Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ποιο φθηνό Α660 σε ποιο αξιόπιστο κατάστημα θα το βρω ? στο minideal δεν δέχεται κουπόνι εκπτωτικο.

http://www.etotalk.com/advanced_search_result.html?keyword=a660+lenovo&zenid=ovriereqlqvr2bci273lp7r0o4&search_in_description=1&inc_subcat=1&productsort=1

 δες εδω φιλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

επειδή έχω διαβάσει από πολλούς να αναφέρουν αυτό το κατάστημα,

είστε σίγουροι ή κάνετε πλάκα;

αυτοί χρεώνουν ακόμα και την αναγραφή "gift" στο πακέτο.

έξοδα αποστολής για ελλάδα 25$

 

έχω καταλάβει κάτι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλό και ωραίο κινητό και γενικά μου αρέσει η lenovo και θα το άλλαζα με το neo v που έχω τώρα αλλά φοβάμαι την εγγύηση.

 

1 ιουνη πήρα το ideapad a1 πολύ καλό (λίγο η οθόνη αλλα καταταλα ολα τα είχε) και το πείραξα λίγο όταν πήγα να του βάλω ics. Το στειλα στη lenovo και μου λένε πήγαινε εκεί που το αγόρασες μαζι με το χαρτι που μου έδωσαν. Ακόμα είμαι χωρίς tablet και περιμένω την F να αποφασίσει τη θα κάνει.

 

 

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαστε σε καλό δρόμο. 

 

(singpost.com)

16-07-2013        Arrived at overseas (Country code: GR)

 

(το site των ΕΛΤΑ βέβαια δε δείχνει τίποτα ακόμα αλλά μου έχει ξανασυμβεί)

 

λογικά μέχρι παρασκευή, βαριά δευτέρα θα το έχω

:-D

 

το στείλανε στις 8/07

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23/6 δόθηκε η παραγγελία, σήμερα 17/7 το έχω στα χέρια μου... Πρέπει να έκανε μπαρούφα η SING POST μιας και από 27/6 έγραφε dispatched to overseas, αλλά δεν είχε φύγει ακόμα :P

 

Τέσπα, για να μην τα πολυλογώ, πρώτη εντύπωση άψογη... Είμαι πολύ ενθουσιασμένος γι'αυτό καλύτερα να μην γράψω τίποτα, γιατί μου φαίνονται όλα τέλεια :P  (δεν είμαι άσχετος από τεχνολογία και είχα πολλά android κινητά στο παρελθόν)!

 

Δεν πρόλαβα να το ανοίξω το βούτηξα στο νιπτήρα με νερό για να μου φύγει και αυτή η απορία :D!!! Όλα άψογα!!! Και μιας και είχα και Lenovo Laptop (thinkpad r61) μπορώ να πω ότι η LENOVO είναι κάτι παραπάνω από κορυφή σε ποιότητα (ειδικά για το laptop μιας και το κινητό δεν το έχω δουλέψει πολύ) !!

 

Ευχαριστώ τον TS και τα παιδιά που συμμετείχαν  στο νήμα αυτό!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παρέλαβα και εγώ 2 κινητά σήμερα από Minideals για την αδερφή μου και έναν φίλο.

+ 1 μπαταρία για το καθένα (εμένα μου δώσαν μπαταρίες lenovo και όχι διαφορετική μάρκα όπως είδα σε κάποιο ποστ εδώ)

 

Πολύ ωραίο κινητό, λιγες κινεζικες εφαρμογες που έχει μονο μου την χαλάνε, αλλά θα βρούμε τρόπο να τις βγάλουμε ή να τις βάλουμε σε άλλη γλώσσα.

 

Για τα λεφτά του, απλά απίστευτο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

respect και απο μενα στον zacharis1955.

Παρελαβα χθες πρασινο, παραγγελια απο 2/7 Minideals. Η πρωτη φόρτιση δεν εβγαλε ουτε 12ωρο!! κατα τα αλλα ολα οκ. Δοκιμη του waterproof δεν εκανα.

