Προς το περιεχόμενο

Black Desert Online


Anxisfanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα φιλοι. Χθες κατα λαθος και χωρις να το προσεξω αποδεχτηκα ενα συμβολαιο για να μπω σε μια guild που ουτε την ξερω. Γνωριζει καποιος πως μπορω να βγω απο μια guild?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα casual guild για τους πολύ χαλαρούς με φιλικό κλίμα ξέρει κανείς; Κατά προτίμηση με mature community. Καλά πολλά ζητάω ξέρω, καλά καλά δεν άνοιξαν οι server, απλά είχα καλομάθει στο Archeage.

 

Το λέω μπας και τυχαίνει να γνωρίζει κανείς. Δεν με νοιάζει αν είναι ελληνικό ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα τελικα κλειδακι,αρκετα καλες εντυπωσεις μεχρι στιγμης, με τα αρνητικα που για καποιους μπορει να μην ειναι,θα ελεγα τα εξης:

Μεγαλο ξενερωμα που το 90% του κοσμου φοραει ιδιες στολες,γιατι να παρεις τετοια αποφαση δεν το καταλαβαινω και

 ακομα μεγαλυτερο ξενερωμα ειναι οτι εχει ΜΑΚΡΑΝ το χειροτερο Pop In που εχω δει ποτε σε game.

 

http://www.tentonhammer.com/columns/persistent-worlds/black-desert-online-why-pop-so-bad

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω pop in ετσι οπως το περιγραφει το λινκ δεν εχω δει...αυτο για τις armor ισχυει καπως ομως πρεπει να βγαλουν χρημα για να συνεχιστει το development...η εποχη των subs εχει τελειωσει άλλωστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά στα πόσα fps το τρέχετε το παιχνίδι συνήθως;

 

Έχω 55-60 fps όταν είμαι σε windowed fullscreen και γύρω στα 45-50 σε κανονικό full screen mode, δηλαδή περίπου -10fps. Δεν είναι λίγο παράξενο αυτό; Ρωτάω γιατί διαβάζω ότι στους περισσότερους συμβαίνει το αντίστροφο στα περισσότερα games.

Επεξ/σία από Gilmaru
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει κανεις κανα quest pass που δεν το χρειαζεται? Θελω να δοκιμασω το game πριν το αγορασω γιατι εχω καει  απο το ιδιο σεναριο του next wow killer πολλες φορες...

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά στα πόσα fps το τρέχετε το παιχνίδι συνήθως;

 

Έχω 55-60 fps όταν είμαι σε windowed fullscreen και γύρω στα 45-50 σε κανονικό full screen mode, δηλαδή περίπου -10fps. Δεν είναι λίγο παράξενο αυτό; Ρωτάω γιατί διαβάζω ότι στους περισσότερους συμβαίνει το αντίστροφο στα περισσότερα games.

Κάπου εκεί είμαι και εγώ . Σε τι ανάλυση είσαι;

By the way το παιχνίδι είναι φανταστικό. Το καλύτερο μακράν mmorpg αυτήν την περίοδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου εκεί είμαι και εγώ . Σε τι ανάλυση είσαι;

By the way το παιχνίδι είναι φανταστικό. Το καλύτερο μακράν mmorpg αυτήν την περίοδο.

Επειδη με τρωει πολυ η τσεπη μου και ειμαι μεταξυ αυτου και του Division (ξερω καμια σχεση το ενα με το αλλο), δινω μια εβδομαδα διορια και στα 2 και μετα θα αποφασισω ποιο θα αγορασω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη με τρωει πολυ η τσεπη μου και ειμαι μεταξυ αυτου και του Division (ξερω καμια σχεση το ενα με το αλλο), δινω μια εβδομαδα διορια και στα 2 και μετα θα αποφασισω ποιο θα αγορασω

Προσωπικά δίνω πολύ σημασία στα steam reviews γιατί με πετυχαίνουν τα γούστα μου κατά 80% αν όχι παραπάνω.Βλέποντας ότι έχει ανάμεικτες κριτικές απλά το προσπέρασα το Division.Ειδικά τώρα που αρχίζω να κατανοώ το βάθος του BDO ψιλομετανιώνω που δεν έσκασα το 50αρι.

 

 

Ενδιαφέρεται κανείς για ανταλλαγή Recommendation Letters(έχω 2 αν θυμάμαι καλά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...