Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άμα έχεις αρκετή μνήμη τρέχει νερό, όχι 60 fps κολλημένα αλλα σίγουρα πολύ καλά χωρίς περίεργα drops.

 

Άμα δεν έχεις 16gb μνήμη υπάρχει θέμα με stuttering, τουλάχιστον εγώ είχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα θελω να ρωτησω το παιχνιδι υποστηριζει sli; (εχω sli 770).

Διαβασα οτι "τρωει πολυ μνημη" με 16 gb που εχω στο συστημα μου 

δεν υπαρχει θεμα σωστα;

 

Τελος περα απο το θεμα με την μνημη σαν γενικη εικονα ειναι ενταξει η ειναι κακοπρογραμματισμενο;

εννοω βαρυ κτλπ; 

επισης τρεχει σε 60fps;

 

ΥΓ: Μιλαω για 1080p αναλυση.

 

Δεν ξέρω πως είναι το sli profile της Nvidia αλλά αν όλα είναι καλά, τα specs σου είναι παραπάνω από ικανοποιητικά για να το μαξάρεις στα 1080p χωρίς πρόβλημα, όπως λέει και ο Mr. Spartan.

Καλή διασκέδαση ;)

Υ.Γ: Είπαμε, αν είχες πρόβλημα και με 16GB RAM, δεν είχες εσύ το πρόβλημα, αλλά το παιχνίδι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ψώνισα ένα katana και το έκανα 1929 dmg με upgrades αλλα χωρίς mods :D έτσι που και που να κάνουμε κάνα post άσχετο από performance/hardware. Δεν ξέρω άμα το έχετε παρατηρήσει αλλα ελάχιστοι πια εδώ μέσα ποστάρουν κάτι διαφορετικό, no offence just saying ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κ εγώ κάτι άσχετο εσείς που το φτάσατε πιο μακριά αυτα τα ζομπι το βραδυ γίνεται να τα σκοτώσεις η μπα?Εννοώ αυτα που σε κυνηγάνε σαν τρελά δεν θυμαμαι πως τα λένε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πρεπει να βαζουμε trainer γιατι ετσι ειναι σαν να μην χανεις ποτε αφου εχεις απειρα πυρομαχικα και υγεια και ολα τα οπλα. Για να ευχαριστηθεις ενα παιχνιδι πρεπει να το παιζεις χωρις trainer. Aυτα ειναι για ανρθωπους ασχετους με το gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

poor teddy :(

 

Πολύ fucked up mission btw, βασικά το game έχει τρελό potential να γίνει πολύ πιο scary...ελπίζω να το συνεχίσουν και να το κάνουν ακόμα πιο σκοτεινό.

 

Άμα εξαιρέσεις λίγα πράγματα το game είναι διαμάντι, κουφάθηκα που σκοντάφτουν τα zombie σε πτώματα και γενικά ότι έχει collision. Best zombie game ever, άντε μετά να παίξεις τις mmo μούφες τύπου dayz, η1z1...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...