Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όπλο έχεις;

αν ναι,βάλε κάποιον trainer για unlimited ammo και δες.

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.

Ειχα πολλα οπλα αλλα χαθηκαν ολα σε αυτο το σημειο. Και με πολλες σφαιρες! Ηταν γεματο το invetory απο οπλα αναβαθμισμενα ολα!!

 

Το θεμα ειναι οτι αν στο δωματιο που γινετια η μαχη ειχε αλλα οπλα θα επαιρνα αυτα αλλα δεν υπαρχει τιποτα. Παω να βαλω trainer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειχα πολλα οπλα αλλα χαθηκαν ολα σε αυτο το σημειο. Και με πολλες σφαιρες! Ηταν γεματο το invetory απο οπλα αναβαθμισμενα ολα!!

 

Το θεμα ειναι οτι αν στο δωματιο που γινετια η μαχη ειχε αλλα οπλα θα επαιρνα αυτα αλλα δεν υπαρχει τιποτα. Παω να βαλω trainer

 

Μήπως έπεσες σε αυτό το bug το οποίο ήταν στα 1.4 notes;

 

• Fixed the issue with ammo disappearing from player’s inventory when attempting shooting challenges

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαφανιστηκαν και τα οπλα οχι μονο το πυρομαχικα. Δεν εχω βαλει το 1.4 patch με το 1.2 ειμαι.

Φοβασαι να βαλεις το patch επειδη το εχεις απο τον μπαρμπα και μην χασεις τα save; χαχα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβασαι να βαλεις το patch επειδη το εχεις απο τον μπαρμπα και μην χασεις τα save; χαχα!!!

εβαλα το patch 1.2 μια μερα αφου το ειχα ξεκινησει το παιχνδι και εχασα τα saves αλλα ημουν αρχη ακομα. Τωρα που εχω φτασει σχεδον προς το τελος το σκεφτομαι. Μπορω να κατεβασω saves ετσι και αλλιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβαλα το patch 1.2 μια μερα αφου το ειχα ξεκινησει το παιχνδι και εχασα τα saves αλλα ημουν αρχη ακομα. Τωρα που εχω φτασει σχεδον προς το τελος το σκεφτομαι. Μπορω να κατεβασω saves ετσι και αλλιως.

 

Και να κάνεις backup τα δικά σου μπορείς, δεν χρειάζεται να κατεβάσεις άλλων.

Απλά βρες την τοποθεσία τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να βαλω το patch τωρα δεν θα αλλαξει κατι γιατι η ζημια ηδη εγινε. Πρεπει να βρω save της αποστολης που να εχει μεσα οπλα και δεν εχω βρει μεχρι τωρα που ψαχνω. Εχω βρει καποια που ειναι 100% το story ολοκληρωμενο αλλα οχι ξεχωριστα saves για καθε αποστολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα να βρεις για συγκεκριμένο σημείο. Και εγώ έψαχνα το ίδιο για το Unity που έχασα τα saves, αλλά λέω δεν γαμιέται, θα το αγοράσω σύντομα και θα αξιοποιήσω και το online του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να βαλω το patch τωρα δεν θα αλλαξει κατι γιατι η ζημια ηδη εγινε. Πρεπει να βρω save της αποστολης που να εχει μεσα οπλα και δεν εχω βρει μεχρι τωρα που ψαχνω. Εχω βρει καποια που ειναι 100% το story ολοκληρωμενο αλλα οχι ξεχωριστα saves για καθε αποστολη.

 

Εγώ είμαι στο 53% (αποστολή Public Face) αν θες τα δικά μου μου λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστούμε για το spoiler... -_-

Τοτε σε λαθος topic εισαι :). Εδω δεν ειναι topic για σειρες/ταινιες,ουτε εχει δα και καμια Super ιστορια το συγκεκριμενο παιχνιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα δεν παει έτσι, το spoiler ειναι spoiler οπως και να το κανεις, κατι τετοιο δεν το λες. Δλδ μπορω εγω πχ να τερματίσω το The Order που το παρέλαβα και νωρίτερα απο τους αλλους, και να παω να τους πω Ε παιδες μλκια τελος, εχετε εναν φιλο κατα την διάρκεια του παιχνιδιού με τον οποίο θα τις παιξετε στο τέλος και θα τον σκοτώσετε :P Φυσικα και να μην εμπαινε κατι τετοιο σε spoiler ε? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το παιζω πιο αργά κ τα ψιλοψάχνω τα πραγματα ειμαι ακομη στο πρωτο χάρτη ειμαι στη φαση που μου λεει να βρω καποιους για να παω στην παλια πολη αλλα δεν έχω παει ακομη θέλω να τελειωσω τα side quests στον πρωτο χαρτη...Αν δεν κανω λαθος 50% μου γραφει.Αν το θες το save πες..

Ps.Εγω που είχα το save απο θειο κ πηγα σε 1.4 δεν έχασα τα save.Αυτο το παθαινεις αν παρεις update patch απο αλλον θειο οπότε σε εκεινη την περιπτωση το destination folder του θειου ειναι αλλου..αρα πρεπει να τα κανεις copy paste στο καινουργιο φακελο.Εγω περιμενα το patch του ιδιου θειου οποτε κ δεν ειχα θέματα.

Btw περιμενω να πέσει λίγο η τιμή του κ θα το τσιμπήσω σίγουρα γιατί ειναι παιχνίδι που αξίζει να το έχεις με τη θηκούλα του ωστε να ανταμείψεις και τους δημιουργούς του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...