Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι δυνατόν να μου βγάζει λιγότερα fps με το patch; Βασικά κάνει βούτες και τα min πατώνουν. Περίεργο.(16gb έχω)

Άλλος με το ίδιο πρόβλημα;;;

Ναι το ανεφερα την μερα που βγηκε το patch.Εχω κατα μεσο ορο 15 fps λιγοτερα στον μισο χαρτη ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωραιο παιχνιδακι πραγματικα... Ερωτηση το βραδυ χωρις φακο γενικα πρεπει να μπορεις να δεις κατι ή να αλλαξω τα settings της οθονης? Αν δεν εχει καποιο φως/φωτια κοντα δεν βλεπω πραγματικα τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη νύχτα είτε περίμενε να ανέβει το φεγγάρι αν βγεί είτε παίξε με τον uv flashlight γιατί με τον κανονικό τραβάς κόσμο πάνω σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω νυχτα παιζω πολυ. Μολοτοφ κοκτειλ στους κοκκινους και σφαξιμο στους πρασινιαριδες

Στα 24 power level οι κοκκινιαριδες με ενα καλο οπλο θελουν 3 hit και τελος :P

Kανω ανετα τα quarantine zone's ως ωρας βεβαια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσα σε σοβαροτατο bug. Δεν ξερω αν φταιει η εκδοση του θειου η οχι. Ημουν στο Tahir boss. Βγηκα απο το παιχνιδι και τωρα που ξαναμπηκα συμβαινει το εξης. Εχουν αχρηστευτει ολα τα οπλα που εχω και δεν υπαρχουν αλλα οπλα μεσα στο δωματιο για να χρησιμοποιησω. Πριν απο τη μαχη μου πηρε και ολα τα metal parts και ετσι δεν μπορω να τα επιδιορθωσω. Τι γνεται τωρα λοιπον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσα σε σοβαροτατο bug. Δεν ξερω αν φταιει η εκδοση του θειου η οχι. Ημουν στο Tahir boss. Βγηκα απο το παιχνιδι και τωρα που ξαναμπηκα συμβαινει το εξης. Εχουν αχρηστευτει ολα τα οπλα που εχω και δεν υπαρχουν αλλα οπλα μεσα στο δωματιο για να χρησιμοποιησω. Πριν απο τη μαχη μου πηρε και ολα τα metal parts και ετσι δεν μπορω να τα επιδιορθωσω. Τι γνεται τωρα λοιπον?

όπλο έχεις;

αν ναι,βάλε κάποιον trainer για unlimited ammo και δες.

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...