Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Lenovo LePhone A660 115 $ (89 €) με δωρεάν μεταφορικά


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου ηρθε ο λογαριαμος της καρτας, USD 107 τα οποια ειναι ΕURO 82,11. Ελυσα το προβλημα που ειχα με την καρτα τοποθετωντας την στη δευτερη θεση. Το τηλεφωνο ειναι πολυ γρηγορο. Το μονο που μου λειπει ειναι ενα LED το οποιο το χρησιμοποιουσα σαν φακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 632
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το πουλάνε 170ε και λέει αν θέλει κάποιος και άλλο παράδοση σε 15-20 μέρες, δηλαδή παραγγέλνει με 80-90€ και πουλάει στο διπλάσιο κιόλας. Έλεος ψάχνει για θύματα. Του έστειλα ένα ωραίο μήνυμα. :P
http://www.ricardo.gr/buy/stathera-kinita-tilefona/kinita-tilefona/alles-markes/lenovo-a660-adiabroho-kai-dual-sim/v/an713877736/?#QuestionsAndAnswers1

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να το αγοράσω και εγώ ρε παιδιά, αλλά έχω 2 ερωτήσεις:

 

1) Βλέπω ότι έχει πολύ χαμηλό SAR (0.446W/kg), αλλά...δυσκολεύομαι να το πιστέψω αυτό το νούμερο. Ειδικά για ένα κινητό που θα λειτουργεί με δύο κάρτες sim θεωρώ ότι η πραγματική τιμή του SAR θα είναι πολύ μεγαλύτερη από αυτή που διαφημίζει η εταιρία. Θα ήθελα λοιπόν, αν υπάρχει, να έβλεπα κάποια review που να δίνουν πραγματικές μετρήσεις του SAR (έψαξα στο ίντερνετ αλλά δεν βρήκα πουθενά, κάτι που με έκανε ακόμα πιο σκεπτικό)

 

2) Η χρήση που θα του κάνω αν τελικά το αγοράσω είναι περίπου 30-45 λεπτά ομιλίας/ημέρα, και περίπου 15-20 λεπτά ίντερνετ/μέρα. Με βάση αυτή τη χρήση, πόσο πιστεύετε ότι θα αντέχει η μπαταρία του;

 

Επίσης, βρήκα και αυτό το κινητό από τη lenovo, με παρόμοια χαρακτηριστικά και τιμή: Α800. Δεν έχει βέβαια την ίδια κατασκευή "αντοχής", αλλά έχει μεγαλύτερη μπαταρία (τουλάχιστον στη θεωρία). Για κάποιον που κάνει τη χρήση που κάνω εγώ, μήπως αξίζει περισσότερο αυτό το μοντέλο;

 

ΥΓ: Αν τελικά δε βρω άκρη με το SAR, σκέφτομαι να πάρω ένα "απλό" dual SIM κινητό (όχι smartphone). Εξάλλου, κυρίως με ενδιαφέρει για ομιλία και μηνύματα, και θέλω να έχει μεγάλη διάρκεια ζωής και χαμηλό SAR. Άρα, αν δε μπορώ να είμαι σίγουρος για αυτά τα πράγματα (ειδικά για το sar), τότε θα καταλήξω σε ένα απλό κινητό. Θα ήθελα λοιπόν, αν και ξέρω ότι είμαι off-topic, να μου προτείνετε αν ξέρετε και κάποιο dual sim κινητό που να ικανοποιεί τις απαιτήσεις μου (πχ είδα το Samsung E1182 που είναι εντελώς απλή συσκευή αλλά τουλάχιστον είναι πάμφτηνο, έχει μεγάλη διάρκεια ζωής και σχετικά ικανοποιητικό SAR για dual-SIM συσκευή).

