Προς το περιεχόμενο

[Amazon.com Android Appstore] ένα δωρεάν app κάθε μέρα


ssof

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας πούμε το repliGo pdf  που έχω, μόλις ανοίξει στην ταμπλέτα μου λέει App not Owned. Και άλλα όμως όλα το ίδιο. Μετά από καμμιά εβδομάδα τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 992
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Μια χαρα μου δουλευει ακομα το repliGo pdf (και ειναι και κορυφαιο!!), κανενα προβλημα εδω σε καμια απο τις καμια 40αρια δεν ειχα τετοιο θεμα. Μονο μια φορα οταν εκανα kill κατι του appstore και προφανως ειχε χασει την "συνδεση" με το λογαριασμο μου, ετρεξα ξανα το appstore και εφυγε και το μηνυμα απο το app που βγηκε μονο μια φορα. Ισως κατι τετοιο κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα μου δουλευει ακομα το repliGo pdf, κανενα προβλημα εδω σε καμια απο τις καμια 40αρια δεν ειχα τετοιο θεμα. Μονο μια φορα οταν εκανα kill κατι του appstore και προφανως ειχε χασει την "συνδεση" με το λογαριασμο μου, ετρεξα ξανα το appstore και εφυγε και το μηνυμα απο το app που βγηκε μονο μια φορα. Ισως κατι τετοιο κανεις.

Όχι γιατί όταν βγάζει αυτό το μύνημα με προτρέπει για λεπτομέριες. Μόλις πατήσω εκεί με πάει στο Amazon store στην σελίδα του προγράμματος.Εκεί δεν λέει να το αγοράσω λέει Open.Μόλις πατήσω Open ανοίγει η εφαρμογή και βγάζει πάλι το αρχικό μήνυμα και γίνεται κύκλος και πάλι από την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δοκιμασε την πρωτη φορα που τρεχεις το app να εχεις ανοιχτο το wifi (ή τα mobile data σου) για 2-3-5 seconds οταν ξεκινας την εφαρμογη ωστε να γινει η απαραιτητη επικοινωνια για να γινει το register του app

 

Μονο που με τα ασχετα ποστ τωρα, εφυγε η κουβεντα απο τη σημερινη προσφορα και θα την χασουν πολλοι φιλοι.

 

Ενα μηνα ειχε να γινει ποστ τωρα βρηκαμε να γραψουμε τα "ασχετα";  :P

 

Εδω η σημερινη προσφορα γιατι αλλαξε η σελιδα και φαινεται μονο μια "ασχετη" κουβεντα.

Επεξ/σία από matrixxx
Add τα πορτοκαλι πανω πανω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ασχετα δεν ειναι αν συμβαινει αυτο ειναι απατεωνια , αλλα εγω στη συγκεκριμενη εφαρμογη και σε αλλες 4 που δοκιμασα τωρα δεν εχω προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Ασχετα με το ποστ που εκανα και ηταν μετα απο μια νεκρη περιοδο 30 ημερων. Γι αυτο και τα εισαγωγικα στο "ασχετη κουβεντα", δεν ηταν ασχετη με το τοπικ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Σημερα περα απο ενα πολυ καλο (οπως διαβαζω) δωρεαν παιδικο story book εχει και KIDS' PLAY DAY BUNDLE!! (πηγαινετε δεξιοτερα, στα επιπλεον της ημερησιας προσφορας)</p>

<p> </p>

<p>Μονο για σημερα λοιπον<strong> δωρεαν, 1+7 παιδικα apps-παιχνιδια</strong> (συνολικης αξιας 17$) με τα 6 απο αυτα να εχουν σχεδον αριστες αξιολογησεις. Δεν τα ειδα ακομα, πριν καν το download ηρθα να κανω το ποστ.  :)</p>

 

Να ποσταρω κι εγω πριν κατεβασω... :)

Ο,τι πρεπει για να... κολησουν τα 5-6χρονα σε οθονες κινητων και σε κανα δυο χρονια να ζητανε και κανα αι φοουν ε; :Ρ

 

Sent from my XT890 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα περα απο ενα πολυ καλο (οπως διαβαζω) δωρεαν παιδικο story book εχει και KIDS' PLAY DAY BUNDLE!! (πηγαινετε δεξιοτερα, στα επιπλεον της ημερησιας προσφορας)

 

Μονο για σημερα λοιπον δωρεαν, 1+7 παιδικα apps-παιχνιδια (συνολικης αξιας 17$) με τα 6 απο αυτα να εχουν σχεδον αριστες αξιολογησεις. Δεν τα ειδα ακομα, πριν καν το download ηρθα να κανω το ποστ.  :)

Η προσφορά ισχύει και σήμερα! Ευχαριστώ πολύ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...