Προς το περιεχόμενο

Black Desert Online


Anxisfanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 631
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα, εχω ενα θεμα δεν μπορω να συνδεθω στον jordine και τον croxus. Ενω φαινονται κανονικα στο server list δεν εχει διπλα το κουμπι enter που εχουν οι αλλοι..

 

Οταν πατας πανω στον Jordine, η λιστα που εμφανιζει απο κατω ειναι οι sub-servers του Jordine, η κατι τετοιο τεσπα. Απλα διαλεγεις εναν και πατας enter και ουσιαστικα μπαινεις στον Jordine. To ιδιο ισχυει και για τους αλλους 2 σερβερς. Και εγω ειχα μπερδευτει στην αρχη, δεν ειναι ξεκαθαρο το συστημα τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνίδι είναι υπερβολικά χαοτικό και έχω παρα πολύ pop in που τουλάχιστον εγώ είδα να λύνεται μονο με το high end mode .

 

επίσης από ότι κατάλαβα σε όλο το progress είσαι με πάνω κάτω τα ίδια ρούχα και η εμφάνιση σου αλλάζει παρα μονο αν πλήρωσης για skins από το shop..θα μπορούσαν να έχουν μεγαλύτερη ποικιλία αντί για τα ρετάλια που έχουν βάλει και να έχουν και κάποια πιο ιδιαιτερα skins στο shop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που στο καλο βρισκουμε wild horse για taming?εχω δει ολους  τους οδηγους αλλα δεν εχω βρει ουτε ενα...του πρειστικαν τα ποδια του wizard με τοσο περπατημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που στο καλο βρισκουμε wild horse για taming?εχω δει ολους  τους οδηγους αλλα δεν εχω βρει ουτε ενα...του πρειστικαν τα ποδια του wizard με τοσο περπατημα

Αγορασε ενα tier 1 να κανεις τη δουλεια σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειστε pvp players  και εχετε αγορασει το game , παιζουμε jordine 

καντε ενα apply http://eod-bdo.shivtr.com/

ειμαστε iternational guild με πόλους Ελληνες 

 

join 62.104.20.151:10207 and speak with xaphan , molpa or thanatosgr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ηθελες να γραψεις στο νημα του Hearthstone?

 

Για το BDO ρωταω. Ξερω οτι τα κορεατικα mmo εχουν RNG αλλα το εχουν μειωσει σε σχεση με το κορεατικο ή θα περιμενω κατι αντιστοιχο του ArcheAge οσο αφορα το rng?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το BDO ρωταω. Ξερω οτι τα κορεατικα mmo εχουν RNG αλλα το εχουν μειωσει σε σχεση με το κορεατικο ή θα περιμενω κατι αντιστοιχο του ArcheAge οσο αφορα το rng?

Υπαρχει μμο χωρις rng?Χωρις enhance?Μονο στο ριφτ θυμαμαι σε ενα μηνα ειχα top gear και το παρατησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...