Προς το περιεχόμενο

Black Desert Online


Anxisfanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιχνίδι στον Ευρωπαϊκό server ΔΕΝ θα έχει ninja blader κτλ... Είπαν θα τα βάλουν αργότερα.

 

είχα 2 pass αλλα τα έχω υποσχεθεί. Σήμερα θα έχω πρόσβαση και στο παιχνίδι κανονικά (λόγω pre order).

 

Official Site https://www.blackdesertonline.com/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι στον Ευρωπαϊκό server ΔΕΝ θα έχει ninja blader κτλ... Είπαν θα τα βάλουν αργότερα.

 

είχα 2 pass αλλα τα έχω υποσχεθεί. Σήμερα θα έχω πρόσβαση και στο παιχνίδι κανονικά (λόγω pre order).

 

Official Site https://www.blackdesertonline.com/

 

Είπα και γω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω κι εγω να ξεκινησω καποιο mmo αλλα ειμαι της σχολης του lineage2.Δοκιμασα το BnS αλλα μαπα.Απο τα video που εχω δει μεχρι στιγμης μου αρεσει αρκετα το παιχνιδι αλλα δεν μπορω να βγαλω απο το φορουμ μια ακρη για το πως θα ειναι το pvp/pk συστημα καθως και αν θα εχει World boss που να εχει νοημα να σκοτωσεις για καποιο ξεχωριστο item ή καποιο "siege" συστημα...Αν ειναι σαν ολα τα αλλα μονο grind για το gear να μην μπω καν στον κοπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω κι εγω να ξεκινησω καποιο mmo αλλα ειμαι της σχολης του lineage2.Δοκιμασα το BnS αλλα μαπα.Απο τα video που εχω δει μεχρι στιγμης μου αρεσει αρκετα το παιχνιδι αλλα δεν μπορω να βγαλω απο το φορουμ μια ακρη για το πως θα ειναι το pvp/pk συστημα καθως και αν θα εχει World boss που να εχει νοημα να σκοτωσεις για καποιο ξεχωριστο item ή καποιο "siege" συστημα...Αν ειναι σαν ολα τα αλλα μονο grind για το gear να μην μπω καν στον κοπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

galanos, on 28 Feb 2016 - 7:25 PM, said:

Ναι... Δε πας ποτέ μπροστά μόνο με Έλληνες :=)

Απορω τοτε γιατι κανεις διαφημηση του guild/clan η ότι να ναι τελως παντων σε ελληνικο forum....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορω τοτε γιατι κανεις διαφημηση του guild/clan η ότι να ναι τελως παντων σε ελληνικο forum....

Χαλάρωσε λίγο. Και μην την πετάς. Γιατί μου αρέσει να παίζω με Έλληνες. Το δοκίμασα στο archeage μόνο Έλληνες και δεν έλεγε να πετύχει στην αρχή... Το δοκίμασαν και οι acropolis και δεν... Βάζουμε πολλούς Έλληνες και βάζουμε και ξένους και μιλάμε ελληνικά στο team speak. Βρήκα από το forum 1-2 άτομα Έλληνες που είναι πολύ. Καλά παιδιά και παίζουμε μέχρι σήμερα Πάρεα γιαυτό.

Ps. Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα να είμαστε καμία; 15.20 Έλληνες και να βάζουμε και ξένους?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο ελληνες πιστευω ειναι καλυτερα..και μεινετε 5 ατομα που λεει ο λογος,καλυτερα θα περνατε απο τα εχετε 30-40 ατομα..εξαλου το θεμα ειναι να φτιαξεις μια μικρη παρεα.οποιος ονειρευεται αυτοκρατοριες δυσκολα τις φτιαχνει.φιλικα μιλαω παντα!!σκεφτομαι και εγω να το αγορασω και ελπιζω να βρεθουμε καπου ολοι μαζι..εντυπωσεις απο το παιχνιδακι εσεις που το κανατε pre order?με paysafecard απο το περιπτερο μπορω να το αγορασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ωραίο να έχεις ένα core group Έλληνες για να χαβαλεδιάζεις. Ίσως να είναι και η πρώτη φορά μετά από 20 χρόνια mmo που θα δοκιμάσω να μπω σε Ελληνικό guild.

 

Αυτό που φαντάζομαι και ελπίζω εννοεί είναι ότι δε θα έχει κλειστές τις πόρτες στους αγγλόφωνους γιατί πολύ απλά θα ήταν εξαιρετικά δύσκολο να έχεις ένα σοβαρό, μεγάλο και δυνατό guild με ΜΟΝΟ Έλληνες γιατί θα είναι δύσκολο να μαζέψεις επαρκές αριθμό από non-casual άτομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παίδες!Είπα να προλαβω το preorder αλλά δεν δέχεται την paysafe γιατί είναι από ελλάδα λέει και πιστωτική δεν έχω!Καμιά ιδέα?

Έληξαν τα pre order στις 26, περίμενε 2 μέρες και πάρτο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παίδες!Είπα να προλαβω το preorder αλλά δεν δέχεται την paysafe γιατί είναι από ελλάδα λέει και πιστωτική δεν έχω!Καμιά ιδέα?

 

άν έχεις φίλο/γνωστό  που ξέρει Κορεάτικα σου φτιάχνει account στον KR server (στην Κορέα το παιχνίδι είναι δωρεάν)

 

αν δεν έχεις ...μπορείς να πάρεις account στον KR server με ελάχιστα ευρώ 

 

αν θες οποσδήποτε να παίξεις στον EU server πες σε κάποιο φίλο σου με πιστωτική να σου πάρεις account και δώστου τα χρήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άν έχεις φίλο/γνωστό  που ξέρει Κορεάτικα σου φτιάχνει account στον KR server (στην Κορέα το παιχνίδι είναι δωρεάν)

 

αν δεν έχεις ...μπορείς να πάρεις account στον KR server με ελάχιστα ευρώ 

 

αν θες οποσδήποτε να παίξεις στον EU server πες σε κάποιο φίλο σου με πιστωτική να σου πάρεις account και δώστου τα χρήματα

γιατι να παει να παιξει κορεατικο με 500 ms Μαζόχα θα πρεπει να ειναι............

Είναι ωραίο να έχεις ένα core group Έλληνες για να χαβαλεδιάζεις. Ίσως να είναι και η πρώτη φορά μετά από 20 χρόνια mmo που θα δοκιμάσω να μπω σε Ελληνικό guild.

 

Αυτό που φαντάζομαι και ελπίζω εννοεί είναι ότι δε θα έχει κλειστές τις πόρτες στους αγγλόφωνους γιατί πολύ απλά θα ήταν εξαιρετικά δύσκολο να έχεις ένα σοβαρό, μεγάλο και δυνατό guild με ΜΟΝΟ Έλληνες γιατί θα είναι δύσκολο να μαζέψεις επαρκές αριθμό από non-casual άτομα.

Αυτό ακριβώς εννοούσε και ο galanos !!!!!!! εχουμε αρκετους Ελληνες αλλα και ξενους για να μπορουμε να κανουμε ενα βημα παραπανω.....απλα στο ts μιλαμε αγγλικα εκτος απο οταν ειναι μονο ελληνες στο channel .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...