Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα, μια απορια αν αλλαξεις πολη μπορεις να γυρισεις πισω να κανεις τα side quest's που εχεις αφησει?

 

Και η RAM usage καλα κρατει...

 

 

Αυτό που βλέπεις το usage της CPU και την θερμοκρασία είναι από το precision; γιατί στο AB δεν έχω βρει κάτι αντίστοιχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως αν εγκαταστήσεις drivers του mouse;

 

σε αλλα παιχνιδια το αναγνωριζει κανονικα το μεσαιο.. το ιδιο και στα windows σε εφαρμογες.. ενα turbo-x οπτικο ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που βλέπεις το usage της CPU και την θερμοκρασία είναι από το precision; γιατί στο AB δεν έχω βρει κάτι αντίστοιχο.

Μεσω το HWiNFO, το εχω βαλει, τα υπολοιπα ειναι απο το AB.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μου λέτε μην ψάχνω άδικα,το weapon duplicate glitch με το πέταγμα του όπλου και παράλληλα το drop του,σε πιο patch δουλέυει γιατί μπερδεύτικα.

Δεν έχω ξεκλειδώσει το skill ακόμα βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν δοκίμασα το παιχνίδι με Mouse+keyboard.

οκ ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ.

ερώτηση,σε ποια αποστολή αλλάζεις χάρτη;

τελείωσα το siblings αλλα έχω μερικά side quests ακόμα,μη τα χάσω αμα δε μπορώ να γυρίσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πάντως ότι το grappling hook χαλάει λίγο το παιχνίδι και ειδικότερα το parkour gameplay. Απ'την στιγμή που το παίρνεις είναι πλεον πολυ εύκολο να ξεφύγεις από κάθε είδους κίνδυνo και ξεχνάς και το freerunning καθώς πηγαινο-έρχεσαι με αυτό. Καλύτερα να μην το είχαν βάλει καθόλου imo.

 

Πάντως πολύ καλή κίνηση εκ μέρους της techland για επίσηση υποστήριξη για Mods. Το τελείωσα το παιχνίδι εδώ και κάτι μέρες , αλλά πιστεύω θα το ξαναπιάσω για νεο Playthrough κάποια στιγμή στο μέλλον με κάνα ενδιαφέρον Mod.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν δοκίμασα το παιχνίδι με Mouse+keyboard.

οκ ΑΛΛΗ ΦΑΣΗ.

ερώτηση,σε ποια αποστολή αλλάζεις χάρτη;

τελείωσα το siblings αλλα έχω μερικά side quests ακόμα,μη τα χάσω αμα δε μπορώ να γυρίσω!

Και γω δεν ξερω αν υπαρχει η δυνατοτητα να γυρισεις πισω αν αλλαξεις χαρτη... Καθομαι και κανω τα side quest's.

Χαρτη αλλαζεις

λιγο μετα τη μαχη στo pit του Rais

 

Η χρηση της RAM εφτασε στα 10,4GB τωρα το απογευμα... Πρωτη φορα βλεπω παιχνιδι που να full-αρει τοσο πολυ τη RAM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ στο siblings είμαι τώρα, βέβαια έχω τουλάχιστον 2 side να μου έχουν μείνει που δε ξέρω αν θα τα κάνω

 

η μέχρι τώρα εντύπωση μου για το παιχνίδι πάντως είναι ότι πρόκειται για διαμαντάκι, αξίζει να ασχοληθείς μαζί του 

 

και η ιστορία ακόμα και αν δεν έχει τίποτα το τρομερό, τουλάχιστον σου κρατάει το ενδιαφέρον ώστε να νιώθεις το ότι όσα κάνεις έχουν νόημα και να θες να δεις πώς θα εξελιχθεί το όλο θέμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πατάτα το EXPcalibur, το crafted δεν πετάει τα zombies μακρυά όπως το άλλο από το νησάκι (το οποίο λειτουργούσε και με 0 durability), άσε που χαλάει με μερικά hits (7 durability).

Τσάμπα το tissue από το καημένο το Bolter  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως καλύτερα έτσι, αν έχεις ένα τόσο δυνατό όπλο συνέχεια χάνεται η φάση

 

Το θέμα είναι να νιώθεις την επιβίωση στο πετσί σου και να σου φεύγει η σκατούλα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως καλύτερα έτσι, αν έχεις ένα τόσο δυνατό όπλο συνέχεια χάνεται η φάση

 

Το θέμα είναι να νιώθεις την επιβίωση στο πετσί σου και να σου φεύγει η σκατούλα :lol:

 

Άμα είσαι μάγκας πήγαινε παίξε μπουνιές με τα Volatiles την νύχτα να σε δω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα έχω αρχίσει δειλά δειλά να παίζω και λίγο νύχτα αλλά η αλήθεια είναι ότι μου φεύγει η σκατούλα :P

 

Το παιχνίδι αυτό πάντως με αποζημιώνει μετά το τόσο ανούσιο evil within..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είσαι μάγκας πήγαινε παίξε μπουνιές με τα Volatiles την νύχτα να σε δω :P

πάω να βγώ απ το tower τη νύχτα στο siblings.

αφού γυρνάω απο το σημείο κλπ κλπ κλπ πάω να ξαναμπώ στο tower και μου σκάνε 3 volatiles.

active fence trap και μπούμ,ανταλλακτικά και οι 3.

Δεν έδωσε xp όμως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...