 

το Α800 το παρέλαβε πριν μια βδομάδα η αδεφή μου, είναι υπερ-άριστο για την τιμή του και δεν υστερεί σε κανένα από τα κριτήριά σου,

 

εν τω μεταξύ καλά κάνεις και ψάχνεις το sar, αλλά όσο αλήθεια λένε οι άλλες εταιρείες λέει και η lenovo συνεπώς δεν βλέπω τον λόγο να πιστέψεις την τιμή του Samsung και όχι του lenovo,

 

γνώμη μου: όσο χαμηλό και να είναι το sar να μιλάς πάντα με hands-free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπαρχει τροπος ξεκλειδωματος οθονης χωρις τη χρηση του πανω κουμπιου?

Υπαρχει με τα πληκτρα του ηχου αλλα με καποιους συμβιβασμους...

1. Απενεργοποιεις το κλειδωμα της οθονης (ρυθμισεις --> ασφαλεια)

2. Υπαρχει στο κινητο η εφαρμογη Root Explorer την ανοιγεις

3. Πας System --> usr --->keylayout

4. Υπαρχουν μεταξυ των αλλων 2 αρχεια Generic.kl και mtk-kpd.kl

τα ανοιγετε με τον text editor και εκει που γραφει τα παρακατω αφηνετε κενα γραφετε WAKE

δηλαδη

VOLUME_UP              WAKE

VOLUME_DOWN       WAKE

 

Δεν ξερω αν και μονο πειραζοντας το ενα αρχειο απο τα 2 γινεται, δοκιμαστε μονοι σας, εγω αλλαξα και τα 2 (τα αρχικα αρχεια σωζονται αυτοματα).

Νομιζω οτι στο ενα αρχειο εγραφε WAKE_DROPPED και το εκανα WAKE εχουν περασει και λιγες μερες που το εκανα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πουλάνε 170ε και λέει αν θέλει κάποιος και άλλο παράδοση σε 15-20 μέρες, δηλαδή παραγγέλνει με 80-90€ και πουλάει στο διπλάσιο κιόλας. Έλεος ψάχνει για θύματα. Του έστειλα ένα ωραίο μήνυμα. :P

http://www.ricardo.gr/buy/stathera-kinita-tilefona/kinita-tilefona/alles-markes/lenovo-a660-adiabroho-kai-dual-sim/v/an713877736/?#QuestionsAndAnswers1

 

Συγνώμη για το offtopic αλλά ο τύπος που δηλώνει και επαγγελματίας! πουλάει 170€ αυτό που πήραμε 80 και έχει και το θράσος να απαντήσει:

"ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ, ΤΙ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΣ? ΕΑΝ ΣΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΔΩΡΟ ΘΑ ΖΗΤΑΓΕΣ ΝΑ ΣΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ? ΕΛΕΟΣ"

Αυτά μας έχουν φάει σαυτη τη χώρα (χωρίς να θέλω να γίνω γραφικός...)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πουλαγε το πλαισιο ή το κουκου ρουκου μαγαζι 169, δεν θα συνεβαινε τιποτε, επειδη το πουλαει ο χ τυπος, σας ενοχλει?

Αφου λεει "επαγγελματιας", γιατι να μην το πουλησει τοσο?!

Τοσο θα το πουλαγε κ η εταιρεια που πουλαει κινητα με τηλεοπτικες διαφημισες (μου διαφευγει τωρα το ονομα).

Δεν απευθυνεται στους insomniacs, απευθυνεται στο ευρυ κοινο κ κανει την δουλεια του.

Μπαινει στην διαδικασια επικοινωνιας, παραγγελιοληψιας, πληρωμων, τυχον επιστροφων, κλπ κλπ, ολα αυτα θελουν χρονο, τζαμπα να τα κανει?

 

Οποιος αλλος θελει μπορει να μεταπουλησει με τον ιδιο τροπο σε χαμηλοτερη τιμη, ειτε στο ricardo, ειτε σε οποιοδηποτε αλλο site, ελευθερη αγορα εχουμε, δεν λεει κατι να το παιζουμε εξυπνοπουλια, επειδη μαθαμε εδω μια καλη προσφορα.

Το ιδιο φαινομενο παρατηρειται σε καθε καλη προσφορα.

Εκτος βεβαια αν το κανετε για λογους διασκεδασης, οποτε πασο.

