Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω τι να πω  -_-

 

 

Anyway εγω δεν το βαζω κατω μεχρι να το κανω να τρεξει, ειμαι του τυπου οταν αρχιζεις κατι να το τελειωνεις και ας παιζει με 5fps που λεει ο λογος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο θεμα του φιλου που αναφερατε πιο πανω στονφιλο  του steam εκει εχει θεμα με την gpu θεωρω + τα ram του.

δεν νομιζω οτι το προβλημα εδω ειναι στην cpu αλλα στην gpu .

εγω το τρεχω το παιχνιδι αρκετα καλα στα high του χωρις nvidia τεχνολογιες.

σε αναλυση fullHD με το συστημα της υπογραφης μου κ περασμενο το τελευταιο πατσ.

 

μεσω θειου παιζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειπα ειπα και εγω σε προηγουμενο σχολιο,οτι απο video και απο καποια ξενα foroum που εχω δει-διαβασει δεν εχει προβλημα ο fx. Τεσπα φενεται πως θα αργησω να το κανω να παιζει γιατι βγηκε off o ανεμηστηρας της καρτας  :-( ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο θεμα του φιλου που αναφερατε πιο πανω στονφιλο  του steam εκει εχει θεμα με την gpu θεωρω + τα ram του.

δεν νομιζω οτι το προβλημα εδω ειναι στην cpu αλλα στην gpu .

εγω το τρεχω το παιχνιδι αρκετα καλα στα high του χωρις nvidia τεχνολογιες.

σε αναλυση fullHD με το συστημα της υπογραφης μου κ περασμενο το τελευταιο πατσ.

 

μεσω θειου παιζω...

 

Πιθανότατα όμως λόγω cpu που είναι κάτω από τα minimum προκύπτει το μήνυμα. Το θέμα είναι ότι εφόσον έχουν βάλει περιορισμό και minimum requirements προφανώς πετάει το μήνυμα όταν κάτι είναι κάτω από αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανότατα όμως λόγω cpu που είναι κάτω από τα minimum προκύπτει το μήνυμα. Το θέμα είναι ότι εφόσον έχουν βάλει περιορισμό και minimum requirements προφανώς πετάει το μήνυμα όταν κάτι είναι κάτω από αυτά.

 

μα και η δικη μου cpu ειναι υποδεεστερη και απο 8320 και απο 8350 και απο του φιλου (6300) ακομα.

ειναι  περιεργο παντως το προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ofc.Μπαινω "νομιζω" στο game-debate (αν βρω την σελιδα που το ειχα δει θα ποσταρω) και ητανε 2 ατομα με ιδια pc ο ενας με 7950 και ο αλλος με 6870.Αυτος με την 7950 το επαιζε στα low και με fps drop και ο αλλος με την 6870 το επαιζε με ιδια settings και ειχε +20 fps κοιτα που δεν μπορω να το βρω τωρα...

 

 

edit : πηγαινε λιγο στις πρωτες σελιδες πριν βγει το game και δες απαιτησεις που δυναναι μετα με τα patch κανανε κατι για να τρεχει καλυτερα αλλιως ητανε .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω 6870 εχω και τρεχει πολυ καλα με το τελευταιο πατσ κερδισα 50 % fps πανω χωρις υπερβολη . το οτι εχει την 7950 και το τρεχει με λιγοτερα δεν λεει κατι μπορει να μην εχει τους τελευταιους drivers , patch κτλπ . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα που δεν μπορω να το βρω τωρα,το ανεφερα ως παραδειγμα γιατι και τα δυο ατομα ειχανε τους τελευταιους drivers και patch τεσπα...απο τα δεκαδες foroum που διαβασα δεν υπηρχε ουτε ενα που να μην το εχει αναφερει ακομα και στο steam αν το ψαξεις πιστεψε με θα το δεις και θα το καταλαβεις.

 

Με ενα απλο search στο γοογλε https://www.google.gr/?gws_rd=ssl#q=dying+light+optimization

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...