Προς το περιεχόμενο

Dying Light


Millennium

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρέχει όντως καλύτερα με το patch. Τα βραδινά zombiez δεν νιώθουν έτσι?! Είπα να ξεκινήσω ένα καυγά αλλα τον ήπια αστραπιαία...μάλλον πιο μετά ι guess...

ακόμα πονάω,επίσης είναι τρελά γρήγορα!

Με το UV flashlight τα διώχνεις κάπως..ένα καλώς τρόπος να ξέρεις που είναι πάντα,είναι πατήσεις Q..τα μαρκάρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν είδα πάντως διαφορά με το patch και έχω χαμηλωμένα και τα γραφικά σε medium

Τι συστημα εχεις? GPU-CPU-RAM περιληπτικα πες αν γινεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρεχει με FOV στο τερμα κανονικα πλεον ενω πριν το ειχα στο 0. Δεν ειδα καποια διαφορα στα γραφικα ειτε καλυτερα ειτε χειροτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρεχει με FOV στο τερμα κανονικα πλεον ενω πριν το ειχα στο 0. Δεν ειδα καποια διαφορα στα γραφικα ειτε καλυτερα ειτε χειροτερα.

Εσύ μας έλεγες για downgrade κλπ οπότε άλλη φορά να μην προτρεχουμε αν δεν το δούμε εμείς οι ίδιοι...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..... γραφτηκε από καποιον:

 ..First video distance was 8.6 or 100% in the script files, they've degraded that to 2.6 for 100% instead. Shadows the old High (4096x4096) is the new Very High. High is now 2048x2048, low is probably 512x512.

.....τωρα δεν ξερω αν θεωρητε αυτό downgrade :huh: .....επεισης αναφεροντε προβλήματα με memory leak μετα το patch..... 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..... γραφτηκε από καποιον:

 ..First video distance was 8.6 or 100% in the script files, they've degraded that to 2.6 for 100% instead. Shadows the old High (4096x4096) is the new Very High. High is now 2048x2048, low is probably 512x512.

.....τωρα δεν ξερω αν θεωρητε αυτό downgrade :huh: .....επεισης αναφεροντε προβλήματα με memory leak μετα το patch..... 

 

Ακριβως για αυτο ειπα οτι εγινε downgrade και εβαλε το link απο το comment! Δειτε το post μου που το λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μπράβο για την νύχτα, καιρό είχα να δω game με ρεαλιστικό σκοτάδι.

 

 

ακόμα πονάω,επίσης είναι τρελά γρήγορα!

Με το UV flashlight τα διώχνεις κάπως..ένα καλώς τρόπος να ξέρεις που είναι πάντα,είναι πατήσεις Q..τα μαρκάρει

 

Βασικά την βρήκα με τα flares...τα στέλνει με την μια μακριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι συστημα εχεις? GPU-CPU-RAM περιληπτικα πες αν γινεται. 

Εχω CPU ΑMD Phenom II X4 955, (ακλοκάριστο)

RAM 8GB, GPU R9 270X 2GB με τους τελευταίους drivers και παίζω σε δύο οθόνες η μια

είναι ΤV 32" 1080 X 1920 και ενα monitor 20'' 1680 X 1050 που ακόμη και σ' αυτό που έχει χαμηλότερη

ανάλυση  δεν βλέπω διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...