Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν εχεις και αδικο. Πλεον οι ανυπομονοι δεν περνουν καλα με τα games που βγαινουν. Υπομονη θελει και οχι βιασυνες. Και φτηνοτερο σου ερχεται, και ολοκληρωμενο, και η ψυχοσωματικη σου υγεια  ειναι σε καλο δρομο.  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ναι γιαυτο και εγω την εχω κατα βρει με τον υπολογιστη σε σχεση με τις κονσολες που ειχα παλια.Γιατι αν θελω να το δοκιμασω day one το παιχνιδι να δω αν θα μου αρεσει και αν τρεχει σχετικα καλα υπαρχει ο θειος(βεβαια θα μου πεις και το BF4 ακομα και μετα απο 1 χρονο παλι προβληματα εχει αλλα τι να κανουμε).Μονη εξαιρεση σε αυτο ειναι η Nintendo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το DX12 είναι η τελευταία μας ελπίδα.

Βασικα η τελευταια ελπιζα ηταν οταν ανακοινωσανε τα Specs των κονσολων αλλα που να ξεραμε οτι θα φταναμε σε αυτο το χαλι.Η μονη ελπιδα ειναι οι Mods και να βγαινουν οσο πιο πολλα Multiplattform παιχνιδια στο Pc,βλεπε Mgs,FF κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το reshade εχει θεματα και κρασαρει τα πιο πολλα παιχνιδια.Το δοκιμασα προχθες

Είσαι σίγουρος ότι ήταν η τελευταία έκδοση ; Θα το δοκιμάσω και 'γω και θα σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος ότι ήταν η τελευταία έκδοση ; Θα το δοκιμάσω και 'γω και θα σου πω.

Νομιζω ναι.Απο το nexus το κατεβασα,στην σελιδα για sweetfx του dai

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό που κατάλαβα τόσα χρόνια που ασχολούμαι με τα games οτι πάντα τα παίζω ικανοποιητικά 

με την επόμενη αναβάθμιση GPU- CPU - RAM κλπ οπότε έχω συμφιλιωθεί με την ιδέα  ότι τα παιχνίδια που βγαίνουν τώρα 

μετά απο έξι μήνες ένα χρόνο σχεδόν θα τα παίξω με όλα φουλ εφόσον θα κάνω αναβάθμιση και θα βγούν και

τα διάφορα patches, updates για το εκάστοτε παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κολλάει να 'ναι το DoF αλλά θα το δοκιμάσω, έτσι και αλλιώς είναι μπούρδα στο συγκεκριμένο..Εντωμεταξύ είναι το πρώτο παιχνίδι που έχει ''NVDOF"(NGreedia Depth Of Field).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...