Προς το περιεχόμενο

Chuwi V88


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το CHUWI V88 εχει πολυ καλά χαρακτηριστικά με μόνη επιφυλαξη τη μπαταρια που τη θεωρω μικρη για τη συγκεκριμενη εκδοση Οσο για το εαν δεχεται paypal η οχι ενα site δεν αποτελει κριτηριο γιατι γενικα η Paypal εχει ενα προβλημα με Κινα Αυτο ομως δεν σημαινει οτι όλοι οι κινεζοι ειναι απατεωνες. Και το λεει καποιος που εχει συχνοτατες συναλλαγες με κινα μεσω Prepaid Card

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδιά το πήρα σήμερα απο pandawill και περιμένω. Το είχε προσφορά το 2gb με 162$ και πλήρωσα άλλα 6 για να το στείλουν μέσω singapoure post. Δλδ σύνολο 125-130€ νομίζω οτι είναι αρκετά καλά εε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το πήρα σήμερα απο pandawill και περιμένω. Το είχε προσφορά το 2gb με 162$ και πλήρωσα άλλα 6 για να το στείλουν μέσω singapoure post. 

πολυ καλα !με το καλο να ερθει,να μας πεις εντυπωσεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Στο LiveChat μου είπαν πως είναι ετοιμοπαράδοτο και οτι θα το στείλουν σε 1-3 μέρε, τότε θα μου δώσουν και tracking no. Τώρα τι να σου πώ, άμα με δουλεύουν  ........ :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το CHUWI V88 εχει πολυ καλά χαρακτηριστικά με μόνη επιφυλαξη τη μπαταρια που τη θεωρω μικρη για τη συγκεκριμενη εκδοση Οσο για το εαν δεχεται paypal η οχι ενα site δεν αποτελει κριτηριο γιατι γενικα η Paypal εχει ενα προβλημα με Κινα Αυτο ομως δεν σημαινει οτι όλοι οι κινεζοι ειναι απατεωνες. Και το λεει καποιος που εχει συχνοτατες συναλλαγες με κινα μεσω Prepaid Card

Να μην τα πιστευουμε και ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Link.png Site: http://www.slatedroid.com/topic/76905-how-is-gaming-performance-on-chuwi-v88/">How is gaming performance on Chuwi v88?

 

λοιπόν όχι τόσο καλα όσο θα θέλαμε...ειναι και ο λογος που με απετρεψε + πολλα μπρικαρισματα απο φορτιση/κατα την φορτιση της ματαριας

 

Ainol fire ftw...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια! Μολις σημερα ηρθε και σε μενα αυτο το tablet! Τελειο ειναι εκτος απο το οτι δεν φορτιζει κ ελπιζω και ευχομαι ναι φταιει μονο ο φορτιστης ή ο ανταπτορας του... Εχει τυχει σε κανεναν αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Μέσω της USB μπορείς να το φορτίσεις ??? Επίσης αν μπορείς δώσε καμιά έξτρα πληροφορία για το τάμπλετ και τον τρόπο αγοράς, απο που, ποτε ήρθε, τελωνεία κτλ. Ευχαριστώ

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μέσω της USB μπορείς να το φορτίσεις ??? Επίσης αν μπορείς δώσε καμιά έξτρα πληροφορία για το τάμπλετ και τον τρόπο αγοράς, απο που, ποτε ήρθε, τελωνεία κτλ. Ευχαριστώ

λοιπον, τελικα εφταιγε το ανταπτορακι που ειχε ο φορτιστης! το αλλαξα κ ολα καλα :)!! Το πηρα απο merimobiles.com και εκανα 2 εβδομαδες μπορει κ λιγο λιγοτερο! Για το τελωνειο δεν υπαρχει θεμα τα ρυθμιζουν εκεινοι απο εκει. Το βαζουν ως ψηφιακη κορνιζα και ως gift και δεν υπαρχει θεμα... Προς το παρον ολα καλα! To rootara κιολας παει σφαιρα... μου φαινεται καλο :) !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με singapore post το έφερες φίλε μου??? Επίσης από μπαταρία τι λέει??? Από usb φορτιζει??? Sorry αν σε πρίζω απλά να ξέρω τι περιμένω :P

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με singapore post το έφερες φίλε μου??? Επίσης από μπαταρία τι λέει??? Από usb φορτιζει??? Sorry αν σε πρίζω απλά να ξέρω τι περιμένω :P

Με china post το εστειλαν απο εκει! οκ γρηγορα ηρθε και καλα συσκευασμενο... !! Απο μπαταρια δεν ξερω ακομα... Απο usb δεν πρεπει να φορτιζει γιατι η usb δεν εχει τοση δυναμη να το φορτισει αυτο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, σήμερα επιτέλους είδα το ταμπλετάκι στο site των ελτά. Πιο συγκεκριμένα είδα αυτό: 

 

4/7/2013 5:18:57 μ.μ.`````

ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟY

Αποστολή Συσκευασίας

5/7/2013 10:15:04 π.μ.`````

ΚΔ ΑΘΗΝΑΣ

Αποστολή Συσκευασίας

 
Το γλίτωσα δλδ το τελωνείο???
 
Και επίσης, έχει βρεί κανένας καμιά θήκη που να ταιριάζει καλά???
Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα

Πουλάω το chuwi v88. Eίναι σα καινούριο στη συσκευασία του. τό πήρα ως δώρο αλλά τελικά δε το χρειάζομαι οπότε καλό είναι να το πάρει κάποιος φίλος. Δίνεται μαζί με τη θήκη του καθώς και ζελατίνες δώρο. Το tablet είναι αγρατζούνιστο με την εργοστασιακή του ζελατίνα.

Μπορείτε να το δείτε και στις φωτογραφίες που ανεβάζω. Είναι το λευκό μοντέλο με τα 2Gb μνήμης.

Η τιμή του στα 115€ μη συζητίσιμη. Εννοείται ότι μπορεί να γίνει έλεγχος από τον αγοραστή.

Ευχαριστώ.

 

Link.png Site: http://www.mediafire.com/view/qdttc6x6c6h8ajf/chuwi1.jpg">chuwi photo 1

 

Link.png Site: http://www.mediafire.com/view/kdxvxjh7lud5etg/chuwi2.jpg">chuwi photo 2

 

Link.png Site: http://www.mediafire.com/view/gq413huy90w1l5b/chuwi3.jpg">chuwi photo 3

Επεξ/σία από gramacar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...