Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο MSI Afterburner OSD , μετά από ένα 2ώρο ήμουν στα 4.2Gb κολλημένα (υπόψιν έχω 6). Χωρίς framedrops.

Παει αναλογος τα settings.Σε full textures View distance κτλ ξεκιναει απο 5gb και ανεβαινει συνεχεια :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει αναλογος τα settings.Σε full textures View distance κτλ ξεκιναει απο 5gb και ανεβαινει συνεχεια :D

Α οκ, εγώ έχω medium textures και view distance στο ελάχιστο, για αυτό. Πάντως επειδή παίζω με TV στο σαλόνι και κάθομαι στα 3μ , πραγματικά στα μάτια μου τουλ , το view distance δεν μπορώ να το δω. Άρα ας μέινει στο ελάχιστο (καλά κ με το σύστημά μου δεν περιμένω θαύματα) .

Παντως με αυτά τα settings και όλα τα άλλα high/on+sweetfx , είμαι περίπου 45fps και το παιχνίδι είναι πανέμορφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσες ίντσες ειναι η Tv σου? Εχω την εντύπωση οτι καθεσαι υπερβολικά μακρια.. Πχ στην 50αρα την δικια μου, η σωστη απόσταση ειναι ~210cm και όντως ειδα αισθητη διαφορά οταν εκατσα στην σωστή απόσταση. Σορυ για το οφτοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πως χειρίστηκε την νύχτα το DL είναι εντυπωσιακό, πρώτη φορα κλάνω έτσι μέντες όταν πέφτει ο ήλιος σε game. Ειδικά την πρώτη φορα που δεν ήξερα τι παίζει και είχα καμια 10 volatiles να με κυνηγάνε :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως κακός που κάνανε τα όπλα να έχουν progression, είμαι στο 60% και βρίσκω πάντα τα ίδια όπλα (fuckin RNG), και όχι τίποτα αλλα τα blunt εξαφανίζονται μετά από κάποιο level. Το EXPcalibur το βρήκε κανεις?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα θελω να ρωτησω το παιχνιδι υποστηριζει sli; (εχω sli 770).
Διαβασα οτι "τρωει πολυ μνημη" με 16 gb που εχω στο συστημα μου 
δεν υπαρχει θεμα σωστα;

Τελος περα απο το θεμα με την μνημη σαν γενικη εικονα ειναι ενταξει η ειναι κακοπρογραμματισμενο;
εννοω βαρυ κτλπ; 
επισης τρεχει σε 60fps;

ΥΓ: Μιλαω για 1080p αναλυση.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...