Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά θα ήθελα να σας κάνω μια ερωτησούλα!!!

Έχω και εγώ το lenovo a660 με την ROM του CYBERMAUSE και μου δουλεύει ΑΨΟΓΑ!!!!!

Θα ήθελα όμως αν υπάρχει, να μου δώσετε ένα link ή το όνομα για ελληνική έκδοση (καθαρή από κινεζιές) που να δουλεύει εξίσου καλά με την CYBERMAUS. Εγκατέστησα σε φίλου την ETOTALK αλλά του δημιουργεί αρκετά error και κολληματάκια... 

Αν έχει κάποιος κάποια καλή εμπειρία με Ελληνική ROM παρακαλώ για βοήθεια!!

 

H εκδοση του CYBERMAUSE που εχει βαλει λειτουργει σωστα το mail; Σου εμφανιζει καποιο μυνημα "Unfortunately, Exchange services has stoped"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

H εκδοση του CYBERMAUSE που εχει βαλει λειτουργει σωστα το mail; Σου εμφανιζει καποιο μυνημα "Unfortunately, Exchange services has stoped"

Φίλε μου η έκδοση του CYBERMAUSE Λειτουργεί ΑΨΟΓΑ!!! Κανένα πρόβλημα με MAIL ή οτιδήποτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το Samsung galaxy ace και η ταχύτητα με την οποία κλειδώνει το lenovo είναι τουλάχιστον 2 επίπεδα πάνω! Το ίδιο ισχύει και για το WIFI!!! Πολύ καλύτερο από πολλά άλλα επώνημα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

σε σχεση με το παλιο μου ,εχω την εντυπωση οτι κλειδωνει πολυ πιο γρηγορα.

 

Αν ελεγες και ποιο ηταν το παλιο σου, θα ειχε αξια, χρησιμοτητα και νοημα το ποστ.   :P  ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω πρακολουθησει ολο το νημα, αλλα δεν ειναι πλεον καλυτερη αγορα το Α800 που ειναι φθηνοτερο (105$) και εχει και 2αρα μπαταρια, 4,5" οθονη, κλπ?

http://www.minideal.net/russian-lenovo-lephone-a800-mtk6577-4-5-inch-ips-screen-android-4-0-1-2ghz-3g-smart-phone.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μεγάλη διαφορά του a660 είναι η πιστοποίηση ip67 που έχει και δεν την βρίσκεις σε αυτή την Τίμη+specs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα. Εχει και dual camera εναντι της μιας του Α800, αλλα και παλι για τον πιο πολυ κοσμο, θα ειναι πιο χρησιμο καθημερινα η μεγαλυτερη και καλυτερη οθονη (ips) και η μεγαλυτερη μπαταρια, μιας και ειδα οτι η διαρκεια ειναι το συνηθισμενο παραπονο στο Α660.

Προσωπικα αν ηταν το Α800 ακριβοτερο 10-20-30$, παλι αυτο θα επελεγα αναμεσα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και είναι και δίκαρτο. Κοινώς, και τα 2 έχουν συν και πλην και το ποιο είναι συνολικά καλύτερο, είναι υποκειμενικό=θέμα προτεραιοτήτων/αναγκών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dual sim ειναι και τα δυο. Αυτο που εξεταζουμε ειναι το value for money παντα σε συναρτηση με τις αναγκες του καθενος, απλα ειναι κριμα να μην ξερεις οτι με 30 ευρω παραπανω μπορεις να παρεις ειτε πιο δυνατο, ειτε με μεγαλυτερη μπαταρια, ειτε με πολλαπλα πλεονεκτηματα.

 

Τεσπα, θελει ψαξιμο παιδια, αν υποθεσουμε οτι το μαγαζι ειναι αξιοπιστο κ με γρηγορη παραδοση κ δεν κοιταμε τιμες σε αλλα κινεζικα μαγαζια (οπου μπορειτε να βρειτε ελαφρως καλυτερες τιμες, αναλογως μοντελο), εχει 24 lenovo dual sim! (με τα περισσοτερα διαθεσιμα) >

http://www.minideal.net/catalogsearch/result/index/?cat=9&q=lenovo

(επιλεξτε αριστερα τα dual sim)

Ορεξη να εχετε να ψαξετε, οποιος βρει κατι καλο, ας ενημερωσει.

 

Ενδιαφερον αυτο στα 160$, με 1gb ram, IPS και με 3500mah μπαταρια >

http://www.minideal.net/original-lenovo-p770-android4-1-mtk6577t-1-2g-dual-sim-wcdma-4-5-qhd-ips-1g-ram-3500mah-battery.html

 

Επισης ενδιαφερον το Α820, 4-πυρηνο, στα 159$ >

http://www.minideal.net/4-5-ips-screen-lenovo-a820-android-4-1-quad-core-cpu-dual-sim-1g-ram-cell-phone.html

 

Παντως, με την πληθωρα των μοντελων, καλυπτουν την οποια προτεραιοτητα εχει ο πελατης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...