Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To the folowing μπορούμε να το εγκαταστήσουμε ξεχωριστά χωρίς το κανονικό παιχνίδι ;

Dlc παιχνιδιου ειναι δεν ειναι standalone παιχνιδι αρα προφανως οχι,εκτως του οτι δεν εχει και λογικη ακομα και απο πλευρας ιστοριας αν το παρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δεν ειναι 30 ευρω εγω το ειχα παρει τοσο το παιχνιδι οταν πρωτοβγηκε το ελιωσα και το αφησα πριν το τελος 92% γιατι οπως παντα καποιο αλλο καινουργιο παιχνιδι μου τραβηξε το ενδιαφερον..Τωρα εδωσα αλλο ενα 20αρικο να παρω το season pass για να εχω κ το bozak horde και το following...Οποτε τυχεροι οσοι τσιμπησουν την enhanced edition..Σημερα το επαιξα λιγο γιατι αυτον τον καιρο ελιωνα το tomb raider του 2013 τοτε που το ειχα παιξει το ειχα παρει απο τον θειο και τωρα το τσιμπησα κανονικα γιατι στα 5 ευρω η τιμη ειναι χωμα και ασε που ηθελα να θυμηθω το στορυ.Μολις ξεμπερδεψω με το dying light following θα τσιμπησω το rise of the tomb raider..

Btw οποιος το παρει ας με κανει add θελω να κανω κατι achievement στο coop και για καποιο λογο οταν μπαινω μου τα χαλανε οι παιχτες που παιζω στο matchmaking. Dy1ngW1sh στο steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dlc παιχνιδιου ειναι δεν ειναι standalone παιχνιδι αρα προφανως οχι,εκτως του οτι δεν εχει και λογικη ακομα και απο πλευρας ιστοριας αν το παρουμε.

Επειδη το εχω παιξει το κανονικο και το εχω απεγκατεστημενο

για αυτο ρωταω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το enhaged εγκατασταθηκε μεσα στο παιχνιδι και ειναι επιλογη μεσα στο play

Αλλα για να παικτει μου ζηταει να τελειωσω το prologue του κανονικου παιχνιδιου λογικα μετα θα μπορω να το παιξω περισσοτερα το βραδυ !! Δε ξερω τι ειναι ακριβως και πως ειναι !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντάξει λύθηκε το πρόβλημα κατέβασα τα save και τώρα ξεκινάω

κανονικά το the folowing :-D

 

 

Edit: Ενθουσιασμένος απο το expansion την λίγη ώρα που παίζω  τουλάχιστον για τον τομέα των γραφικών

και το gameplay που είναι smooth ακόμη και στο σύστημά μου που είναι στα όρια και AMD frendly

Επεξ/σία από zvarthangalos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφαίρεση του Chromatic Aberration και του ενοχλητικού ''yellow filter'', την κιτρινίλα δηλαδή που έχει το παιχνίδι.

 

Simple Chromatic Aberration Changer

 

1. Download
2. Extract the file and copy it
3. Go to your Dying Light install folder, then open folder DW
4. In this DW folder, paste the Data3.pak file you just extracted. If prompted, click OK to replace.
5. You are done!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφαίρεση του Chromatic Aberration και του ενοχλητικού ''yellow filter'', την κιτρινίλα δηλαδή που έχει το παιχνίδι.

 

Εδώ θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω γιατί η κιτρινίλα νομίζω πως αρμόζει καλύτερα στο παιχνίδι και 

του δίνει μια απόκοσμη και αρρωστημένη αύρα όπως θα ταίριαζε σε ολα τα παιχνίδια  αυτού του είδους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το τσιμπησα σημερα και επαιξα το πρωτο μου 3ωρο,εφτασα μεχρι το πρωτο mission που εχει nightfall και φυσικα πεθανα απτα volatiles...με το που με φτασαν στο κυνηγι απλα δεν ειχα καμια ελπιδα και δεν ξερω αν γενικα υπαρχει καποιος τροπος διαφυγης την νυχτα

 

Γενικα πολυ ωραιες εντυπωσεις μεχρι στιγμης,το parkouring ειναι ευχαριστο,τα meele fights ωραια....για να δουμε πως θα εξελιχθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το τσιμπησα σημερα και επαιξα το πρωτο μου 3ωρο,εφτασα μεχρι το πρωτο mission που εχει nightfall και φυσικα πεθανα απτα volatiles...με το που με φτασαν στο κυνηγι απλα δεν ειχα καμια ελπιδα και δεν ξερω αν γενικα υπαρχει καποιος τροπος διαφυγης την νυχτα

 

Γενικα πολυ ωραιες εντυπωσεις μεχρι στιγμης,το parkouring ειναι ευχαριστο,τα meele fights ωραια....για να δουμε πως θα εξελιχθει

 

Στο Hard το παίζεις;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο normal,πρωτο death μεχρι στιγμης απτα volatiles της νυχτας....φυσικα ειχα κοντεψει να πεθανω και σε καποιες αλλες περιπτωσεις,αλλα χρησιμοποιησα medkit καθως φτιαχνω που και που,οποτε δεν ειχα αμεσο κινδυνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο normal,πρωτο death μεχρι στιγμης απτα volatiles της νυχτας....φυσικα ειχα κοντεψει να πεθανω και σε καποιες αλλες περιπτωσεις,αλλα χρησιμοποιησα medkit καθως φτιαχνω που και που,οποτε δεν ειχα αμεσο κινδυνο

 

 

 

Παίξε το στο Hard και ετοιμάσου για άγριο τρολλάρισμα κυρίως απο τους zombie runners...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...