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε πολλά ποστς διαβάζω για 12ωρα με το ζόρι. και εδώ και σε άλλα φορουμς. ελληνικά και ξένα.  :fear:

εννοείς 12ωρο πειράζοντας το; πως το εννοείς; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι μπαταριες, σε οποιαδηποτε συσκευη, θελουν στρωσιμο. Δεν αποδιδουν τα μεγιστα στην 1η χρηση.

Μην αγχωνεστε. Καντε 3-4 φορτισεις πρωτα και μετα πειτε εντυπωσεις. Επισης που και που καλο ειναι να κανει ενα πληρη κυκλο αποφορτισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή έχω διαβάσει από πολλούς να αναφέρουν αυτό το κατάστημα,

είστε σίγουροι ή κάνετε πλάκα;

αυτοί χρεώνουν ακόμα και την αναγραφή "gift" στο πακέτο.

έξοδα αποστολής για ελλάδα 25$

 

έχω καταλάβει κάτι λάθος;

γιατι στο αμαζον που λεει δωρεαν αποστολη και οταν πας να πληρωσεις σου πεταει και τα εχτρα το ιδιο δεν ειναι?διαλεγεις και παιρνεις.οπου ειναι φτηνοτερο και οπου σε συμφερει περισοτερο κανεις αγορα.το οτι ειπα αυτο το καταστημα δεν ειναι οτι δεν υπαρχει φτηνοτερο.αν εχει κανεις φτηνοτερο απλα το λεει και παμε εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο μενα.Ενδιαφερομαι για το συγκεκριμενο κινητο για να το παρω δωρο αλλα επειδη ειμαι ασχετος εχω καποιες ερωτησεις.1ον Αυτη η lenovo που εχω δει καποια λαπτοπ της στην Ελλαδα ειναι η ιδια εταιρια που βγαζει κινητα?Kαι αν ειναι γιατι εχει αλλη σελιδα μονο για λαπτοπ http://www.lenovo.com/gr/el/  και αλλη σελιδα για κινητα και στα κινεζικα http://shop.lenovomobile.com/showPhone.aspx?GdsID=A0900001384.Επισης θα ηθελα να ρωτησω οσον αφορα τους κατεχοντες αν υπαρχει το γνωστο ce οσον αφορα την πιστοποιηση στο θεμα ακτινοβολιας.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο μενα.Ενδιαφερομαι για το συγκεκριμενο κινητο για να το παρω δωρο αλλα επειδη ειμαι ασχετος εχω καποιες ερωτησεις.1ον Αυτη η lenovo που εχω δει καποια λαπτοπ της στην Ελλαδα ειναι η ιδια εταιρια που βγαζει κινητα?Kαι αν ειναι γιατι εχει αλλη σελιδα μονο για λαπτοπ http://www.lenovo.com/gr/el/  και αλλη σελιδα για κινητα και στα κινεζικα http://shop.lenovomobile.com/showPhone.aspx?GdsID=A0900001384.Επισης θα ηθελα να ρωτησω οσον αφορα τους κατεχοντες αν υπαρχει το γνωστο ce οσον αφορα την πιστοποιηση στο θεμα ακτινοβολιας.Ευχαριστώ

 

Η ίδια εταιρεία είναι.  Ουσιαστικά είναι ο διάδοχος της ΙΒΜ. Πρίν μερικά χρόνια την αγόρασαν οι κινέζοι.  

Τα προιόντα της είναι απο τα πιό ποιοτικά κινέζικης κατασκευής. 

Το  CE  είναι ΔΗΛΩΣΗ του κατασκευαστή ότι το προιόν ακολουθεί τις ευρωπαικές προδιαγραφές.

Από μόνο του δεν εξασφαλίζει χαμηλή ακτινοβολία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος να το παραγκήλει για μένα;;; δεν έχω paypal...

 

 

 

 

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/variousmobile/175080-lenovo-lephone-a660-mtk6577-waterproof-dual-siμ/

 

και για μενα!  υπαρχει και σχετικη αγγελια μου;

 

 

 

Κάποιος να το παραγκήλει για μένα;;; δεν έχω paypal...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...