Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειναι καθολου υψηλες απαιτησεις για εναν pc gamer και γενικα για τα σημερινα δεδομενα. Η 670 ηταν μια perfomance καρτα του 2012 δηλαδη σχεδον 3 ετων καρτα και τωρα πια οι περισσοτεροι σοβαροι pc gamers εχουμε 970+. Τα 8 gb ram επισης δεν ειναι τιποτα για το 2014 ολοι οσοι παιζουμε στο pc εχουμε σιγουρα 8 η και πιο πανω. Το ιδιο ισχυει για τον επεξεργαστη.

παράκρουση

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πφφφ, όταν παίξει online κάποιο παιχνίδι και τον ξεφτιλίσει ο πιτσιρικάς με την 7850 του, θα λέει ''Μα, είμαι πιο σοβαρός, έχω 970'' :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry ρε σεις, αλλά μου φαίνονται απόλυτα λογικές αυτές. Μην λέμε και ότι θέλουμε! Ζητάει quad core και δεν σου λέει για i5 ή i7 απλά ένα quad.

Οι gpu είναι κάπως παλιές οπότε βρίσκεις στην αγορά με 150-200€ max

και η ram είναι λογική. Δε νοήτε gaming pc με λιγότερο από 8GB.

Όσο για το hard drive, εντάξει. Εδώ το Absolution που δεν ήταν open world και δεν είχε της πο*τ*νας τα πράγματα, ήταν 40GB! Αυτό θέλει τα μισά!

Αν είναι όντως αυτές, εγώ νομίζω ότι είναι τέλειες για 2015!

Εμεις για τις προηγουμενες απαιτησεις σχολιαζαμε οχι για αυτες. Ειναι επισης αστειο πως απο το πουθελα ξαφνικα πεσανε κατακορυφα οι απαιτησεις μετα το γενικο κραξιμο που επαισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκαναν optimize μέσα σε 2 μέρες ρε..

Ναι πανε τα 16gb εφυγαν ζητω....Και εσβησαν μερικα αρχεια και τωρα θελει μονο 20gb...Μα καλα τι μαγειες ειναι αυτες :o

 

εσυ γιατι εβαλες τον ανθρωπο νυχτεριδα σαν Προφιλ?:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πανε τα 16gb εφυγαν ζητω....Και εσβησαν μερικα αρχεια και τωρα θελει μονο 20gb...Μα καλα τι μαγειες ειναι αυτες :o

Μπέρδεψες τα requirements μου φαίνεται, τα τελευταία είναι αυτά που πόσταρα εγώ στο post #95, τα οποία λένε ότι θέλει 40GB, με αυτά που ξεκίνησαν έλεγαν 20GB..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν ειναι καθολου υψηλες απαιτησεις για εναν pc gamer και γενικα για τα σημερινα δεδομενα. Η 670 ηταν μια perfomance καρτα του 2012 δηλαδη σχεδον 3 ετων καρτα και τωρα πια οι περισσοτεροι σοβαροι pc gamers εχουμε 970+. Τα 8 gb ram επισης δεν ειναι τιποτα για το 2014 ολοι οσοι παιζουμε στο pc εχουμε σιγουρα 8 η και πιο πανω. Το ιδιο ισχυει για τον επεξεργαστη.

 

2qnbmro.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται να ανακοινωνουν reqs και μετα απο λιγο να τα ανεβαζουν ακομα περισσοτερο??? Κανονικα το αντιθετο θα επρεπε να γινεται λογω βελτιστοποιησης... o.O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβαζει το hype ρε συ για αυτο.. Εμεις τι ειμαστε παρακατιανοι σου λεει και θα ζητησουμε μια ψωροκαρτα σαν προτεινομενη; Ακουει ο αλλος υψηλα requirements σου λεει πωπω παιχνιδαρα θα ειναι, δεν παιζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...