Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oσοι θελετε να το τρεχετε borderless το game πατε στα options βαζετε Fullscreen OFF και vsync OFF (δεν χρειαζεται εφοσον δεν θα εχετε πλεον tearing) και τρεχετε το game. Γενικα υπαρχει θεμα με το ψευτο borderless που εχει το game, το ειχα γραψει και πιο πισω, οπου οταν απενεργοποιεις τα παραπανω που ανεφερα τρεχει σε window μονο, και μερικες φορες random τελειως μπορει οταν το ανοιξω να γινει borderless. Λογικα θα το φτιαξουν και αυτο σε καποιο update patch.

 

Μεχρι τοτε -

Κατεβαζετε αυτο οσοι δεν το ξερετε.

 

http://www.mediafire.com/download/jnsslpz2wl7yjf8/RemoveBorders.rar

 

Να και το σχετικο βιντεο με το πως να το κανετε.

 

 

 

Πετυχαινει σε οσα games δεν εχουν την επιλογη του borderless. Απλα θα τα βαζετε σε Windowed mode μεσα απο το game, και επειτα κανετε την ιδια διαδικασια.

 

Σε οσα παιχνιδια δεν σας πετυχαινει δοκιμαστε και αυτο.

http://runtimelegend.com/rep/fullscreenizer/index

 

To ιδιο πραγμα κανει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oσοι θελετε να το τρεχετε borderless το game...

 

είσαι μάγκας ρε φίλε, αλήθεια είσαι μάγκας μπράβο μου βελτίωσες την εμπειρία μου τουλάχιστον 5 φορές επάνω  :-)

 

δυστυχώς δεν έχω δύναμη να το σηκώσω με vsync και μου τη σπάει απίστευτα το tearing, τώρα είναι λουκουμάκι και ευτυχώς έχω ακόμα κάμποσες ώρες μέχρι να το τερματίσω για να το χαρώ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@παπι Σε παρακαλώ αν αφορά την υπόθεση σε spoiler. Αν απλά είναι αστείο του τύπου "έχω πεσει τόσες φορές κτλ" οκ .

δηλαδη τι να ηταν? χαχαχαχα να τον πανε βολτα τα ζομπι? Παντως το dying light θα ηταν ανετα ονομα για γηροκομειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...