Προς το περιεχόμενο

[Amazon.com Android Appstore] ένα δωρεάν app κάθε μέρα


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Στου

#86 icon_share.png ssof

το βγαζει κενο εχει μονο το εικονιδιο του insomnia. Στου μορφεας εχει το cut the rope το σημερινο δωρεαν. Δε βλεπω το bundle πουθενα

 

Κοιτα δεξια:

 

2nbyc8w.png

 

 

Και του ssof δινει την σωστη σελιδα, και στου morfeas (η πανω εικονα) εχει δεξια παλι banner-λινκ το ιδιο με του ssof. Ισως φταιει κατι στον browser σου. Δοκιμασε με αλλον.

 

 

 

[Το λινκ του nek4d που σου δουλεψε ειναι γενικο για τα amazon.com deals της ημερας.]

 

και το Shazam Encore ειναι αψογο, μην το χασετε :-)

 

To (δωρεαν) sound hound ειναι καλυτερο, το δουλευα απο εποχη motorola VE66 σε widget!! :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναλαμβανω στου ssof δε βγαζει τιποτα βαζω το screen μηπως ειναι κανενα bug για κανενα αλλο λογο..

 

gihh4xB.png



Στου μορφεας μου δινει αυτο ειμαι με firefox 23.0.1

gAIh99z.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο πρόβλημα έχει o browser σου.

Ενημέρωσα τα link

 

Το γαλατη dj τι σχεση εχει? Σε μενα αναφερεσαι? O browser μου ειναι ενημερωμενος και δουλευει μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δε ξερω μου φανηκε εντελως κουφο μπορω να πω με ενοχλησε καπως οποτε εστειλα μια μινι αναφορα αλλα αν ηταν για αστειο το δεχομαι. Ας μη δωσουν σημασια οι mods ολων τα νευρα μας ειναι τεντωμενα.

Τα screen τα εβαλα οπως ειπα και παραπανω μηπως ειναι καποιο bug απο το insomnia.gr  θα δοκιμασω να δω απο το nexus 7 αν τα βλεπω οποτε τοτε σιγουρα θα φταιει ο browser μου.

Τελος παντων ωραιο bundle το σημερινο περιμενουμε και αλλα τετοια στο μελλον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tiestointhemix, το adblock φταιει (ή οτι συναφες εχεις), βαλε exception/disable τα amazon και καθαρισες.



πως μπορουμε να παρακαμψουμε αυτο το γελοιο "geographical" ?

 

στα country settings, για να μην παιδευεσαι ειναι μεσα στο "manage your kindle"!
 



To (δωρεαν) sound hound ειναι καλυτερο, το δουλευα απο εποχη motorola VE66 σε widget!! :)

!

3-4 φορες που δοκιμασα το shazam σε κλαμπακι, επαιξε αψογα, προς εντυπωσιασμο της παρεας, αλλα για να το λες εσυ φίλτατε matrixxx, κατι πονηρο θα ξερεις, θα το δοκιμασω B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά για να μην μπλέκω με τον browser γιατί και εμένα με μπέρδευαν τα links (μάλλον λόγο adblock) μπήκα από το App Store του amazon και ξεμπέρδεψα.

ευχαριστώ για την ενημέρωση :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...