Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Oπως και το dead island. Υπαρχουν τα κλασσικα ζομπια, τα πιο μεγαλα (tough bastards) και τα πιο εκνευριστικα για μενα τα runners....

 

Χτες επαιξα για πλακα με ενα τυπο random LAN και ριχναμε καλο ξυλο. Εχει και ωραια chalenges μεταξυ των παιχτων στο co op.

 

Μου αρεσει επισης που δεν χρειαζεται να τρεχεις ολη την ωρα σε καποιο ''τραπεζακι'' για να φτιαχνεις οπλα απο τα blueprints που εχεις μαζεψει κτλ και τα φτιαχνεις ολα στο ποδι xD.

 

Βεβαια η ζωη των οπλων ειναι κατα πολυ πιο μειωμενη συγκριτικα με το Dead Island. Φτιαχνεις ενα ωραιο οπλακι και με καμια 20αρα ζομπια παει για πεταμα. Λογικα αναβαθμιζεται ολο αυτο με καποιο skill ή καποια ενισχυση πανω στο οπλο.

 

Το βραδυ εχει πολυ τρεξιμο. Δεν ειμαι ακομα στο lvl για να τα βαλω με αυτα τα πραματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο φαινεται το παιχνιδι αλλα σε μενα γεμιζει κατευθειαν τη ραμ του υπολογιστη και γινεται unplayble(2χ4 γιγα)

εχω την "δοκιμαστικη" εκδοση..δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο φαινεται το παιχνιδι αλλα σε μενα γεμιζει κατευθειαν τη ραμ του υπολογιστη και γινεται unplayble(2χ4 γιγα)

εχω την "δοκιμαστικη" εκδοση..δεν ξερω αν παιζει καποιο ρολο

Εχοντας και τις δυο σε διαβεβαιω οτι δεν ειναι θεμα εκδοσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ξύλο τι λέει;

 

Best melee combat system ever (fps), και φτιάξανε και τα firearms γιατί στο DI ήταν κάπως περίεργα. Μονο που έχει το power hit του Dark Messiah φτάνει :D Το Hellraid θα γαμάει. Το game πάντως φαίνεται τεράστιο και τα sides mission ελάχιστα επαναλαμβανόμενα.

 

 

Δεν κολλάει να 'ναι το DoF αλλά θα το δοκιμάσω, έτσι και αλλιώς είναι μπούρδα στο συγκεκριμένο..Εντωμεταξύ είναι το πρώτο παιχνίδι που έχει ''NVDOF"(NGreedia Depth Of Field).

 

Είναι το DOF τελικά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος ότι ήταν η τελευταία έκδοση ; Θα το δοκιμάσω και 'γω και θα σου πω.

 

Εγώ με RadeonPro το παίζω κανονικά πάντως με K-Putt profile.

 

Επίσης, πολύ καλό soundtrack γενικά νομίζω. Σε βάζει στο κλίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, θα βάλω να δω ταινία τώρα, πιο μετά.Τώρα επιδόσεις από το πουθενά..Δεν ξέρω, αυτός λέει ότι δεν κάνει ούτε degrade στα γραφικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το δοκιμασες?

Το δοκίμασα εγώ και ναί έχει διαφορές τουλάχιστον στην ανάλυση που το δοκίμασα 1680 Χ 1050

θα το δοκιμάσω και σε 1080 Χ 1920 και θα ποστ άρω

 

Edit: Παίζει πολύ καλά και σε 1080 Χ 1920 χωρίς framedrops

το εν λόγο site είναι πάντα μπροστά μπράβο. :-D

Επεξ/σία από zvarthangalos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Performance Patch for Dying Light

 

Όποιος θέλει το δοκιμάζει.

.....Psycho δεν ξερω που το ξετρύπωσες....σε σκηνες που ειχα 35fps εχω τωρα 45.....όταν βρω ευκαιρια θα του κανω ένα extract και θα κοιτάξω στα επίμαχα σημεια με το original  Data0.pak να δω τη εχει αλλαξει ο τυπος.....μπραβο ρε φιλε....παντα τετοια :-D .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...