Προς το περιεχόμενο

Chuwi V88


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Γεία σας, θα ήθελα τις απόψεις σας για αυτό το ταμπλετ. Τα  σπεκς του μου φαίνονται αρκετά καλά και κάποιες κριτικές που έχω διαβάσει είναι θετικές. Επίσης θα ήθελα την άποψη σας για το μαγαζί και για το πώς να το δηλώσω μπάς και αποφύγω τελωνείο. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To tablet φαίνεται καλο τώρα κινέζια ξέρει οτι παίρνεις οποτε μην εκλαγείς αν τελικά δεν ειναι αυτο που περίμενες, οσο για το τελωνείο πες τους να στο δηλώσουν σαν gift και να επιλέξεις το απλο ταχυδρομίο οχι τιποτα ups ετσι μπορεί να το γλιτώσεις αλλα δεν ειαι τιποτα σίγουρο με τα τελωνεία να ξέρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα πηγαινα για αντοιστιχα ταμπλετ απο Vido ,Onda ,Pipo αυτα τα CHUWI ειναι πολυ καινουργιο φρουτο και δεν τα λες και φτηνα ,επισης θα αποφευγα το banggood γιατι βρωμάνε απο μακρια για OEM.

minideal ,merimobiles ,geek ειναι αξιοπιστα μαγαζακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

Λοιπόν, μετα από αρκετο ψάξιμο λέω να παω για το chuwi v88 και ότι βγεί. To site μου δίνει αυτές τις επιλογές : 

  •  Free Ship 14-21 Business Days €0.00
  •  Singapore post 10-16 Business Days €12.24
  •  Yanwen/Ems 6-8 Business Days €41.31
  •  DHL Express 3-6 Business Days €48.96

Τι διαλέγω μήπως και αποφύγω τελωνείο???

Να τους πώ για gift ή να το δηλώσουν ώς 50€ πχ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας για το 1ο 

Το 4ο το αποφευγεις σαν την πανουκλα ενω τα αλλα απλα τα χρεωνει ακριβα.

Πες τους να γραψουν low value αν και το κανουν και μονοι τους.



Προτιμησε να πληρωσεις με $ ,συνήθως σε "κλεβουν" οταν πληρωνεις σε €.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καταραμένο ιντερνετ, πάνω που είχα κατασταλάξει βρήκα αυτό το site , γνωρίζει κανείς αν είναι αξιόπιστο γιατι έχει το ainol spark στα 140€ και το ainol fire στα 85€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταραμένο ιντερνετ, πάνω που είχα κατασταλάξει βρήκα αυτό το site , γνωρίζει κανείς αν είναι αξιόπιστο γιατι έχει το ainol spark στα 140€ και το ainol fire στα 85€

 

και μόνο που δεν έχει επιλογή πληρωμής με paypal, μακριάαααα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Έχει φίλε μου, αν πας στο checkout σου λέει κανονικά continue with paypal γι αυτό με εβαλε σε σκέψεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια! Το κοιταω κ εγω αυτο το tabletaki! Θα μπορουσε να μου πει καποιος ποση ωρα κραταεη η μπαταρια για ταινιες? Αξιζει τελικα? Ειναι γενικα απροβληματιστο? Ειναι κ σε μαυρο η μονο σε λευκο? Ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, εμένα μου φαίνεται πολύ καλό το Chuwi V88 και ψάχνομαι πως να το αγοράσω. Αγορά μέσω internet δεν έχω κάνει ποτέ και δεν βλέπω να ψάχνομαι για τώρα να κάνω πρωτιά, αλλά αν κάποιος παραγγείλει και είναι βολικό γίνεται να παραγγείλει και ένα για μένα? Φυσικά μπορώ να δώσω και προκαταβολή ή ότι άλλο χρειάζεται και ελπίζω να μη λέω πράγματα που είτε δεν γίνονται, είτε αφήνουν ακάλυπτο κάποιον (με το συμπάθειο κιόλας παίδες)... Θενκ γιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα.

Επειδή το κοιτάω και εγώ αυτό το tablet, γνωρίζετε την αξιοπιστία των DealsPrime.com και PandaWill.com ?

Επεξ/σία από gramacar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα.
το ταμπλετάκι το έχω εδώ και καμιά εβδομάδα-10 μέρες στα χέρια μου και "σαρώνει".
Μάλλον για να είμαι ακριβής "σάρωνε" όσο δούλευε...γιατί μου έβγαλε κάποιο πρόβλημα με τη φόρτιση (μπορεί και να παίζει δική μου υπαιτιότητα στο πρόβλημα) και είμαι ήδη σε διαδικασία dispute μέσω paypal.
Εγώ αγόρασα το λευκό με τα 2g μνημη και παρά την όποια ξενέρα λόγω φάσης με τη μπαταρία/φόρτισή του, είμαι ήδη αποφασισμένος να (ξανα)αγοράσω το..ίδιο!
Είναι ιδιαίτερα γρήγορο, με πολύ καλή απόκριση, δεν κολλάει ούτε κατά διάνοια, καλή οθόνη, φοβερό μέγεθος (είναι πολύ λεπτό), αξιοπρεπές wifi, γενικά το εκτίμησα πολύ...έχοντας ήδη κάποια σχετική εμπειρία με κινέζικα τάμπλετ (ainol fire & ainol 9 spark) θεωρώ ότι είναι μ α κ ρ α ν καλύτερο και καταπληκτική επιλογή.
παρεμπιπτόντως το πήρα από merimobiles επειδή μόνο εκεί είχαν το λευκό και δεν νομίζω να ξανααγοράσω κάτι από αυτούς
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το γλυκοκοιταω και εγω αυτο το ταμπλετακι!ας πει και αλλος αν ξερει κατι παραπανω για το συγκεκριμενο μοντελο..τα προβληματα και λοιπα εαν αντιμετωπισε..στο dealextreme.com πολυ καλη τιμη και εχω ακουσει οτι ειναι εμπιστο σαιτ...

τι εννοεις οτι μπορεί και να παίζει δική σου υπαιτιότητα στο πρόβλημα?δλδ εκανες κατι π δεν επρεπε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...