Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάτσε... Το θεωρείς αργό τώρα σοβαρά ή μου κάνεις πλάκα; Τρολλάρεις;

Μην δίνεις σημασία, ότι να 'ναι λέει ο συγκεκριμένος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε... Το θεωρείς αργό τώρα σοβαρά ή μου κάνεις πλάκα; Τρολλάρεις;

alt+tab ingame εκανες μηπως ξελαγγαρει? αν εχεις vsync on βοηθαει καποιες φορες

 

οχι δεν τρολαρω το πιστευω εδω και κατι χρονια για τους fx αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alt+tab ingame εκανες μηπως ξελαγγαρει? αν εχεις vsync on βοηθαει καποιες φορες

 

οχι δεν τρολαρω το πιστευω εδω και κατι χρονια για τους fx αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα

Πίστευε και μη ερευνα εγω το παίζω με amd hw 6ετιας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alt+tab ingame εκανες μηπως ξελαγγαρει? αν εχεις vsync on βοηθαει καποιες φορες

 

Ναι. Ολα τα έχω δοκιμάσει. Οτιδήποτε έχει αναφερθεί σε forum το έχω δοκιμάσει, και όχι μόνο.

 

 

οχι δεν τρολαρω το πιστευω εδω και κατι χρονια για τους fx αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα

 

Καλά ότι πεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος το main story :)

Καποια side quest's μου εμειναν στην παλια πολη.

Αλλα πρεπει να βγαζει κι αλλα γιατι στο slums μου εμφανισε καποια protect κλπ, ενω ειχα τελειωσει με το χαρτη πριν παω στην old town. Το  καταευχαριστηθηκα το παιχνιδι, θα κατσω να τερματισω σε level και να παρω ολα τα achievements :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, το CF υπολειτουργει, μονο αν tick-αρεις την επιλογη

kf2n92.png

αλλα εχει ενα ελαφρο flickering το οποιο ειναι ενοχλητικο!

 

Τι κακος χαμος στην παλια πολη.... Ενα μπαμ ακουγεται και πλακωνουν ενα σωρο ζομπο-runners :P

Και πως αντεχεις με μια καρτα στα 4k ? :( η παιζεις σε μικροτερη αναλυση?Για 1080p μια καρτα επιπεδου 290x/970 δεν εχει θεμα.Αλλα για 4k ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως αντεχεις με μια καρτα στα 4k ? :( η παιζεις σε μικροτερη αναλυση?Για 1080p μια καρτα επιπεδου 290x/970 δεν εχει θεμα.Αλλα για 4k ?

Παιζω σε μικροτερη αναλυση ναι. Σε 4Κ πρεπει να κανεις γενναιες περικοπες στα γραφικα για να πεις οτι παιζεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω σε μικροτερη αναλυση ναι. Σε 4Κ πρεπει να κανεις γενναιες περικοπες στα γραφικα για να πεις οτι παιζεις.

Αναμενομενο.Τουμπανο παντως ο cpu.Σε αυτο το παιχνιδι δινει ενα 20αρι fps σε σχεση με εναν i5-i7 :D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε... Το θεωρείς αργό τώρα σοβαρά ή μου κάνεις πλάκα; Τρολλάρεις;

Αργό δεν είναι σε καμια περίπτωση αλλα, σε gaming PC δεν βάσεις AMD cpu στα χρήματα αυτά, βάζεις i5 4570.

Anyway

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργό δεν είναι σε καμια περίπτωση αλλα, σε gaming PC δεν βάσεις AMD cpu στα χρήματα αυτά, βάζεις i5 4570.

Anyway

Πριν λογο τιμης που ειχαν 15 ευρω διαφορα.Τωρα το εχεσαν τελειως :P.Τωρα σε αυτα τα λεφτα βαζεις 8320

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργό δεν είναι σε καμια περίπτωση αλλα, σε gaming PC δεν βάσεις AMD cpu στα χρήματα αυτά, βάζεις i5 4570.

Anyway

 

Μια και έχω συγκρίνει i5 με FX με την ιδια κάρτα γραφικών (770), μπορώ με ασφάλεια να πω ότι αυτά είναι μπαρούφες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και έχω συγκρίνει i5 με FX με την ιδια κάρτα γραφικών (770), μπορώ με ασφάλεια να πω ότι αυτά είναι μπαρούφες.

Αυτα τα αποτελεσματα http://www.anandtech.com/show/8316/amds-5-ghz-turbo-cpu-in-retail-the-fx9590-and-asrock-990fx-extreme9-review/8 ειναι μπαρουφες? Ποσο πληρωμενο να ειναι ενα site?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και έχω συγκρίνει i5 με FX με την ιδια κάρτα γραφικών (770), μπορώ με ασφάλεια να πω ότι αυτά είναι μπαρούφες.

Μιλαμε για επεξεργαστες που εχουν τα ιδια λεφτα.Η διαφορα ειναι οτι ο i5 εχει μεγαλυτερο min fps και πιο σταθερο frametime.Επισης για mmo ο i5-i7 ειναι μονοδρομος.Δεν ειπε κανεις οτι εχουν τεραστια διαφορα.Παντως δεν ειναι εδω το θεμα να τα συζητησουμε αυτα (καλο θα ηταν να εχουμ ενα θεμα με εμπειριες παντως :D).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...