Προς το περιεχόμενο

Black Desert Online


Anxisfanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είχες κοιτάξει και πολλά πράγματα για το παιχνίδι πριν ε? Το combat είναι action καθαρά. Τα cooldown τα βλέπεις στη μέση της οθόνης και μόλις τελειώνει κάποιο σε ειδοποιεί κιόλας. Παρόλαυτά στις περισσότερες περιπτώσεις μπορείς να ξανακάνεις το skill ακόμη κι αν είναι σε cooldown, αλλά μειώνεται το damage.

 

Οι μπάρες είναι απλώς για να σε διευκολύνουν σε combo/skill που βρίσκεις δύσκολο να τα κάνεις.

 

Το παιχνίδι αυτό είναι πολύ διαφορετικό από το κλασσικό wow-style MMO. Αν θέλεις να του δώσεις μια ευκαιρία θα πρέπει να το αντιμετωπίζεις ως κάτι καινούργιο και να μην περιμένεις ότι θα περίμενες από ένα τυπικό ΜΜΟRPG imo.

Βασικα δεν ειχα ψαξει λεπτομεριες για το παιχνιδι οποτε μου ηρθε λιγο αποτομο.

 

Αυτο με τις μπαρες που λες, υπαρχει δυνατοτητα να βαλω τα skill εκει και να τα παταω με τα κουμπια αντι για "s+lmb" πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είμαστε μια βασική ομάδα των ιδρυτών του Echoes of Darkness guild .Στo Black Desert Online οι Echoes of Darkness θα είμαστε ένα PvP κυρίως guild.

Λόγω της προηγούμενης γνώσης μας έχουμε ήδη εμπειρία στη διαχείριση ενός guild σε κάθε πτυχή.

 

Aρχες του guild μας είναι η ομαδική εργασία και τη φιλία. Δεν προσπαθούμε να κάνουμε ένα μαζικό guild (Zerg) όπου το 90% των παικτών του δεν θα γνωρίζουν τίποτα για τους άλλους.

Η ποιότητα της συνεργασίας μεταξύ μας εχει μεγαλύτερη αξία για μας από τους απλούς αριθμούς. Σε προηγούμενα MMO η έννοια αυτή ήταν πολύ επιτυχής και θα κυριαρχήσει με καλή ομαδική δουλειά.

Επιπλέον εμείς δεν σκεφτόμαστε μόνο για το παιχνίδι, αλλά για να περάσετε μια καλή στιγμή με παίκτες από όλη την Ευρώπη.

 

 

Γιατί να επιλέξετε Echoes of Darkness;

Ξέρουμε ακριβώς τι θέλουμε, και θα προσπαθήσoυμε να το πάρουμε αυτό όσο μπορούμε. Αγαπάμε το PvP σε οποιοδήποτε διαθέσιμο τρόπο και πάντα προσπαθούμε να βελτιώσουμε τους εαυτούς μας.

 

Guild ιστοσελίδα: eod-bdo.shivtr.com

 

 

Στρατολόγηση

Έχουμε κάποιες απλές αρχές που αποτελούν απαραίτητες προϋποθέσεις για την επιτυχή εφαρμογή:

 

 

Παραθέτω

1. oι αγγλικές δεξιότητές σας πρέπει να είναι αρκετές για να εξασφαλίσουν μια καλή επικοινωνία.

2. χρήσης Teamspeak, είναι απαραύτητη.

3. να υπάρχει πάντα σεβασμός και ηρεμία, ενώ αντιπροσωπεύετε το guild

4. Ακολουθήστε τις οδηγίες του επικεφαλής του Guild και των Αξιωματικών του Guild.

5. Υποστήριξη στα άλλα μέλη του guild όσο μπορείτε.

6. Ενημέρωση του Guild για απουσίες περισσότερο από 7+ μέρες.

7. να σκέφτεσαι πάντα τους φίλους σου στο Teamspeak.Να μην ουρλιάζεις και να χρησιμοποιεις προσβολές ή να είσαι αγενής

 

Για να μπείτε στο guild καντε αίτηση στο site μας  

 

Καταληκτική δήλωση

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας! Εκτιμούμε κάθε αίτηση και θα απαντήσουμε πολύ γρήγορα.

 

Echoes of Darkness

Leader    : Thanatos   

Officer   : Galanos

Officer   : Oberidis

Officer   : Xaphan

 

Server Jordine

Channel  Calpheon 1

Έλα μαζί μας!!!!!!

 

εχω 2 keys

 







B7D2-D702-98D3-4E74-A6A4





 







EBC7-372D-5AFD-4F29-92B7







 

δώρο απο εμάς ! μακάρι να μπορούσα να δώσω σε ολα τ παιδιά ...
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eισαι τεράστιος, πήρα το EBC7-372D-5AFD-4F29-92B7 και το έβαλα να κατεβαίνει. Ελπίζω να μου αρέσει ώστε να το αγοράσω. Εδώ και καιρό ήταν στο wishlist μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται να βλεπω τα tutorial videos με combos κτλ σε πιο μεγάλο παράθυρο . Πατάω κατω δεξιά αλλα δεν μεγαλώνει . Θα μας βγουν τα ματιά . Τεράστιο προβλημα το UI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται να βλεπω τα tutorial videos με combos κτλ σε πιο μεγάλο παράθυρο . Πατάω κατω δεξιά αλλα δεν μεγαλώνει . Θα μας βγουν τα ματιά . Τεράστιο προβλημα το UI

 

Πάτα esc, UI και το φτιάχνεις όπως θέλεις, επίσης στα settings έχει UI scaling, το μεγαλώνεις όσο θέλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι πανέμορφο! Γραφικά, περιβάλλον, gameplay!Καιρό είχα να ευχαριστηθώ έτσι ένα MMORPG αλλά δεν σκοπεύω να λιώσω αλλά θα ακολουθήσω μία casual εμπειρία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, υπάρχει κανένα guest pass για να το αρχίσω και γω? Σας ευχαριστώ

 

 

εχω 2 keys
 
B7D2-D702-98D3-4E74-A6A4
 
EBC7-372D-5AFD-4F29-92B7
 
δώρο απο εμάς ! μακάρι να μπορούσα να δώσω σε ολα τ παιδιά ...

 

 

Φτουυυυυυ δεν μπήκα ξανά χθές και τους χάσαμε τους κωδικούς πατριώτηηηηη  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι πανέμορφο! Γραφικά, περιβάλλον, gameplay!Καιρό είχα να ευχαριστηθώ έτσι ένα MMORPG αλλά δεν σκοπεύω να λιώσω αλλά θα ακολουθήσω μία casual εμπειρία

Μαζί σου, casual και εγώ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου, casual και εγώ

 

Ναι δεν παίζει να κάθομαι να κάνω application σε guilds κλπ, αυτά τα ζήσαμε εκατοντάδες φορές και το έχω κάψει άλλες τόσες :P. Τώρα καφεδάκι , χαλαρά με άλλους 4 κολλητούς. Μπορεί να γίνει όμως αρκετά εθιστικό και δεν το περίμενα τόσο -απρόσμενα-καλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...