Αλλα συνηθως οι πωλητες το κανουν για βιοποριστικους λογους, εχουν γραμμενους στα @@@ τους τα "παιδια" (ετσι το βλεπουν) που τους κοροιδευουν, εξ'ου και το "θρασος" που εντοπισες, νομιζω σου εδωσε εξυπνη απαντηση!

 

(Σημ. Δεν πουλαω τιποτε και πουθενα, απλα βλεπω τα πραγματα και απο τις 2 πλευρες).

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πουλαγε το πλαισιο ή το κουκου ρουκου μαγαζι 169, δεν θα συνεβαινε τιποτε, επειδη το πουλαει ο χ τυπος, σας ενοχλει?

Αφου λεει "επαγγελματιας", γιατι να μην το πουλησει τοσο?!

Τοσο θα το πουλαγε κ η εταιρεια που πουλαει κινητα με τηλεοπτικες διαφημισες (μου διαφευγει τωρα το ονομα).

Δεν απευθυνεται στους insomniacs, απευθυνεται στο ευρυ κοινο κ κανει την δουλεια του.

Μπαινει στην διαδικασια επικοινωνιας, παραγγελιοληψιας, πληρωμων, τυχον επιστροφων, κλπ κλπ, ολα αυτα θελουν χρονο, τζαμπα να τα κανει?

 

Οποιος αλλος θελει μπορει να μεταπουλησει με τον ιδιο τροπο σε χαμηλοτερη τιμη, ειτε στο ricardo, ειτε σε οποιοδηποτε αλλο site, ελευθερη αγορα εχουμε, δεν λεει κατι να το παιζουμε εξυπνοπουλια, επειδη μαθαμε εδω μια καλη προσφορα.

Το ιδιο φαινομενο παρατηρειται σε καθε καλη προσφορα.

Εκτος βεβαια αν το κανετε για λογους διασκεδασης, οποτε πασο.

Αλλα συνηθως οι πωλητες το κανουν για βιοποριστικους λογους, εχουν γραμμενους στα @@@ τους τα "παιδια" (ετσι το βλεπουν) που τους κοροιδευουν, εξ'ου και το "θρασος" που εντοπισες, νομιζω σου εδωσε εξυπνη απαντηση!

 

(Σημ. Δεν πουλαω τιποτε και πουθενα, απλα βλεπω τα πραγματα και απο τις 2 πλευρες).

 

 

 

φαντάζομαι αρχισες την πλάκα έτσι;;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την καλησπέρα μου 
Λοιπόν μετά από 10 μέρες με το κινητό μάλλον είμαι ο άτυχος τις παρέας  :(

Το κινητό από την πρώτη στιγμή έχει διάρκεια μπαταρίας 12 ώρες MAX και με τις 2 μπαταρίες (πήρα και δεύτερη) 

( η απάντηση από το minideal είναι ότι "..it is normal for this battery" .

Το πρόβλημα που με ανησυχεί περισσότερο είναι ότι η οθόνη περιοδικά και σε άτακτα διαστήματα τρεμοπαίζει πετώντας "σκουπίδια" η αλλιώς flikering . 
​Προσπάθησα με ρυθμίσεις, "εκτός από αλλαγή rom μιας και είμαι noobas με andorid ακόμα" αλλά καμία τύχη .
2 όχι πολύ καλά βιντεάκια με το πρόβλημα

http://youtu.be/WQ28666LvLE  

http://youtu.be/8-esKpxHh9Y

 

Επικοινώνησα με τo minideal για το πρόβλημα η πρώτη απάντηση ήρθε σε 2 ώρες ζητώντας μου να τους στείλω κάποια φώτο με το πρόβλημα 
εξ ου και τα videos 
με μια υποσημείωση σαν ερώτηση για την μπαταρία και το πόσο διαρκεί 
περιμένω απάντηση ακόμη μετά από 2 μέρες τελευταίο mail 27/6 ρωτώντας εάν φαίνεται το πρόβλημα στο video και αν θέλουν να προσπαθήσω ξανά . Ή τι άλλο προτείνουν. .....
Αυτά τα ολίγα περιμένοντας απάντηση :X   :fear:  :devil:   :mellow:  :mellow: 

 

Κατά τα άλλα η σχέση τιμής με απόδοση για το προϊόν είναι 110% χωρίς βέβαια τα παραπάνω  :D 
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το πουλαγε το πλαισιο ή το κουκου ρουκου μαγαζι 169, δεν θα συνεβαινε τιποτε, επειδη το πουλαει ο χ τυπος, σας ενοχλει?

