Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τελικα τουτο εδω αξιζει ρε παιδια?Αλλους δε τους αρεσει καθολου και αλλοι λενε οτι ειναι κορυφαιο,στο metacritic εχει 75/100 παντως.Καπου διαβασα οτι βγαλαν και enhanced edition η κατι τετοιο οποτε ειπα να το τσεκαρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα τουτο εδω αξιζει ρε παιδια?Αλλους δε τους αρεσει καθολου και αλλοι λενε οτι ειναι κορυφαιο,στο metacritic εχει 75/100 παντως.Καπου διαβασα οτι βγαλαν και enhanced edition η κατι τετοιο οποτε ειπα να το τσεκαρω

 

 

 

Το αγόρασα προχθές απο το Indiegala με 17 ευρώ + δώρο 2 games. Ακόμα στην αρχή είμαι. Φαίνεται καλό παιχνιδάκι, καλη ιστοριούλα, καλά γραφικά, έχει φάση. Είναι σαν το Dead Island με τη διαφορά ότι κάνεις Parkour για να αποφύγεις τα zombie. Σίγουρα δεν το μετανοιώνω που το πήρα ακόμα και σε αυτή την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα διαβασα οτι το Enhanced Edition βγαινει τον Φεβρουαριο μαζι με ολα τα expansions και εχει improvements σε gameplay και graphics.

 

Οποτε με βλεπω να το τιμαω στο τελος της εξεταστικης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

To the following περιέχει το αρχικό dying light συν το expansion;

H Enhanced Edition περιεχει τα παντα...To following σκετο ειναι απλα dlc χρειαζεται κ το κανονικο παιχνιδι..Εγω προσωπικα το τιμησα κ περιμενω να βγει...Οποιος θελησει παρεα για να παιξουμε τιποτα coop το ονομα μου στο steam ειναι στην υπογραφη μου απο κάτω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα day one και δε το μετάνιωσα. Οπως είπε και ο φίλος παραπάνω στην παρούσα τιμή είναι no brainer.

Η εμπειρία της βραδινής περιπλάνησης είναι όλα τα λεφτά. Ανυπομονώ για το the following

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...