Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω ποιο πατς ειναι καλυτερο εγω εκοψα φλεβα με το γκειμ,ωραιο γκειμπλει αλλα πλητω θανασιμα.

 

Πως το κατάφερες αυτό; Εγώ τελείωσα το main story και έχω λιώσει τα side quests γιατί δε θέλω να το σταματήσω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το κατάφερες αυτό; Εγώ τελείωσα το main story και έχω λιώσει τα side quests γιατί δε θέλω να το σταματήσω :P

Δεν ξέρω ίσως τα ζομπι να με έχουν κουράσει σαν θέμα,μετά το last of us το χάος αν και δεν ειναι άμεσα συγκρίσιμα,το παιχνίδι τεχνικά ειναι πολύ καλό απλά εγω βαριέμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω ίσως τα ζομπι να με έχουν κουράσει σαν θέμα,μετά το last of us το χάος αν και δεν ειναι άμεσα συγκρίσιμα,το παιχνίδι τεχνικά ειναι πολύ καλό απλά εγω βαριέμαι!

 

Δεν έχω παίξει το The last of us για να τα συγκρίνω καθώς παίζω μόνο σε pc,οπότε ίσως να έχεις δίκιο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ως fan του Dead island το απολαμβάνω πολύ το παιχνιδάκι. Κάνω και όλα τα side missions - δεν αφήνω να ξεφύγει τίποτα!

 

Καλα κανεις γιατι το Dead Island 2 προβλεπεται να ειναι μεγαλη απογοητευση. Αν ισχυουν οσα ειχα διαβασει τελευταια φορα πριν μηνες, ουσιαστικα δεν θα εχει single player campaign.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα κανεις γιατι το Dead Island 2 προβλεπεται να ειναι μεγαλη απογοητευση. Αν ισχυουν οσα ειχα διαβασει τελευταια φορα πριν μηνες, ουσιαστικα δεν θα εχει single player campaign.

 

Ωχ! Σοβαρά;

Πραγματικά μεγάλη απογοήτευση. Αν ισχύει κάτι τέτοιο τότε απλά θα το προσπεράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα κανεις γιατι το Dead Island 2 προβλεπεται να ειναι μεγαλη απογοητευση. Αν ισχυουν οσα ειχα διαβασει τελευταια φορα πριν μηνες, ουσιαστικα δεν θα εχει single player campaign.

....μια χαρα θα τα παει και το Dead Island 2....εχει πολλους οπαδους.Η Techland ξερει τη κανει...και το κανει πολυ καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ποιο πατς ειναι καλυτερο εγω εκοψα φλεβα με το γκειμ,ωραιο γκειμπλει αλλα πλητω θανασιμα.

Μια από τα ίδια. Γραφικαρες αλλα δεν πρέπει να επαιξα 2 ωρες σύνολο πριν παει uninstall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται να είναι ωραίο Gameplay και να πλήττει θανάσιμα;

Εγώ αγόρασα την 7870 για να το παίξω, και πάει καρέ καρέ στα 20-30 ξέρω γω. Ρίχνω και μερικά dets, still @@.

Παίζει κάνα Patch ή όντως δεν αξίζει το Game να έχω μόνο το Advanced Warfare να κλαίω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...