Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ρωτήσω επειδή έχω μέρες λόγω φόρτου να παρακολουθήσω το θέμα, με το hw μου θα το παίζω ανθρώπινα (ώστε να σκεφτώ την αγορά) ή θα έχω θέματα;

 

αν είναι καλό να το πάρω, αν δεν είναι να το κάνω test drive, αλλά άμα το κάνω test drive δε ξέρω μετά κατά πόσο θα το πάρω.. 

(you know what i mean.. ) 

 

YΓ καλό δεν εννοώ σαν παιχνίδι, αυτό το έχω λύσει μέσα μου νομίζω. εννοώ από τεχνικής άποψης

 

4 GB RAM έχεις ? Τόσο λεει στην υπογραφή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι τόσο έχω (ότι λέει η υπογραφή), αλλά αλλού δε μου έχουν δημιουργήσει θέμα (και βάζω μέσα και unity και ο,τι παιχνίδι μπορείς να φανταστείς έως τώρα )

 

εδώ θα είναι πρόβλημα; και αν είναι έχει διαπιστωθεί στη πράξη ή υποθέτουμε και θα πρέπει να το διαπιστώσω ο ίδιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλιστα, άρα θα πρέπει να το δοκιμάσω.. ευχαριστώ για τη πληροφορία, την είχε πάρει το μάτι μου αλλά ήθελα να βεβαιωθώ

 

ελπίζω να ξαναβγεί patch αν έχει θέματα, από το σκ θα το δοκιμάσω γιατί μες στη βδομάδα δε προλαβαίνω. οπότε επανέρχομαι με εντυπώσεις από σάββατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δοκίμασα στο σύστημα της υπογραφής(ω ναι)

με τα balanced settings εντός του αρχικού κτηρίου(δεν είχα πολύ χρόνο στη διάθεση μου)έχω απο 45-75 fps ανάλογα τις περιστάσεις χωρίς φίλτρα κλπ.

Η Vram φτάνει και τα 980ΜΒ πάντως για πλάκα κλασσικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

post-184642-0-68761400-1422968452_thumb.jpgpost-184642-0-66349900-1422968464_thumb.jpgpost-184642-0-63920300-1422968476_thumb.jpg

 

 

 

όπως έγραψα και πριν βέβαια,δεν έχω συνεχίσει το παιχνίδι ακόμα.

 

άσχετο,τώρα είδα ότι είναι με πολύ χαμηλή ποιότητα η εικόνα απ το msi afterburner,δεν είναι ρυθμισμένο :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλιστα, άρα θα πρέπει να το δοκιμάσω.. ευχαριστώ για τη πληροφορία, την είχε πάρει το μάτι μου αλλά ήθελα να βεβαιωθώ

 

ελπίζω να ξαναβγεί patch αν έχει θέματα, από το σκ θα το δοκιμάσω γιατί μες στη βδομάδα δε προλαβαίνω. οπότε επανέρχομαι με εντυπώσεις από σάββατο

Κανε σιγουρα test drive, ακομα ειναι πολυ κουλο που με 8gb εχουμε stuttering αλλα δεν ειμαι και 100% σίγουρος οτι φταινε οι Ram μιας και εμενα πανω απο 5gb δεν εχει παει.. Κοιτα να βαλεις το game σε ssd, το patch να είναι το 1.2.1, sweetfx οπωσδήποτε, και ένα pack που είχε δωσει ο Psycho απο το guru3d. Παιξε αρκετή ωρα και δες πως θα ειναι η εμπειρια σου μετα απο καμια ωρα gameplay.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω όλα τέρμα με 8gb ram και έχω δει από afterburner έως και 7600 ram used όπου κάπου εκεί άρχιζε το ψιλοstuttering. Τι κάνω λάθος? Με sweetfx, patch και γνήσιο. Με το αρχειακι του Psycho λίγο που ασχολήθηκα δεν είδα φοβερή διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...