Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βάζεις το καλώδιο στο τηλέφωνο και στο pc, περιμένεις να το αναγνωρίσει το pc και επιλέγεις unlock with gmail account.

και αν δεν βιαζεσαι, περιμενεις λιγο παραπανω και ξεκλειδωνεται μονο του. lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ξερω οτι δεν εχω βει στο σοστω topic για να κανω την ερωτηση μου, για αυτο παρακαλω τον moderator να το βαλει στο σοστω topic γιατι εγω δεν το εβρησκα
 

λοιπον η ερωτηση μου ειναι η εξης, θελω να κανω μια παραγγελεια απο το minideal.net 
θελω να παρω 7 κινητα (lenovo a660) αλα επιτρεπεται να παρω 7? η θα υπαρξει κανενα προβλημα, αν υπαρχει προβλημα υπαρχει κανενας αλος τροπος? ενοω με φορους και τετεια επισης ειναι η προτη μου φορα που θα παραγειλω, ειμαι λιγο αρχαριος, ευχαρηστω.

Επεξ/σία από matrixxx
μεταφερθηκε το ποστ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερω οτι δεν εχω βει στο σοστω topic για να κανω την ερωτηση μου, για αυτο παρακαλω τον moderator να το βαλει στο σοστω topic γιατι εγω δεν το εβρησκα

 

λοιπον η ερωτηση μου ειναι η εξης, θελω να κανω μια παραγγελεια απο το minideal.net 

θελω να παρω 7 κινητα (lenovo a660) αλα επιτρεπεται να παρω 7? η θα υπαρξει κανενα προβλημα, αν υπαρχει προβλημα υπαρχει κανενας αλος τροπος? ενοω με φορους και τετεια επισης ειναι η προτη μου φορα που θα παραγειλω, ειμαι λιγο αρχαριος, ευχαρηστω.

 

 

Δες και τα αλλα lenovo που αναφερθηκαν πιο πριν, υπαρχουν καλυτερα μοντελα, ακομη κ πιο φθηνα, αν δεν σε ενδιαφερει το 'αδιαβροχο'

 

 

 

ρε παιδια με κλειδωμενο το κινητο αμα κανεις scroll down Κατεβαινει το μενου με wifi bt κτλ

παιζει σε ολα τα android το κολπο? μηπως απο καποια εκδοση κ μετα?

(θα ορκιζομουν οτι σε καποιο tablet που ειχε κλειδωθει κ επεσε στα χερια μου, δεν επαιζε κατι τετοιο...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι μερικά app που τραβάνε αθόρυβα. αλλιώς αφού είναι root το κινητό είναι απλό να κόψεις τους ήχους ή να τους αλλάξεις με δικούς σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω και εγω κατι,σε αυτα τα κινεζο σιτε που στον τροπο πληρωμης γραφει οτι δεχεται master card,αρα θα μπορεσω να κανω συναλλαγη με την πειραιως gift card?γιατι λεει η πειραιως σε ολα τα online καταστηματα με το σημα mastercard γινεται,αρα λογικα θα γινεται ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω και εγω κατι,σε αυτα τα κινεζο σιτε που στον τροπο πληρωμης γραφει οτι δεχεται master card,αρα θα μπορεσω να κανω συναλλαγη με την πειραιως gift card?γιατι λεει η πειραιως σε ολα τα online καταστηματα με το σημα mastercard γινεται,αρα λογικα θα γινεται ετσι?

καλυτερα αγορασε με paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οικονομια μπαταριας βαλτε αυτη την εφαρμογη

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2186957

 

δουλευει και στο Α800 και στο Α660 (ιδιος επεξεργαστης)

 

στην επιλογη hybrid ο ενας πυρηνας "κοιμαται", μεχρι να τον χρειαστειτε (η ενεργοποιηση του τοτε γινεται αυτοματα).

 

Δε δουλευουν ολες οι επιλογες του προγραμματος, αλλα στην επιλογη hybrid ο φιλος που εχει το τηλεφωνο λεει οτι εχει δει σημαντικη διαφορα στην καταναλωση μπαταριας.

 

Νομιζω οτι η εφαρμογη αυτη ειναι ακρως απαραιτητη, γιατι το Α660 δεν εχει επιλογη εξοικονομησης ενεργειας απο τον κατασκευαστη, οπως π.χ. τα Samsung Galaxy S1-4, στις ρυθμισεις που να κανει αυτη τη δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι λίγο πιο φτηνό σήμερα εδώ,για όποιον ενδιαφέρεται
http://www.aliexpress.com/store/product/BIG-sale-Original-Lenovo-A660-phone-Tri-proof-phone-Android-4-0-dual-core-1-2G/801629_1137977763.html?spm=5261.6657361.743826217.3&promotionId=210541007

Επεξ/σία από matrixxx
δεν επιτρεπονται referral links
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...