Προς το περιεχόμενο

Black Desert Online


Anxisfanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με paysafe den γίνεται.Η εταιρία δεν δέχεται τους κωδικούς της ελλάδος.Prepaid απο πειραιώς και είσαι κομπλε.

ναι αλλα δοκιμασα με επιλογη ελλαδα και δεχτηκε κανονικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Starter Guide εδω  και γενικα guide σχετικα με τα παντα here

Εχει links για συγκεκριμενα topics οποτε αν κατι δεν θες , δεν το διαβαζεις

 

Αν ειναι κατι αλλο που δεν εχει πες και το ψαχνουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εκανα add.Απο οτι βλεπω εχει πολυ κοσμο το παιχνιδι.

Nice! θα το κοιτάξω όταν μπω, ΧΑΜΟΣ απο κόσμο γίνεται! είναι Τίγκα οι servers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν φανατικος mmo player και εχοντας δοκιμασει σχεδον οτι mmo εχει βγει ειπα να δοκιμασω και αυτο. Εβαλα το guest pass και περιμενα το ΣΚ για να το καψω. Καταφερα και επαιξα μια ωρα το σαββατο και μια ωρα σημερα και αυτες με το ζορι.

 

Ενω το παιχνιδι οπτικα ειναι ομορφο δεν καταφερα να συνηθισω το UI με τιποτα και γενικα δεν καταλαβαινα τι μου γινοταν. Σαν να ειχαν πεταξει τα παντα απο εδω και απο εκει.

 

Ακομα το combat system το περιμενα διαφορετικο. Πχ θα εχεις τα skills και θα βαζεις τα bind σου και θα παιζεις κανονικα και οταν το δοκιμασα ειδα οτι εχει κατι combo λες και παιζω tekken. Που να θυμαμαι τωρα εγω τα combo και τα skill. Ουτε τα cooldown δεν εβλεπα. Τις μπαρες ( 1 2 3 4 5 κλπ ) που μπαινουν τα skills γιατι τις εχει? Ισως εγω να μην καταλαβα καλα τι να πω..

 

Μαλλον γερασα και μονο το WoW μπορω να παιξω και να αναγνωρισω για μοναδικο MMO. Κριμα γιατι ως φανατικος PvPer πιστευα οτι θα μου αρεσε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα δοκιμασα με επιλογη ελλαδα και δεχτηκε κανονικα 

https://blackdesert.zendesk.com/hc/en-us/articles/206876519-PaySafe-Cards-from-Greece εδώ σου παραθέτω την ανακοίνωση της ίδιας της εταιρίας.Μπορεί και να δουλεύει απλά είναι κρίμα κάποιος να βάλει πχ 30 ευρώ κ στο τέλος να φάει άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες εκτός Ελλάδος η PaySafe δεν δουλεύει ΠΟΥΘΕΝΑ. Μεγάλη προσοχή, διαβάστε κανένα νήμα πριν κάνετε το οτιδήποτε γιατί κρίμα είναι να πάνε χαμένα τα χρήματα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα το combat system το περιμενα διαφορετικο. Πχ θα εχεις τα skills και θα βαζεις τα bind σου και θα παιζεις κανονικα και οταν το δοκιμασα ειδα οτι εχει κατι combo λες και παιζω tekken. Που να θυμαμαι τωρα εγω τα combo και τα skill. Ουτε τα cooldown δεν εβλεπα. Τις μπαρες ( 1 2 3 4 5 κλπ ) που μπαινουν τα skills γιατι τις εχει? Ισως εγω να μην καταλαβα καλα τι να πω..

 

Δεν είχες κοιτάξει και πολλά πράγματα για το παιχνίδι πριν ε? Το combat είναι action καθαρά. Τα cooldown τα βλέπεις στη μέση της οθόνης και μόλις τελειώνει κάποιο σε ειδοποιεί κιόλας. Παρόλαυτά στις περισσότερες περιπτώσεις μπορείς να ξανακάνεις το skill ακόμη κι αν είναι σε cooldown, αλλά μειώνεται το damage.

 

Οι μπάρες είναι απλώς για να σε διευκολύνουν σε combo/skill που βρίσκεις δύσκολο να τα κάνεις.

 

Το παιχνίδι αυτό είναι πολύ διαφορετικό από το κλασσικό wow-style MMO. Αν θέλεις να του δώσεις μια ευκαιρία θα πρέπει να το αντιμετωπίζεις ως κάτι καινούργιο και να μην περιμένεις ότι θα περίμενες από ένα τυπικό ΜΜΟRPG imo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...