Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάω να βγώ απ το tower τη νύχτα στο siblings.

αφού γυρνάω απο το σημείο κλπ κλπ κλπ πάω να ξαναμπώ στο tower και μου σκάνε 3 volatiles.

active fence trap και μπούμ,ανταλλακτικά και οι 3.

Δεν έδωσε xp όμως!

 

lol, δεν δίνουν xp; γιατί και εγώ έφαγα ένα με grenade νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια με το συστημα της υπογραφης παιζεται γυρω στα 50 fps η ουτε καν?

περιμένουμε patch για amd processors,με medium γραφικά λογικά το 50άρι το έχεις στάνταρ μη σου πω και παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 1.2 να περάσεις.

αλλα ναι δεν έχει βγεί ούτε performance driver απο amd μήπως και διόρθωνε τίποτα.

απο cpu άστο καλύτερα,στο 50-70% παίζουν και τα 6 cores μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω κατεβασα ενα πατσ εκλεισα v-sync εκλεισα και κατι αλλες επιλογες στα options που ειχε για την nvidia και στα full fps einai sta 95. το λιγοτερο ειναι 35

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε το πρωτο παιχνιδι που θελει πραγματικα πανω απο 8 Gb ram οντως, και ενω τα εχω 3 χρονια τα 16, τωρα βρηκε να χτυπησει memory controller η cpu και δεν μπορω να τα χρησιμοποιησω ολα. Ημαααρτοοον ρε ημαρτον, με γλενταει η cpu τον τελευταιο μηνα..

Κατα τα αλλα φανταστικο παιχνιδι, τρομερα εθιστικο, σε καθηλωνει πραγματικα απο ολες τις αποψεις. 

Σε αυτο το μαμηδι το chromatic aberration να μην ηταν τιγκα, και ολα καλα πλην του δεδομενου stuttering που διαβαζω ομως οτι ειναι γενικοτερο θεμα, ακομη και με πολυ καλο framerate..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε το πρωτο παιχνιδι που θελει πραγματικα πανω απο 8 Gb ram οντως, και ενω τα εχω 3 χρονια τα 16, τωρα βρηκε να χτυπησει memory controller η cpu και δεν μπορω να τα χρησιμοποιησω ολα. Ημαααρτοοον ρε ημαρτον, με γλενταει η cpu τον τελευταιο μηνα..

Κατα τα αλλα φανταστικο παιχνιδι, τρομερα εθιστικο, σε καθηλωνει πραγματικα απο ολες τις αποψεις.

Σε αυτο το μαμηδι το chromatic aberration να μην ηταν τιγκα, και ολα καλα πλην του δεδομενου stuttering που διαβαζω ομως οτι ειναι γενικοτερο θεμα, ακομη και με πολυ καλο framerate..

Εγω δεν εχω stuttering εκτος απο κανα κοληματακι για μισο δευτερολεπτο καθε μια ωρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν εχω stuttering εκτος απο κανα κοληματακι για μισο δευτερολεπτο καθε μια ωρα.

 

Εγω εχω και σε 2560x1440 και σε 4k.. Και χοντρο οταν το κανει ειδικα σε cutscenes και μια δυο μαχες με ζομπια.. Μαλλον θεμα ram ειναι.. Ειναι εγκατεστημενο σε ssd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω και σε 2560x1440 και σε 4k.. Και χοντρο οταν το κανει ειδικα σε cutscenes και μια δυο μαχες με ζομπια.. Μαλλον θεμα ram ειναι.. Ειναι εγκατεστημενο σε ssd

Εγω για 1080p μιλαω.Το view distance το χεις στην μεση;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγω εχω και σε 2560x1440 και σε 4k.. Και χοντρο οταν το κανει ειδικα σε cutscenes και μια δυο μαχες με ζομπια.. Μαλλον θεμα ram ειναι.. Ειναι εγκατεστημενο σε ssd

Αν λειτουργουν μονο τα 8 Gb σου απο εκει προερχεται το Stuttering. Σε αυτες τις αναλυσεις που ανεφερες φτανει και ξεπερναει τα 12Gb η ram. Το πρωτο game πραγματικα που βλεπω τετοιο usage.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λειτουργουν μονο τα 8 Gb σου απο εκει προερχεται το Stuttering. Σε αυτες τις αναλυσεις που ανεφερες φτανει και ξεπερναει τα 12Gb η ram. Το πρωτο game πραγματικα που βλεπω τετοιο usage.

 

Ετσι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...