Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σημερινο Update ειναι οτι πρεπει για τους χρηστες με 4GB RAM.
Πριν το παιχνιδι μου γεμιζε ~5,5GB RAM. Με το σημερινο Update μου γεμιζει 1,8GB RAM.

 

Ως προς τις επιδοσεις, τα fps μου ειναι τα ιδια αλλα παρατηρησα ελαφρως καλυτερα frametimes χωρις drops. (Παιζω σε Max settings 1440p με GTX970).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:/ αφου εχεις 4gb πως γινεται να σου δειχνει 5.5? :/

εγω με 4αρα μου γεμιζει τα 3.8 και μαμιεται ο διας..

 

Υ.Γ. τωρα θα δοκιμασω και εγω το 1.4 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το co-op ειναι καλη φαση;

εχω τη δοκιμαστικη εκδοση αλλα απο οτι φαινεταιε το παιχνιδι εστρωσε και σκεφτομαι να παρω την κανονικη

 

Το co-op του παιχνιδιου αυτου ειναι ενα απο τα καλυτερα κομματια του.

Περισσοτερο co-op παιζω εγω, το παιχνιδι ειναι πιο διασκεδαστικο. Επισης εχει πολλες χιλιαδες ατομα online.

 

 

:/ αφου εχεις 4gb πως γινεται να σου δειχνει 5.5? :/

εγω με 4αρα μου γεμιζει τα 3.8 και μαμιεται ο διας..

 

Υ.Γ. τωρα θα δοκιμασω και εγω το 1.4 :D

 

Εγω δεν εχω 4, εχω 16GB RAM και δεν ειχα προβλημα εξ'αρχεις.

Το γραφω γι αυτους που εχουν 4GB RAM και ειχαν προβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγω δεν εχω 4, εχω 16GB RAM και δεν ειχα προβλημα εξ'αρχεις.

Το γραφω γι αυτους που εχουν 4GB RAM και ειχαν προβλημα.

αα γτ ετσι οπως το πες καταλαβα οτι εβαζες και τον εαυτο σου 

και σκαλωσα  με τους αριθμους χΔ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε προβλήματα με το 1.4 να μας λέτε αν το έχετε πειρατικό ή όχι...

Γιατί νισάφι να πρέπει να τρέχουμε σε άλλα φόρουμς για να διαβάσουμε απαντήσεις της προκοπής..

Το έχετε ξεφτυλίσει το θέμα πια..Δηλαδή ,ας κάνει κάτι κάποιος admin,έχει καταντήσει κουραστικό.Αν θέλετε να μας διώξετε πείτε το,να μην ασχολούμαστε άλλο με το insomnia.gr .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε προβλήματα με το 1.4 να μας λέτε αν το έχετε πειρατικό ή όχι...

Γιατί νισάφι να πρέπει να τρέχουμε σε άλλα φόρουμς για να διαβάσουμε απαντήσεις της προκοπής..

Το έχετε ξεφτυλίσει το θέμα πια..Δηλαδή ,ας κάνει κάτι κάποιος admin,έχει καταντήσει κουραστικό.Αν θέλετε να μας διώξετε πείτε το,να μην ασχολούμαστε άλλο με το insomnia.gr .

Dai απο origin και Dai απο θειο,στο πειρατικο ειχα 3-4fps παραπανω στο ιδιο ακριβως σημειο.Στα 99,9% των περιστατικων δεν παιζει κανενα ρολο.Αν εσυ θες να φυγεις φυγε.Δεν σε κραταει κανεις.Τωρα αν πιστευεις πως τα αλλα forum που υπαρχουν απαντησεις του τυπου "πηρα 20 fps παραπανω" ειναι πιο σωστες απο εμας εδω μεσα,be my guest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Unplayable στο 1,4.Στον μισο χαρτη εχω 99% usage και στον αλλον μισο 50-70%.Μαλιστα

 

Εχεις ανοικτο το Vsync?

