Προς το περιεχόμενο

Black Desert Online


Anxisfanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 631
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ξερω για τα παιδια απο πανω το ειπα που θελουν να παιξουν guild less

 

Δεν είπα guild-less, άλλωστε με άλλα 4 κολλητάρια θα παίξω αλλά όχι λιώσιμο. Άλλο το guild-less και άλλο το guild με casual προσέγγιση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν παίζει να κάθομαι να κάνω application σε guilds κλπ, αυτά τα ζήσαμε εκατοντάδες φορές και το έχω κάψει άλλες τόσες :P. Τώρα καφεδάκι , χαλαρά με άλλους 4 κολλητούς. Μπορεί να γίνει όμως αρκετά εθιστικό και δεν το περίμενα τόσο -απρόσμενα-καλό.

Ναί βέβαια! εντάξει τα guilds κτλ είναι late game... έχουμε πολύ ψωμί!

 

Έπαιζες Age of Conan?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα guild-less, άλλωστε με άλλα 4 κολλητάρια θα παίξω αλλά όχι λιώσιμο. Άλλο το guild-less και άλλο το guild με casual προσέγγιση :)

έχει διαφορά η σχέση guild-members να ξέρεις.Σε έχουν ανάγκη κ για αυτο σε υπολογίζουν.Έχεις συμβόλαιο και σε πληρώνουν.Αυτό έγκειται στο γεγονός οτι χωρίς άτομα ούτε gvg ούτε territory ούτε contribution points για να ξοδέψουν.Δεν είναι πχ όπως wow που μπορεί να έχεις ένα μικρό guild με 10 άτομα φίλους και να κάνεις 10αρια και να πας με puck και να κάνεις τα 25.Άποψη μ μην ψάξεις από τώρα για guild δες λίγο το game αλλά μετά τα 40 καλό θα ήταν να ξεκινήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει διαφορά η σχέση guild-members να ξέρεις.Σε έχουν ανάγκη κ για αυτο σε υπολογίζουν.Έχεις συμβόλαιο και σε πληρώνουν.Αυτό έγκειται στο γεγονός οτι χωρίς άτομα ούτε gvg ούτε territory ούτε contribution points για να ξοδέψουν.Δεν είναι πχ όπως wow που μπορεί να έχεις ένα μικρό guild με 10 άτομα φίλους και να κάνεις 10αρια και να πας με puck και να κάνεις τα 25.Άποψη μ μην ψάξεις από τώρα για guild δες λίγο το game αλλά μετά τα 40 καλό θα ήταν να ξεκινήσεις.

 

Δεν έχω συμβόλαιο με τους φίλους μου :P Όπως είπα, μαζί με μερικούς κολλητούς θα κάνουμε τον χαβαλέ μας. Δεν πρόκειται να ψάξω για guild ούτε τώρα , ούτε μετά διότι ήδη παίζω με φίλους. Αλλά το να ΚΑΩ (το γράφω ξανά) και να είμαι σαν στρατιωτάκι δεν παίζει. Το κακό που το βρίσκεις στο να παίζει κάποιος με κολλητούς και να χαίρεται το παιχνίδι σε χαλαρούς ρυθμούς;;;

Ναί βέβαια! εντάξει τα guilds κτλ είναι late game... έχουμε πολύ ψωμί!

 

Έπαιζες Age of Conan?

 

Έπαιζα full Age of Conan! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω συμβόλαιο με τους φίλους μου :P Όπως είπα, μαζί με μερικούς κολλητούς θα κάνουμε τον χαβαλέ μας. Δεν πρόκειται να ψάξω για guild ούτε τώρα , ούτε μετά διότι ήδη παίζω με φίλους. Αλλά το να ΚΑΩ (το γράφω ξανά) και να είμαι σαν στρατιωτάκι δεν παίζει. Το κακό που το βρίσκεις στο να παίζει κάποιος με κολλητούς και να χαίρεται το παιχνίδι σε χαλαρούς ρυθμούς;;;

 

Έπαιζα full Age of Conan! 

 

Πές μου τώρα οτι ήσουν και στους Argonauts!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω συμβόλαιο με τους φίλους μου :P Όπως είπα, μαζί με μερικούς κολλητούς θα κάνουμε τον χαβαλέ μας. Δεν πρόκειται να ψάξω για guild ούτε τώρα , ούτε μετά διότι ήδη παίζω με φίλους. Αλλά το να ΚΑΩ (το γράφω ξανά) και να είμαι σαν στρατιωτάκι δεν παίζει. Το κακό που το βρίσκεις στο να παίζει κάποιος με κολλητούς και να χαίρεται το παιχνίδι σε χαλαρούς ρυθμούς;;;

 

Έπαιζα full Age of Conan! 

δεν υπάρχει κακό..Και εγώ χαλαρά παίζω.Το συμβόλαιο είναι πρόσληψη και καλά .δεν σ λέει ότι πρέπει να πέζεις 10 ώρες την μέρα.Πως να στο πω.Είχες παίξει ποτέ lineage 2?Να είσαι σε κλαν και να έχεις war με άλλη κλαν?Η να κάνετε siege να πάρετε κάστρο ή να κάνετε protect?Δεν είχε χαβαλε?Αυτό λέω απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Jordine server που ειστε οι περισοτεροι ειναι full? Δεν με αφηνει να φτιαξω char εκει

Έχοει πολλούς κόσμους ο server, διάλεξε εναν και μπες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω τρελαθεί να πάρω την Asus Predator X34 τώρα....... Με κατέστρεψε το bdo

είναι υπερβολή η 34'' θα σου βγούνε τα μάτια ..... μεχρι 24-27'' είναι αρκετά καλά...και δεν σε κατέστρεψε το bdo :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...