Αφου λεει "επαγγελματιας", γιατι να μην το πουλησει τοσο?!

Τοσο θα το πουλαγε κ η εταιρεια που πουλαει κινητα με τηλεοπτικες διαφημισες (μου διαφευγει τωρα το ονομα).

Δεν απευθυνεται στους insomniacs, απευθυνεται στο ευρυ κοινο κ κανει την δουλεια του.

Μπαινει στην διαδικασια επικοινωνιας, παραγγελιοληψιας, πληρωμων, τυχον επιστροφων, κλπ κλπ, ολα αυτα θελουν χρονο, τζαμπα να τα κανει?

 

Οποιος αλλος θελει μπορει να μεταπουλησει με τον ιδιο τροπο σε χαμηλοτερη τιμη, ειτε στο ricardo, ειτε σε οποιοδηποτε αλλο site, ελευθερη αγορα εχουμε, δεν λεει κατι να το παιζουμε εξυπνοπουλια, επειδη μαθαμε εδω μια καλη προσφορα.

Το ιδιο φαινομενο παρατηρειται σε καθε καλη προσφορα.

Εκτος βεβαια αν το κανετε για λογους διασκεδασης, οποτε πασο.

Αλλα συνηθως οι πωλητες το κανουν για βιοποριστικους λογους, εχουν γραμμενους στα @@@ τους τα "παιδια" (ετσι το βλεπουν) που τους κοροιδευουν, εξ'ου και το "θρασος" που εντοπισες, νομιζω σου εδωσε εξυπνη απαντηση!

 

(Σημ. Δεν πουλαω τιποτε και πουθενα, απλα βλεπω τα πραγματα και απο τις 2 πλευρες).

Δεν αντιλέγω να κάνει εμπόριο αλλά να βγάλει 30€ όχι το κέρδος του να είναι παρά πάνω από την αξία του αντικειμένου. Η τιμή αυτή δεν δικαιολογείται σε καμιά περίπτωση, αν ο μόνος τρόπος για να επιβιώσει είναι αυτή η τιμή τότε κάτι κάνει λάθος και πρέπει να βρει άλλη λύση(ξέρω δύσκολο στην εποχή μας). 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για το offtopic,.... 

 



Δεν αντιλέγω να κάνει εμπόριο αλλά να βγάλει 30€ όχι το κέρδος του να είναι παρά πάνω από την αξία του αντικειμένου. Η τιμή αυτή δεν δικαιολογείται σε καμιά περίπτωση, αν ο μόνος τρόπος για να επιβιώσει είναι αυτή η τιμή τότε κάτι κάνει λάθος και πρέπει να βρει άλλη λύση(ξέρω δύσκολο στην εποχή μας). 

 

Αν δηλώνει επαγγελματίας πωλητής (με φυσικό κατάστημα), δεν πρέπει απλά να βρει κάτι άλλο να κάνει, πρέπει να επέμβει κάποιος να τον κλείσει για να σταματήσει να κλεβει και το ελληνικό δημόσιο και τον κόσμο που θα πάει να αγορασει!!!

 

- Παράνομη εισαγωγή για εμπορία

- Παράνομη πώληση, χωρίς παραστατικά και κατάθεση μόνο σε λογαριασμό

- Εγγυηση 6 μηνων, μονο λογισμικού!!! Προφανώς εννοει να πας να σου κάνει reset γιατι αμφιβάλλω αν ξέρει κάτι παραπάνω...

