Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μέχρι στιγμής όσοι το έχετε παίξει είναι καλό έχει βελτιωθεί τπτ όπως ΑΙ των zombie αν είναι να το ξεκινήσω στο Hard ή θα τον πιω; Γενικά σα παιχνίδι έχει βελτιωθεί από το original;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής όσοι το έχετε παίξει είναι καλό έχει βελτιωθεί τπτ όπως ΑΙ των zombie αν είναι να το ξεκινήσω στο Hard ή θα τον πιω; Γενικά σα παιχνίδι έχει βελτιωθεί από το original;

 

 

 

Με βάση το κανονικό ΟΧΙ μην το παίξεις στο Hard γιατί μπορεί κάποια στιγμή να σπάσεις κανά πληκτρολόγιο, ποντίκι κλπ... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψηνα απο την αρχή που βγήκε να αγοράσω το συγκεκριμένο παιχνιδάκι αλλα λίγο η τιμή του με αποθάρυνε , τώρα που τέλειωσα το tomb raider νομίζω πως αξίζει η αγορά του αν το βρώ και σε καλή τιμή απλα αυτο που σκέφτομαι ειναι αν αξίζει απο θέμα campaign δεν θέλω δηλαδή να ειναι αλλο ενα zombie game που απλά σκοτώνεις ανελλιπώς για το fun of it

 

Υ.Γ : Αξίζει το Dying Light: The Following Enhanced Edition ή να πάρω το απλό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με βάση το κανονικό ΟΧΙ μην το παίξεις στο Hard γιατί μπορεί κάποια στιγμή να σπάσεις κανά πληκτρολόγιο, ποντίκι κλπ... ;)

True Dat ιδίως το βράδυ με το multiplay , προσπαθείς κάνεις σαν κύριος την αποστολή σου και τσουπ ένα κλαπαρχίδι αρχίζει να σε γλεντάει "δίχως αύριο" μέχρι να φτάσεις σε κανά safepoint που επί της ουσίας χάνεις άμα κάτσεις εκεί. 

Οπότε το Moto που είχε σαν παιχνίδι "Goodnight and Good luck" Ισχύει όσο δεν πάει ...

Επεξ/σία από The Great George
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψηνα απο την αρχή που βγήκε να αγοράσω το συγκεκριμένο παιχνιδάκι αλλα λίγο η τιμή του με αποθάρυνε , τώρα που τέλειωσα το tomb raider νομίζω πως αξίζει η αγορά του αν το βρώ και σε καλή τιμή απλα αυτο που σκέφτομαι ειναι αν αξίζει απο θέμα campaign δεν θέλω δηλαδή να ειναι αλλο ενα zombie game που απλά σκοτώνεις ανελλιπώς για το fun of it

 

Υ.Γ : Αξίζει το Dying Light: The Following Enhanced Edition ή να πάρω το απλό ?

Απο τα καλυτερα παιχνιδια του ειδους αλλα και γενικα.

Το enchanced edition να παρεις καπου το πηρε το ματι μου προχτες σε κλειδαδικο 30 ευρω.Πολυ καλη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρκετα  δυσκολο μου φαινετε εως τωρα !! :fear:

απλα οποιος θελει να το παιξει τελειωνεις το prologue του  κανονικου γιατι αλλιως δε ξεκιναγε !!

 

post-238528-0-10446300-1455269645_thumb.jpg

post-238528-0-43283200-1455269741_thumb.jpg

post-238528-0-18825100-1455269771_thumb.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιθανότερο είναι οτι έχει απαντηθεί.

Εαν αγοράσω την enhanced edition περιέχει τα πάντα μέσα; ολα τα DLC κλπ;

Ευχαριστώ.

θέλω να το ξεκινήσω απο την αρχή να παίξω ολο το campaign κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιθανότερο είναι οτι έχει απαντηθεί.

Εαν αγοράσω την enhanced edition περιέχει τα πάντα μέσα; ολα τα DLC κλπ;

Ευχαριστώ.

θέλω να το ξεκινήσω απο την αρχή να παίξω ολο το campaign κλπ.

Ναι, φίλε μου!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες οποιος θελει ας με κανει add Dy1ngW1sh..Επισης προσπαθω να βγαλω ενα achievement που θελει να κανεις 5 quest με τους 3 ιδιους παιχτες...Εχω φαρμαρει 5 αποστολες που περιμενουν να τις παραδωσω απλα δεν βρισκω 3 ατομα να μπουνε στο παιχνιδι μου να τελειωνει αυτο το ατιμο achievement γιατι οσες φορες δοκιμασα να το βγαλω στο public παντα καποιος κανει drop out η τρωει dc. Οποτε οποιος αλλος θελει το achievement ας με κανει add.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά, εκεί που σε ρωτάει αν θες την online εμπειρία ή τη μη online επέλεξα το 1ο και πλέον μετά κολλάει. Δε θέλω online, θέλω απλά το campaign, πώς το αλλάζω; Έχει αποστολές ή απλά περιφέρεσαι πάνω κάτω; Ωραίο φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...