Δεν νομιζω οτι εχει σχεση με το Patch το θεμα αυτο.

 

Dai απο origin και Dai απο θειο,στο πειρατικο ειχα 3-4fps παραπανω στο ιδιο ακριβως σημειο.Στις 99,9% φορες των περιστατικων δεν παιζει κανενα ρολο.Αν εσυ θες να φυγεις φυγε.Δεν σε κραταει κανεις.Τωρα αν πιστευεις πως τα αλλα forum που υπαρχουν απαντησεις του τυπου "πηρα 20 fps παραπανω" ειναι πιο σωστες απο εμας εδω μεσα,be my guest

 

Δεν επιτρεπεται να συζηταμε για πειρατικα/δοκιμαστικα/ απο το θειο παιχνιδια, ειναι εναντια στους κανονισμους του forum.

Μην το συνεχισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ειπα οτι ειναι απο τον θειο? Και τι να μην συνεχιζω.Αν ηταν απτον θειο θα εβαζα παλι την προηγουμενη εκδοση και ολα καλα.Τωρα δεν μπορω να το κανω αυτο και μενω με ενα παιχνιδι που δεν μπορω να παιξω

 

Ευτυχως που βγαζεται ολοι συμπερασματα SJWs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ειπα οτι ειναι απο τον θειο? Και τι να μην συνεχιζω.Αν ηταν απτον θειο θα εβαζα παλι την προηγουμενη εκδοση και ολα καλα.Τωρα δεν μπορω να το κανω αυτο και μενω με ενα παιχνιδι που δεν μπορω να παιξω

 

Ευτυχως που βγαζεται ολοι συμπερασματα SJWs

τότε αφού ΔΕΝ το έχεις από τον θείο,να μην απαντούσες..αλλά όποιος έχει την μύγα λένε..

και ποιος είσαι εσύ που θα μου πεις να φύγω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ειπα οτι ειναι απο τον θειο? Και τι να μην συνεχιζω.Αν ηταν απτον θειο θα εβαζα παλι την προηγουμενη εκδοση και ολα καλα.Τωρα δεν μπορω να το κανω αυτο και μενω με ενα παιχνιδι που δεν μπορω να παιξω

 

Ευτυχως που βγαζεται ολοι συμπερασματα SJWs

 

Δεν ειπε κανεις αν το εχεις απο το θειο ή οχι... αλλα προδοθηκες απο μονος σου. :P

Anyway, δεν με ενδιαφερει απο που το εχεις, αυτο που ειπα ειναι οτι συζητησεις σχετικα με πειρατικα παιχνιδια δεν επιτρεπονται στο forum.

 

Επισης αν το παιχνιδι "δεν παιζεται" μετα το 1.4 Update με την GTX970... τοτε σιγουρα κατι κανεις λαθος.

(Και εγω GTX970 εχω btw).

 

Και σε μένα πλέον παίζει κομπλέ με όλα full όμως τι να το κάνω όμως το main story το τελείωσα :(.

 

Co-op, Quests, Free Roaming? Και εγω το εχω τελειωσει το Story, αλλα το παιζω ακομα οσο το επαιζα και πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαντησα για να πω οτι τα περισσοτερα δεν εχουν καμια διαφορα ειτε αγορασμενο ειτε οχι.

Σου ειπα εγω να φυγεις? Εγω απλα ειπα αν θες να φυγεις φυγε.Εσυ ειπες θες να φυγεις.

Ονομα Αθανασιος παντως μιας και ρωτας

 

zvarthangalos παιξε co-op.Αξιζει

 

unplayable στα δικα μου ματια.Δεν μαρεσει να εχω fps drop χωρις λογο (δοκιμασα ολα χαμηλομεντα και παλι σε εκεινη την περιοχη αντι να ανεβαινουν τα fps επεφτε και αλλο το usage)

 

Και δεν ειμαι ο μονος με μικρο usage

 

http://steamcommunity.com/app/239140/discussions/0/611698195159902034/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...