 - Ανώνυμος, με καταθεση σε τραπεζικο λογαριασμό,... μπορεί ανετα να σου στείλει μια φωτογραφία του κινητου σε ένα κουτακι μαζι με πέτρες 

 

Για να μην κρίνω τον "επαγγελματισμό" του

- "Χαβαλε" παρουσιαση με αντιγραφή χαρακτηριστικών απο το αντίστοιχο κινέζικο,

- αθλια φωτογραφία με μηχανουλα της πλάκας χρησιμοποιώντας τον αντίχειρα (όπως φαίνεται καθαρά απο την αντανάκλαση) 

 

και όλα αυτα σε υπερδιπλάσια τιμή απο τη αγορά του????

 

Συγνώμη αλλα θα συμφωνήσω με τον @GREGKERKYRA οτι ο τύπος είναι απλά ένας απατεώνας.

 

Αν θέλει να κάνει εμπόριο, να επικοινωνήσει με τον αντίστοιχο προμηθευτή φτηνού και τίμιου κινητού, να το εισάγει πληρώνοντας τα νόμιμα τέλη, και μετά ας συζητήσουμε για τα ρισκα που παίρνει κάνοντας εμπόριο..... αυτό που κάνει αυτή τη στιγμή δεν ειναι εμπόριο...

 

και φυσικά ένας τέτοιος τυπακος δε θα μπορούσε παρα να είναι και θρασυς.


Την καλησπέρα μου 
Λοιπόν μετά από 10 μέρες με το κινητό μάλλον είμαι ο άτυχος τις παρέας  :(

Το κινητό από την πρώτη στιγμή έχει διάρκεια μπαταρίας 12 ώρες MAX και με τις 2 μπαταρίες (πήρα και δεύτερη) 

( η απάντηση από το minideal είναι ότι "..it is normal for this battery" .

Το πρόβλημα που με ανησυχεί περισσότερο είναι ότι η οθόνη περιοδικά και σε άτακτα διαστήματα τρεμοπαίζει πετώντας "σκουπίδια" η αλλιώς flikering . 
​Προσπάθησα με ρυθμίσεις, "εκτός από αλλαγή rom μιας και είμαι noobas με andorid ακόμα" αλλά καμία τύχη .
2 όχι πολύ καλά βιντεάκια με το πρόβλημα

http://youtu.be/WQ28666LvLE  

http://youtu.be/8-esKpxHh9Y

 

Επικοινώνησα με τo minideal για το πρόβλημα η πρώτη απάντηση ήρθε σε 2 ώρες ζητώντας μου να τους στείλω κάποια φώτο με το πρόβλημα 
εξ ου και τα videos 
με μια υποσημείωση σαν ερώτηση για την μπαταρία και το πόσο διαρκεί 
περιμένω απάντηση ακόμη μετά από 2 μέρες τελευταίο mail 27/6 ρωτώντας εάν φαίνεται το πρόβλημα στο video και αν θέλουν να προσπαθήσω ξανά . Ή τι άλλο προτείνουν. .....
Αυτά τα ολίγα περιμένοντας απάντηση :X   :fear:  :devil:   :mellow:  :mellow: 

 

Κατά τα άλλα η σχέση τιμής με απόδοση για το προϊόν είναι 110% χωρίς βέβαια τα παραπάνω  :D 
 

 

Συνηθως τετοια προβληματα κάνει μια προβληματικη LCD.... μακαρι να κανω λαθος βεβαια και να οφειλεται σε προβληματικη ROM οποτε θα βρεις μια λύση χωρίς έξτρα χρηματικό κόστος.

 

Αν είχαμε μια διαδικασια backup και (πιο σημαντικα) restore, δοκιμασμένη απο τους κατόχους του κινητού, τότε θα μπορούσε κάποιος να σου στείλει ένα "ελληνικο" nandroid να δοκιμάσεις....

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για το offtopic,.... 

