Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σπανίζουν οι αλήθειες ανάμεσα στους Devs. λέμεεεεεε! Πως και δεν είπαν, θα το κλειδώσουμε και εμείς στα 900p (ή 720p) και 30 φρεϊμεράκια και φυσικά θα μπορούν όλοι να το παίζουν!! ..μπράβο. Αλλά όπως πάντα, όπου ακούς πολλά κεράσια.. και λοιπά και λοιπά..

--EDIT--

Από την IGN. Εγώ θέλω να δείξω το video που υπάρχει στο άρθρο ποιο πολύ. Όσοι θέλετε, μπείτε δείτε το.

http://uk.ign.com/articles/2014/10/29/dying-light-cancelled-on-ps3-and-xbox-360

Επεξ/σία από MSSB
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

επισημα requirements απο Link.png Site: steam
απλα γελαω

MINIMUM:
OS: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 8.1 64-bit
Processor: Intel Core i5-2500 @3.3 GHz / AMD FX-8320 @3.5 GHz
Memory: 8 GB RAM DDR3
Hard Drive: 40 GB free space
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 / AMD Radeon HD 7870
Sound: DirectX 10
RECOMMENDED:
OS: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 8.1 64-bit
Processor: Intel Core i5-4670K @3.4 GHz / AMD FX-8350 @4.0 GHz
Memory: 16 GB RAM DDR3
Hard Drive: 40 GB free space
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 / AMD Radeon R9 290
Sound: DirectX 10

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να θυμηθώ άλλο recent game να έχει φάει τόσα delays, άμα fail τότε ένταξη για γέλια, και όχι τίποτα αλλα επειδή είναι η ίδια μηχανή και το Hellraid στα ίδια θα είναι. Είδομεν...παρόλα αυτά η ram γενικά στα games είναι αδιάφορη το είχε πει κάποιος και παλιότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, όχι, όχι... θέλω να το πάρω στα χέρια μου το παιχνίδι να δω πως στα κομμάτια δικαιολογεί αυτή τη ram! Αλήθεια!
Να σκεφτείτε ότι σκεφτόμουν για full pre-order με season pass. Στο PC μου έχω μεριμνήσει και έχω αρκετά καλά κομμάτια όπως πολλοί από εσάς (εμάς), αλλά εντάξει. Όταν ρε φίλε βγάζεις λογισμικό που θέλει 16 ram, εντάξει... εκεί είναι να σκέφτεσαι ότι κάτι λάθος παίζει στο κόσμο μας! Όπως είχε πει κάποτε κάποιος, brute-force και ποιος νοιάζεται για optimization!
Ένα αγαπημένο μου σχόλιο από το game-debate:

 

well i am happy as long as i can play on ps4 graphics becoz ps4 has 8gb ram so my rig is not falling behind.Now if only i can manage a gtx 970 my life will be in heaven ."
...και απαντάει ο άλλος..
"how can you be happy when the dev direspect you so much? wake up man! remember you're paying the game!
ever heard consumer=king?
to the dev consumer=free money!"

Η πειρατικές εκδόσεις θα πάνε σύννεφο!


Η Techland είπε στο fb ότι το optimization του παιχνιδιού δεν έχει ολοκληρωθεί και αυτές δεν είναι οι τελικές απαιτήσεις.

123.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνιδια της techland εχουν καλο optimization δεν ειναι ubisoft για αυτο δεν χριεαζεται να αγχωνομαστε

για ολα υπαρχει η πρωτη φορα

Τα παιχνιδια της techland εχουν καλο optimization δεν ειναι ubisoft για αυτο δεν χριεαζεται να αγχωνομαστε

για ολα υπαρχει η πρωτη φορα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...