζω στην τσέπη προεξέχει ένα κομμάτι του έξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ είμαι 1,91 95 κιλά άλλα ούτε σε μένα φαίνεται mini αυτό το κινητό mini ήταν το xperia x10 x10 pro xperia mini

 

13 γραμμάρια βαρύτερο από το GS4 mini. I rest my case.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mini...

mini....

με ποια λογικη ειναι mini απο την στιγμη που και το galaxy mini (το περσινο) το λεγαν ετσι και ηταν οντως με την λογικη αυτη οταν τα κινητα φτασουν αισιως 7 ιντσες το μινι θα ειναι στις 5-5,5? Φωστηρες του μαρκετινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογώ ότι με "τρελαίνουν" λίγο τα άσχετα σχόλια. Κανείς δε φαίνεται να κάνει τον κόπο να ρίξει μια ματιά στα χαρακτηριστικά για να διαπιστώσει ότι η συσκευή είναι ιδίων διαστάσεων και μικρότερου βάρους από παλαιότερα μοντέλα που θεωρούν "κανονικά". Ότι μεγαλωσε η οθόνη αλλά η συσκευή είναι μικρή πρέπει μάλλον να είμαι μάγος για να μπορώ να το διακρίνω. Δεν παμε καλά

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομολογώ ότι με "τρελαίνουν" λίγο τα άσχετα σχόλια. Κανείς δε φαίνεται να κάνει τον κόπο να ρίξει μια ματιά στα χαρακτηριστικά για να διαπιστώσει ότι η συσκευή είναι ιδίων διαστάσεων και μικρότερου βάρους από παλαιότερα μοντέλα που θεωρούν "κανονικά". Ότι μεγαλωσε η οθόνη αλλά η συσκευή είναι μικρή πρέπει μάλλον να είμαι μάγος για να μπορώ να το διακρίνω. Δεν παμε καλά.

σε αυτο εχεις δικιο το s3 mini εχει πολυ καλες διαστασεις για 4 ιντσες. Και ο ολος σχεδιασμος του φαινεται πιο ωραιος σε σχεση με το S3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4.3 ιντσες εχει η κοπελα μου και μια χαρα βολευεται. Οταν μιλαμε για smartphone μιλαμε για σερφαρισμα που οσο μεγαλυτερη οθονη εχεις τοσο το καλυτερο. Βλεπω τα iphones στις 3.5 και απλα γελω.

 

Προσωπικα κυκλοφορω με 7αρι ταμπλετ μαζι μου εχοντας αφησει το Sole μου μονο για βασικες λειτουργιες αφου οι 3,7 ιντσες του μου ειναι μικρες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4,3'' και διαστασεις σχεδον ιδιες με το desire που εχω το οποιο εχει οθονη 3,7'', κατα τη γνωμη μου μπορεις να το πεις mini ανετα.

 

Στα πλην για μενα το design του

Στα συν το ραδιοφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...