 

 

Αν δηλώνει επαγγελματίας πωλητής (με φυσικό κατάστημα), δεν πρέπει απλά να βρει κάτι άλλο να κάνει, πρέπει να επέμβει κάποιος να τον κλείσει για να σταματήσει να κλεβει και το ελληνικό δημόσιο και τον κόσμο που θα πάει να αγορασει!!!

 

- Παράνομη εισαγωγή για εμπορία

- Παράνομη πώληση, χωρίς παραστατικά και κατάθεση μόνο σε λογαριασμό

- Εγγυηση 6 μηνων, μονο λογισμικού!!! Προφανώς εννοει να πας να σου κάνει reset γιατι αμφιβάλλω αν ξέρει κάτι παραπάνω...

 - Ανώνυμος, με καταθεση σε τραπεζικο λογαριασμό,... μπορεί ανετα να σου στείλει μια φωτογραφία του κινητου σε ένα κουτακι μαζι με πέτρες 

 

Για να μην κρίνω τον "επαγγελματισμό" του

- "Χαβαλε" παρουσιαση με αντιγραφή χαρακτηριστικών απο το αντίστοιχο κινέζικο,

- αθλια φωτογραφία με μηχανουλα της πλάκας χρησιμοποιώντας τον αντίχειρα (όπως φαίνεται καθαρά απο την αντανάκλαση) 

 

και όλα αυτα σε υπερδιπλάσια τιμή απο τη αγορά του????

 

Συγνώμη αλλα θα συμφωνήσω με τον @GREGKERKYRA οτι ο τύπος είναι απλά ένας απατεώνας.

 

Αν θέλει να κάνει εμπόριο, να επικοινωνήσει με τον αντίστοιχο προμηθευτή φτηνού και τίμιου κινητού, να το εισάγει πληρώνοντας τα νόμιμα τέλη, και μετά ας συζητήσουμε για τα ρισκα που παίρνει κάνοντας εμπόριο..... αυτό που κάνει αυτή τη στιγμή δεν ειναι εμπόριο...

 

και φυσικά ένας τέτοιος τυπακος δε θα μπορούσε παρα να είναι και θρασυς.

 

Συνηθως τετοια προβληματα κάνει μια προβληματικη LCD.... μακαρι να κανω λαθος βεβαια και να οφειλεται σε προβληματικη ROM οποτε θα βρεις μια λύση χωρίς έξτρα χρηματικό κόστος.

 

Αν είχαμε μια διαδικασια backup και (πιο σημαντικα) restore, δοκιμασμένη απο τους κατόχους του κινητού, τότε θα μπορούσε κάποιος να σου στείλει ένα "ελληνικο" nandroid να δοκιμάσεις..

 

 

 

σωστος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει με τα πληκτρα του ηχου αλλα με καποιους συμβιβασμους...

1. Απενεργοποιεις το κλειδωμα της οθονης (ρυθμισεις --> ασφαλεια)

2. Υπαρχει στο κινητο η εφαρμογη Root Explorer την ανοιγεις

3. Πας System --> usr --->keylayout

4. Υπαρχουν μεταξυ των αλλων 2 αρχεια Generic.kl και mtk-kpd.kl

τα ανοιγετε με τον text editor και εκει που γραφει τα παρακατω αφηνετε κενα γραφετε WAKE

δηλαδη

VOLUME_UP              WAKE

VOLUME_DOWN       WAKE

 

Δεν ξερω αν και μονο πειραζοντας το ενα αρχειο απο τα 2 γινεται, δοκιμαστε μονοι σας, εγω αλλαξα και τα 2 (τα αρχικα αρχεια σωζονται αυτοματα).

Νομιζω οτι στο ενα αρχειο εγραφε WAKE_DROPPED και το εκανα WAKE εχουν περασει και λιγες μερες που το εκανα...

Προσοχη η απενεργοποιηση του κλειδωματος οθονης αυξανει κατα πολυ την καταναλωση μπαταριας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν και ήμουν στο τσακ να το πάρω λακισα. Στο pandawill έχει ακόμα 114$ αλλά δε λέει κάτι για γλώσσες root και play. Επιπλέον πολλά προβλήματα διαβάζω εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...