Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και για μενα!  υπαρχει και σχετικη αγγελια μου;

 

Ναι, για να ξέρεις τι ζητάς όμως,

 

"σ-φ-ρ-α-γ-ι-σ-μ-έ-ν-ο" από minideal απλά δεν παίζει, γιατί το ρουτάρουν (και προσθέτουν θηκη+ζελατινα+EU adaptor μέσα) και το στέλνουν. Ανοιγμένο είναι, δηλ. χωρίς ζελατίνα το κουτί και κομμένο το αυτοκόλλητο/ανοιχτη συσκευασία από τη μια πλευρά + ανοιγμένο το σακουλάκι με το manual.

 

Επίσης δεν υπάρχουν "χαρτιά αποστολής" μέσα, απλά το αυτοκόλλητο (διευθύνσεις -όχι του minideal αλλά της εταιρίας αποστολής-, track number, δηλωμενη αξία κλπ) επάνω στο εξωτερικό κουτί. Υποθέτω μπορούν να σου εκτυπώσουν απλά την πληρωμή του paypal προς minideal και να βλέπεις και την πορεία του δέματος όπως θα φαίνεται οnline με το track number (διότι μπορεί η πλειοψηφία να παραλαμβάνει σε 2 βδομάδες αλλά όπως θα δεις μέσα στο θρεντ, υπάρχουν εξαιρέσεις που ξεπεράσανε και τις 3 βδομάδες, οπότε και το "εντός Ιουλίου" δεν εξαρτάται από αυτόν που θα κάνει την παραγγελία).

 

Κοινώς, αυτά που ζητάς, άκυρα εκ των πραγμάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια επειδη πρωτη φορα παραγγελνω...το ονομα και τι διευθυνση να τη βαλω ελληνικα η τους βολευει καλυτερα σε greeklish?Η παραγγελια θα γινει απο minideal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Clean master apo google store . . ta vgazei ola . . 

 

Παρέλαβα και εγώ 2 κινητά σήμερα από Minideals για την αδερφή μου και έναν φίλο.

+ 1 μπαταρία για το καθένα (εμένα μου δώσαν μπαταρίες lenovo και όχι διαφορετική μάρκα όπως είδα σε κάποιο ποστ εδώ)

 

Πολύ ωραίο κινητό, λιγες κινεζικες εφαρμογες που έχει μονο μου την χαλάνε, αλλά θα βρούμε τρόπο να τις βγάλουμε ή να τις βάλουμε σε άλλη γλώσσα.

 

Για τα λεφτά του, απλά απίστευτο !



Μεσα στην βδομαδα που μας ερχεται θα παραγειλω 10 κομματια . . 

 

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/variousmobile/175080-lenovo-lephone-a660-mtk6577-waterproof-dual-siμ/

 

και για μενα!  υπαρχει και σχετικη αγγελια μου;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαζεται να βαλεις διευθυνση τραβαει αυτοματα από το Paypal αυτη που εχεις δηλωμενη.

Εννοειται πως θα πληρωσεις με Paypal για να εισαι καλυμμενος. Πιστωτικες μονο σε πηγες/τριτους που εμπιστευομαστε (πχ Paypal, Amazon κτλ.).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ζητώ συγνώμη αν έχει ερωτηθεί. Στο δικό μου από minideal λείπει το navigation :fear:  και δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το gps! Μπαίνει από κάπου? Χάρτες? Ευχαριστώ πολύ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τετάρτη, 17 Ιουλίου 2013

Τόπος Σάρωσης:  ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
Περιγραφή:  Αποστολή Συσκευασίας
Κατάσταση Επίδοσης:  

 

Τι σημαίνει αυτό ;

(Αποστολή Συσκευασίας);

ότι έφυγε απο το αεροδρόμιο προς το επόμενο κέντρο διαλογής;

 

υποθέτω κάθε φόβος για τελωνείο πάει πέρασε ε;

σε πόσο υπολογίζετε να το έχω; Δευτέρα Τρίτη;

 

με παραξενεύει πως 3 μέρες τώρα δεν έχει γίνει update και φοβάμαι μη κόλλησε πουθενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ζητώ συγνώμη αν έχει ερωτηθεί. Στο δικό μου από minideal λείπει το navigation :fear:  και δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το gps! Μπαίνει από κάπου? Χάρτες? Ευχαριστώ πολύ :)

 

Σε android συσκευές εγώ προτείνω το CoPilot γιατί έχει δωρεάν ΕΝΑ χάρτη της επιλογής σου (πχ Ελλάδας B) ) και είναι πολύ καλό.

Αν θέλεις και άλλους χάρτες ευρωπαικούς κτλ πρέπει να πληρώσεις.

Δοκίμασε το.Είναι δωρεάν(στο google play προφανώς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι δεν είναι του παρόντος θέματος και ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη αλλά μου φαίνεται και αυτό http://www.focalprice.com/MH0619X/Amoi_N850_45_Capacitive_IPS_Screen_960x540_Android_42_Quad_Core.html

σαν προσφορά σύμφωνα με αυτά που διαβάζω.

 

 

Εσείς που έχετε εμπειρία σε αυτά αν είναι πράγματι καλή τιμή ας ανοιξετε ένα νέο θέμα (είναι τετραπύρηνο με English / Chinese αλλά νομίζω εύκολα μπαίνει η Multilanguage )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το λες αυτό; 138 δολλάρια έχει δηλαδή 110 ευρώ και είανι προσφορά για 28 ημέρες. Η σελίδα θέλει λίγο χρόνο για να ενημερωθεί από την προσφορά. Εγώ πάντως το παρήγειλα 110 ευρώ πρίν από λίγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως εφτιαξε,παντως και πριν 2 τεμαχια ειχα βαλει

ο κωδικος 27ABED

 δε δουλευει παντως.

 

επισης τι μεταφορικα να διαλεξω?

 

HK Post-Registered Airmail $0.01

η

SG Post- Registered Airmail $0.00

??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...