Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Techland αποκάλυψε μία νέα συλλεκτική έκδοση για το Dying Light με την ονομασία "My Apocalypse Collectors Edition". - See more at: http://www.enternity.gr/Article/Games/News/%CE%91%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%AC%CE%BB%CF%85%CF%88%CE%B7-%CF%84%CE%BF%CF%85-Dying-Light-My-Apocalypse-Edition/28779.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Η Techland αποκάλυψε μία νέα συλλεκτική έκδοση για το Dying Light με την ονομασία "My Apocalypse Collectors Edition". - See more at: http://www.enternity.gr/Article/Games/News/%CE%91%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%AC%CE%BB%CF%85%CF%88%CE%B7-%CF%84%CE%BF%CF%85-Dying-Light-My-Apocalypse-Edition/28779.html

 

Σε προλαβε αλλος σε παλιοτερο ποστ..

 

Περα απο αυτο το παιχνιδακι το ειχα πρωτοπαιξει στο θειο.Και τωρα το εχω 3-4 μερες αυθεντικο μιας κ ειπα οτι τετοια παιχνιδια αξιζουν να τα παρεις αυθεντικα ωστε να αναγνωριζεις τον κοπο αυτων που το φτιαξανε.

Για να μην γινομαι κουραστικος περαιτερω οποιος το εχει αυθεντικο κ θελει να μαλακιστει με παρεα σε κανα coop ας με κανει add http://steamcommunity.com/id/Dy1ngW1shτο εχω κ στην υπογραφη μου το ονομα αλλα βαζω λινκ καλου κακου μιας ολο κ καποιος θα εχει παρομοιο ονομα με το δικο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε προλαβε αλλος σε παλιοτερο ποστ..

 

Περα απο αυτο το παιχνιδακι το ειχα πρωτοπαιξει στο θειο.Και τωρα το εχω 3-4 μερες αυθεντικο μιας κ ειπα οτι τετοια παιχνιδια αξιζουν να τα παρεις αυθεντικα ωστε να αναγνωριζεις τον κοπο αυτων που το φτιαξανε.

Για να μην γινομαι κουραστικος περαιτερω οποιος το εχει αυθεντικο κ θελει να μαλακιστει με παρεα σε κανα coop ας με κανει add http://steamcommunity.com/id/Dy1ngW1shτο εχω κ στην υπογραφη μου το ονομα αλλα βαζω λινκ καλου κακου μιας ολο κ καποιος θα εχει παρομοιο ονομα με το δικο μου.

Δεν χρειαζεται να το εχεις αυθεντικο για να παιξεις co op. Υπαρχει και το tunngle. Just saying

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειαζεται να το εχεις αυθεντικο για να παιξεις co op. Υπαρχει και το tunngle. Just saying

Δεν το ηξερα αλλα επειδη το εχω παρει αυθεντικο υποθετω οτι coop μπορω να παιξω με οσους το εχουν αυθεντικο.Τελος παντων οποιος θελει με κανει add να παιξουμε παρεα.

Και κατι ακομη οταν παιζεις coop αποστολες πχ κανεις τις 2 πρωτες αποστολες με coop μετα αμα θελεις να συνεχισεις σε single player συνεχιζεις απο εκει η ειναι παλι απο την αρχη γιατι οταν πηγα να μπω στο matchmaking μου πεταξε ενα μηνυμα αλλα δεν καταλαβα τι ηθελε να πει ο ποιητης....Οποιος μπορει να με διαφωτισει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Υπαρχει και το tunngle.

...επαιζα το Grid(....μονο το Grid) σε tunngle όταν ειχε κλειση τους servers η codemasters και ηταν ενα χαλι μαυρο σε σχεση με τους official...από τοτε δεν το ξαναδοκημασα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες στείλτε μου ένα inbox με link για το 1.4.0 για την έκδοση του θείου,δεν το βρίσκω..μου έχει σπάσει τα νεύρα με τα frame drops και το μηχανάκι μου είναι σχετικά καλό να πούμε!

Στο 53% είμαι και εγώ,λέτε να την πατήσω με τα saves; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω την πατησα παντως...

ειχα μπει στην δευτερη πολη κ εκανα τα γυρω γυρω...

εβαλα το πατσ κ καλο βραδυ...

εκδοση Θειου εδω.

 

edit: ηταν νομιζω στο 53% αλλα μολις ειχα μπει στην δευteρη πολη κ ηταν να βρω την Jade.

Επεξ/σία από babisflou7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε το patch 1.5 :

* Hard Mode added 
* National outfits added 
* 4 outfits as a reward for finishing the story campaign added 
* Over 50 new weapons added 
* New weapon rarity level – extremely rare Gold weapons added 

Gameplay: 

* Various balance tweaks of weapons, loot chests, shops and crafting 
* Various improvements to game quests 
* Improvements in natural movement flow 

Technical: 

* Resolved various stability issues including co-op 
* Improved overall game performance 

Visuals: 

* Various improvements in world and character art 

Be the Zombie: 

* New option to enable zombie invasions with co-op disabled added

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ@μώτο το τερμάτισα. Στεναχωρήθηκα που τέλειωσε, πραγματικά πολύ καλό. Να δω τώρα τι θα βρω.

Για το τέλος. Περιέχει SPOILER

 

 

H τελική μάχη δεν μου άρεσε καθόλου , με την αλλληλουχία των πλήκτρων. Η αντίστοιχη μάχη με τον Tahir ήταν φανταστική.
To μόνο μείον του παιχνιδιού. Περιμένω την συνέχεια (που από οτι φαίνεται θα υπάρξει).

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Im back.Επιτελους μπορεσα να τρεξω το παιχνιδι με τα γραφικα στο high και  aa on ειχα 60-80 fps μεχρι που φτανω στο σημειο που βγαινεις για πρωτη φορα απο το tower αφου βγω και περπατησω λιγο ενω ειχα normal fps 40-50 μπαμ πεφτει στα 20 και αρχιζει αφτα τα σπαστικα κολληματα λογω χαμηλων fps. Κατεβαζω hwinfo και βαζω να μου δειχνει καποια συγκεκριμενα στοιχεια (τα οποια θα δειτε στην φωτογραφια κατω).Το θεμα ειναι οτι απο το σημειο αυτο και μετα η καρτα γραφικων ingame δεν ανεβαινει πανω απο τα 60% εκτος απο κατι cutscenes που φτανει εως και 99%.

 

https://www.dropbox.com/s/gmthrvkhvkeolso/Untitled.png?dl=0

 

Μηπως ξερει κανεις τι παιζει ?

 

Υ.Γ τα γραφικα και στο low να τα βαλω παλι το ιδιο γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...