Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτα τα αποτελεσματα http://www.anandtech.com/show/8316/amds-5-ghz-turbo-cpu-in-retail-the-fx9590-and-asrock-990fx-extreme9-review/8 ειναι μπαρουφες? Ποσο πληρωμενο να ειναι ενα site?

 

Λες να πιστέψω το site και όχι τα μάτια μου;  Γελώ με το anandtech και με τον ταχύτερο i3 από τον FX!

6-7 παιχνίδια και 4 benchmarks τρέξαμε (3dmark 11, 3dmark 2014, unigine, κ.λ.π.).

Kαι τα min/max frames ηταν τα ίδια.

 

Καληνύχτα γιατί δεν έχω διάθεση για flame.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alt+tab ingame εκανες μηπως ξελαγγαρει? αν εχεις vsync on βοηθαει καποιες φορες

 

οχι δεν τρολαρω το πιστευω εδω και κατι χρονια για τους fx αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα

Πιστεύεις μέχρι να μάθεις... Θα μάθεις... Χοχοχοχο! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται να κανουμε τα πτωματα να παραμενουν και να μην εξαφανιζονται?

 

Το είπα και πιο πριν από τα λίγα παράπονα για το game, όλο και κάποιος θα βρει το setting.

 

http://forums.nexusmods.com/index.php?/topic/2563434-anyone-know-how-to-make-the-bodies-and-blood-stay-for-longer/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Proof or it DIDN'T happen.

 

Ενώ αντιθέτως εγώ δίνω. Αυτό παρακάτω έγινε στο launch:

 

Cracked Version of Dying Light has 40% better performance than current Steam Version.

 

Α επίσης...

 

Συνεχόμενο stutter κάθε 2''. Tο έχουν κι άλλοι στο net ανεξάρτητα αν έχουν AMD cpu ή Intel (δεν είναι θέμα κάρτας).

Από την έκδοση 1.0 υπάρχει το προβλημα.

 

Αν το προσέξετε, κάθε 2'' κάνει μια μικρή παυση. Αυτό υπάρχει ΚΑΙ στο game και πρακτικά το κάνει unplayaple.

Το έκανε και με τις GTS 450 μου σε SLI, το κάνει και με την νέα μου R9 280x.

 

https://www.youtube.com/watch?v=-8F1dcGi9bo

 

 

πως έκανα 2 ποστ;τέσπα..

 

μα βλέπω το δικό μου μηχάνημα..δεν μου κάνει πουθενά κανένα κόλλημα.Μόνο στην αρχή όταν πρωτομπω στο παιχνίδι,τίποτα άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α μπα ναι δεν έχει;Οκ.

θα το κάνω και θα το ξανακάνω.Δεν προσπαθώ να με συμπαθήσετε ούτε ζήτησα να βγείτε ραντεβού μαζί μου

Απλά κουραστικός και εκτός θέματος...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δυνατόν να μου βγάζει λιγότερα fps με το patch; Βασικά κάνει βούτες και τα min πατώνουν. Περίεργο.(16gb έχω)

Άλλος με το ίδιο πρόβλημα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

True. To memory leak το εφτιαξαν στο 1.4? Δεν προλαβα να δοκιμασω με τα 8Gb, και βαριεμαι να πειραζω ram τετοια ωρα.

....ναι το εφτιαξαν...ευτυχως και επιτυχώς :-D !!!!!!!!Από τα 7.200mb memory usage πηγε στα 4.400mb....Tουλαχιστον δεν αφησαν να περασει κανα τριμηνο-εξαμηνο όπως κανει η Ubi..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκομα δεν εχει φτιαχτει το broken borderless που εχει το game. Το κουφο ειναι οτι αν τρεξω το game για λιγο σε full screen, βγω απο το game και μετα μπω και το βαλω στο off δεν μου το κανει Window και τρεχει κανονικα σε borderless μεχρι που να ξαναβγω απο το game και να μου κανει τα ιδια.

 

Δεν με πειραζει ιδιαιτερα αλλα γενικα με βολευει το Borderless, ειδικα οταν τρεχω στην διπλα οθονη Skype/viber κτλ και δεν εχω αυτο το ''αναψε-σβησε'' του μονιτορ καθε λιγο και λιγακι..

 

Πλεον ολα τα παιχνιδια σου δινουν αυτη την επιλογη του Fullscreen με vsync ή Borderless με vsync στο off. Πρεπει να το φτιαξουν αυτο.

 

 

 

 

***Φτου.. Το σχολιο αυτο επρεπε να το ειχα φυλαξει για να το ποσταρω στο section του The Order λογω του αριθμου..

 

Αν διαγραφει απο την ομαδα διαχειρισης θα ξαναπανε τα μνματα μου σε 1885? Γινεται κατι τετοιο? Ε καλε μου moderator?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...