Προς το περιεχόμενο

Chuwi V88


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν πρωτόαντιμετώπισα θέμα με τη φόρτισή του, σκέφτηκα ότι ίσως έχει πρόβλημα ο φορτιστής του και προσπάθησα να το φορτίσω μέσω usb, αλλά και με άλλoυς φορτιστές που είχα (φυσικά είχαν το ίδιο βύσμα με το chuwi)...Εκ των υστέρων σκεφτόμουν μήπως έπαιξε κάτι με την τάση, μήπως κάποιος από τους φορτιστές που δοκίμασα προξένησαν βλάβη στο ταμπλετάκι...
Όλο αυτό, γιατί απλά με παραξένεψε το γεγονός, να δουλεύει δηλαδή τέλεια το μηχάνημα και να αντιμετωπίζει πρόβλημα στη φόρτιση-απλά εμένα δε μου είχε ξανατύχει...
Μη κολλάει πάντως κάποιος στο δικό μου πρόβλημα-όπως προείπα, το μηχάνημα είναι (κατ'εμέ) φοβερό και παρά το όποιο ζήτημα μου προέκυψε, θα το ξαναπάρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπέρα.

το ταμπλετάκι το έχω εδώ και καμιά εβδομάδα-10 μέρες στα χέρια μου και "σαρώνει".

Μάλλον για να είμαι ακριβής "σάρωνε" όσο δούλευε...γιατί μου έβγαλε κάποιο πρόβλημα με τη φόρτιση (μπορεί και να παίζει δική μου υπαιτιότητα στο πρόβλημα) και είμαι ήδη σε διαδικασία dispute μέσω paypal.

Εγώ αγόρασα το λευκό με τα 2g μνημη και παρά την όποια ξενέρα λόγω φάσης με τη μπαταρία/φόρτισή του, είμαι ήδη αποφασισμένος να (ξανα)αγοράσω το..ίδιο!

Είναι ιδιαίτερα γρήγορο, με πολύ καλή απόκριση, δεν κολλάει ούτε κατά διάνοια, καλή οθόνη, φοβερό μέγεθος (είναι πολύ λεπτό), αξιοπρεπές wifi, γενικά το εκτίμησα πολύ...έχοντας ήδη κάποια σχετική εμπειρία με κινέζικα τάμπλετ (ainol fire & ainol 9 spark) θεωρώ ότι είναι μ α κ ρ α ν καλύτερο και καταπληκτική επιλογή.

παρεμπιπτόντως το πήρα από merimobiles επειδή μόνο εκεί είχαν το λευκό και δεν νομίζω να ξανααγοράσω κάτι από αυτούς

 

Καλησπέρα φίλε μου. Γιατί δεν ξαναγοραζεις απο εκεί? Γιατι τυχαίνει κ το παράγγειλα από εκει κ το περιμένω! Συγκεκριμένα σήμερα το έστειλαν...Να πω κάλο Αυγουστο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Στο dealwinwin.com εχει την καλύτερη τιμή αλλά δεν γνωρίζω αν είναι αξιόπιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Λές να το πάρουμε απο κει και ότι γίνει? Τι στο καλό με paypal πληρώνεις... :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Να σας μπερδέψω λίγο ακόμα??? Υπάρχει  και αυτό  (chuwi)με καλύτερη λίγο μπαταρία. Τι λέτε για τη μάρκα, νομίζω πως είναι λίγο πιο γνωστή απ την chuwi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χα και εγω το ειδα αυτο!ναι ναι εινια πολυ πιο γνωστη!!αλλα εχει 1gb ram!αξιζει πιστευω και το ICOO!παντως το ''φοβαμαι'' το V88.στην τελικη σκεψου και κανα ainol novo που ειναι ακομα πιο γνωστη μαρκα,στην ιδια τιμη πανω κατω ΑΛΛΑ λιγοτερα καλα χαρακτηρηστικα... μπερδεμαα ααχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Βασικά ψάχνοντας λίγο είδα πως το v88 εχει πολύ καλύτερη υποστήριξη σε ρομ  κτλ απ το icoo οπότε μαλλον πάω γι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλε μου. Γιατί δεν ξαναγοραζεις απο εκεί? Γιατι τυχαίνει κ το παράγγειλα από εκει κ το περιμένω! Συγκεκριμένα σήμερα το έστειλαν...Να πω κάλο Αυγουστο??

Όχι, νορμάλ θα έρθει-ειδικά αν πλήρωσες κάτι επιπλέον για να στο στείλουν με sing. post.

Απλά, μου την έδωσε στα νεύρα η επικοινωνία μαζί τους, όταν τους ειδοποίησα ότι υπάρχει πρόβλημα με το τάμπλετ: κωλυσιεργία για να μην επιστρέψουν τα χρήματα...

Φυσικά, με paypal, έτσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν αγοράσει κανείς και μπορεί να κάνει την παλικαριά να αγοράσει και σε μένα γιατί ψαχνόμαστε μαζί με έναν φίλο μου αλλά με τα paypal και γενικα με τις αγορές μέσω Internet δεν το εχουμε!!

So εάν αγοράσει κανείς ας μου στείλει και θα τα βρούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο Deal xtreme (dx.com) δεν είναι διαθέσιμο πλέον και θα το έχουν ισως σε 10-15 εργάσιμες. Άρα άντε γεια. Γνωρίζετε κανένα άλλο αξιόπιστο  site που να μπορούμε να το παραγγείλουμε? Το Pandawill τί λέει? Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από gramacar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Deal xtreme (dx.com) δεν είναι διαθέσιμο πλέον και θα το έχουν ισως σε 10-15 εργάσιμες. Άρα άντε γεια. Γνωρίζετε κανένα άλλο αξιόπιστο  site που να μπορούμε να το παραγγείλουμε? Το Pandawill τί λέει? Ευχαριστώ.

φιλε μου μπορεις να μου πεις πως επικοινωνησες ε το dealextreme??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...