Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το παρήγγειλα και εγώ σήμερα.

 

Περιμένω και εγώ απο το φίλο(αρκετά πόστ πιο πίσω) που είπε οτι θα προσπαθήσει να κάνει μέτρηση για πραγματικό SAR.Περιμένω πως και πως τη μέτρηση του.

 

Κάτι άλλο τώρα..κάποιο επίσημο εργαλείο για φλασάρισματα roms υπάρχει?

Μπορούμε να το ζητήσουμε απο minideals πχ?

 

Στα 88 ευρώ μου βγήκε παιδιά (έχει μια πολύ μικρή έκπτωση για 3 μέρες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκεφτομαι να το παρω και εγω !! αλλα με μπερδεψατε λιγο
τι διαφορα εχει αυτο το λινκ με αυτο?
http://www.minideal.net/lenovo-lephone-a660-mtk6577-dual-sim-dual-core-waterproof-ip67-5mp-gps-smart-phone.html

http://www.minideal.net/russian-lenovo-lephone-a660-mtk6577-dual-sim-waterproof-ip67-5mp-gps-smart-phone.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το ίδιο τηλέφωνο (και με επιλογή χρώματος)... το μόνο που βλέπω είναι οτι αυτο με τα 114 λέει με κόκκινα γραμματα οτι θα ειναι rooted και με Google play.

Κάνε μια ερώτηση στο chat τους, γιατί πιστεύω οτι κι αυτο με τα 112 θα στο κάνουν root με google play και ελληνικά εφόσον το ζητήσεις....

 

εβγαλε αντιστροφη μετρηση για το Α660

 

αυτό πάλι τι κόλπο είναι? Οτι και καλά θα λήξει η τρέχουσα τιμή του και θα ακριβύνει ή μήπως οτι πρόκειται να βγάλουν κάποια νέα καλύτερη προσφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κινητο μια χαρα και για τα λεφτα του πολυ τιμιο

 

ποσο μαλλον οταν αντιστοιχα οι μεγαλες εταιριες κινητων για ιδια χαρακτηριστικα ζητανε 200 ευρω.

 

θα ηθελε σιγουρα φλας και λιγο καλυτερη καμερα και μια κλαση επανω η οθονη για να ειναι αριστο

ομως ειπαμε στα λεφτα αυτα και αυτα που προσφερει παλι καλα να λεμε

 

αρνητικο ειναι μονο οι κινεζιες που δεν φευγουν (λενοβο σερβις κτλ) και το μονο σοβαρο η μπαταρια που δεν κραταει ουτε μερα

 

μηπως καποιος βρηκε καμια μεγαλυτερης χωρητικοτητας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα ήθελα να σας κάνω μια ερωτησούλα!!!
Έχω και εγώ το lenovo a660 με την ROM του CYBERMAUSE και μου δουλεύει ΑΨΟΓΑ!!!!!
Θα ήθελα όμως αν υπάρχει, να μου δώσετε ένα link ή το όνομα για ελληνική έκδοση (καθαρή από κινεζιές) που να δουλεύει εξίσου καλά με την CYBERMAUS. Εγκατέστησα σε φίλου την ETOTALK αλλά του δημιουργεί αρκετά error και κολληματάκια... 
Αν έχει κάποιος κάποια καλή εμπειρία με Ελληνική ROM παρακαλώ για βοήθεια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα το επαναλάβω και εγώ το κινητό είναι πολύ καλό value fo money.

H μπαταρία του χωρίς να είναι κάτι σπουδαίο κρατάει σε εμένα 2-3 μέρες με 1-2 ώρες χρήση wifi.

 

Τώρα επειδή θέλω να παραγγείλω ένα ακόμα για ένα φίλο (έχω πάρει ήδη 2 για την οικογένεια)

θέλω να ρωτήσω σχετικά με τις θήκες σιλικόνης που στέλνουν.

 

Το ένα κινητό που μου έστειλαν έχει μία γαλάζια θήκη καλής ποιότητας η οποία εφαρμόζει τέλεια.

 

Στο δεύτερο μου έστειλαν μία μαύρη θήκη η οποία δεν εφαρμόζει καλά είναι λίγο χαλαρή, επίσης είναι σχεδόν αδύνατο να ρυθμίσεις τον ήχο γιατί το σημείο που είναι τα σχετικά κουμπιά είναι καλυμμένα από τη θήκη αν και έχει δύο εξογκώματάκια για να πατιούνται να κουμπάκια του ήχου.

 

Αν θέλετε να μου πείτε τι άλλα χρώματα στέλνουν και τί σόι θήκες είναι  θα με εξυπηρετούσε πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω διαβάσει για παραλαβές γαλάζιας/μπλε-μαύρης-άσπρης-ροζ. Ηταν αυτή (όπως κι η δικιά μου) η οποία εφαρμόζει τέλεια κι ενώ καλύπτει τα κουμπιά ήχου, δεν είχα πρόβλημα στο πάτημα. Τη συγκεκριμένη την έχω δει να υπαρχει και σε κόκκινο, πορτοκαλί(πιο ανοιχτό από το πορτοκαλί του κινητού), κίτρινο (ίσως κι άλλα που δεν θυμάμαι) αλλά τουλάχιστον από μαρτυρίες σε φόρουμ έχω διαβάσει για τις αρχικές που ανέφερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρνητικο ειναι μονο οι κινεζιες που δεν φευγουν (λενοβο σερβις κτλ) και το μονο σοβαρο η μπαταρια που δεν κραταει ουτε μερα

Σε χαλαρή χρήση ένα τετραήμερο χαλαρά κρατάει η μπαταρία του που το θεωρώ άριστα για τέτοιο τηλέφωνο. Ίσως να υπάρχει θέμα με συγκεκριμένες rom και έχουν μειωμένη διάρκεια μπαταρία

 

Ίσως πάλι κάποιοι να έχουν φωτεινότητα στο τέρμα, ανοιχτά 3G, wifi, gps και bluetooth μόνιμα και να περιμένουν να κρατάει η μπαταρία μέρες. Λέω γω τώρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...